Son Konu

Formula 7 Zayıflama İlacı

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
41
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Doktor Ender Sarac, obezite konusunda bir ilke imza attı
FDA’dan onaylı Formula 7′yi 6 bin hastanın kullandığını soyleyen Sarac,Preparatın hic bir yan etkisi olmadığını soyledi
imagesformula7zayiflamailaci5ad595868897d
Turkiye’nin beslenme ve antiaging konusundaki en unlu isimlerinden biri olan Dr Ender Sarac, zayıflama haplarının sağlık acısından riskli olup olmadığı ve kendisinin geliştirdiği Formula 7′yle ilgili sorularını cevapladı

* Formula 7′de neler var?
Gıda takviyesinin icerisinde bulunan LCarnitine, CoEnzyme Q10, yeşil cay ve zencefil birbirinden faydalı antioksidanlar Bu aynı zamanda bir antiaging hapı Bazılarını aktarlarda bile kolayca bulabileceğiniz bitkilerle formule edilmiş bu takviye, sadece eczanelerde satılıyor Bunun herhangi bir yan etkisi olsaydı ABD’deki uzmanların 15 yıl boyunca yaptığı calışmalarda ortaya cıkardı Ayrıca FDA onayı da aldı

* Once doktor kontrolunden gecilmesi gerekiyor mu?
Hic birşey tek başına bir mucize değildir Esas tehlike obezitenin kendisidir Bununla savaşmak icin ek yardımlara ihtiyac var Bu preparat bir gece aldığınızda butun iştahınızı kesen butun gobek ve bel yağlarını incelten bir mucize değil Zaten oyle olması icin ciddi yan etkisinin olması lazım

* Yan etkisi var mı?
6 bin kişi sıfır yan etkiyle kullandı Birkac kişi “Gaz yaptı dedi o kadar İlacın pazarlamacısı değilim, Amerikan Douglas firmasına danışmanlık yaptım ve bir formul geliştirdim

* Formula 7 ile ilgili nasıl bir kur uyguluyorsunuz?
“Sabahakşam yemeklerden 2 3 dakika once uzerine sıcak suyla icin Beraberinde bol sıcak su, bitki cayı icin Akşam cok gec yemeyin, adım atın diyoruz “Aclık diyetleri yapın, 2 saat spor yapın demiyoruz
Takvim

Üst Alt