Son Konu

Fulya Zenginer 'Anneannem tarafından dolandırıldım' demişti! Dava açmaya hazırlanıyor

klimaci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
fulya_zenginerden_sasirtan_aciklama_anneannem_tarafindan_dolandirildim_1638085656_4193.jpg

3 yıl önce annesini kaybeden ünlü oyuncu Fulya Zenginer'in anneannesi ve onun erkek kardeşleri tarafından dolandırıldığı öğrenmişti. Zenginer anneannesi ve onun kardeşlerine dava açacaklarını söyledi.

Küçük kadınlar dizisiyle büyük bir çıkış yakalayan güzel oyuncu Fulya Zenginer, 3 yıl önce annesini kaybetmişti. Zenginer bu defa da akrabalarından aldığı darbeyle sarsıldığı haberleri çıkmıştı. 

Zenginer, olayla ilgili ilk kez Hürriyet’e konuştu. Fulya Zenginer, bu olayın ardından ilk kez konuştu. Ünlü oyuncu, çıkan haberlerin doğru olduğunu söyledi ve sözlerine şöyle devam etti: “Bunun hakkında sadece bir defa konuşacağım. Hamileyim ve bu gerçekten yaralayıcı bir konu. Çıkan Haberler doğru. Anneannem bizden arsanın satışı için erkek kardeşine vekalet vermemizi istedi.

Sonrası da malum, satamadık dedikleri arsayı satıp bölüşmüşler. Hamile olduğum için yıpranmamam adına ablamla konuyu kapatacaktık ancak ben hakkımı yedirirken çocuğuma hakkını yedirmemeyi öğretemem.

Bu yüzden avukatımla görüşüyorum. Nasıl bir yol izlenmesi gerektiğine karar veriyoruz. Kendisini Allah’a havale ettik zaten, şimdi de adalete havale edeceğiz.”

NE OLMUŞTU?

İddiaya göre, Zenginer’in dedesinden kalan milyonluk arsada kuzenleriyle birlikte payı vardı. Erkek kardeşleriyle beraber plan yapan anneanne, torunlarından vekalet istedi, “Arsayı satayım, herkese kendi payının parasını vereyim” dedi.

3YP33_1638085850_8848.jpg

Fulya Zenginer ve kuzenleri, anneanneye vekalet verdi. Bir süre sonra büyük dayısına telefon açan oyuncu, “Arsayı satamadık” yanıtını aldı. Ancak kuzenlerinin açtığı davayla şoke edici gerçekle yüzleşti: Arsa satılmış, parası da anneanne ile kardeşleri arasında paylaştırılmıştı. Çok üzülen Zenginer’in dava açacağı konuşuluyor.

Büyük üzüntü yaşayan Fulya Zenginer’in hamileliğinde sorun yaşamasından korkan eşi Küntay Tarık Evren, onu bir an olsun yalnız bırakmadığı öğrenildi.

3 yıl önce annesini kaybeden Fulya Zenginer Instagram'da bir takipçisinin “Annenin ölümünden sonra bu acıyla nasıl başa çıktın?” sorusu üzerine duygusal anlar yaşadı.

Zenginer: “Annem vefat ettiğinde hayat başıma yıkıldı. Çünkü oyunculuğu onu mutlu etmek, hayalindeki evi alabilmek için yapmıştım.Gittiğimiz gün ‘Şimdi aldığımız evde manzaraya bakamayacak’ deyip çok ağladım. Bu beni mahvetti. Babamın vefatından sonra ekmek alamadığımız günler olmuş, annemle mücadele etmiştik."

Fulya Zenginer sözlerine şöyle devam etti:

“Zeytinburnu’nda doğup büyüdüm. Yokluğa isyan etmedim. 17’sinde çalışmaya başladım, dimdik ayakta durdum. Gençler ümitlerini kaybetmemeli. Annemi düşündükçe ‘onun parçasıyım, devam edersem onu da yaşatırım’ diyerek ayakta durabiliyorum. Acıyla bu şekilde başa çıkıyorum. Birlikte geçirdiğimiz zamanlar için de Allah’a şükrediyorum.”

Üst Alt