Son Konu

Garanti kartımı kaybettim yenisi ne zaman gelir?

moderatör

Super Mod
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0

Garanti Bankası kayip kart ne zaman gelir?​

Kredi Kartı Kaç Günde Gelir? Kredi kartınız, başvurunuzu takip eden 2 hafta içerisinde size ulaşır.

Garanti hesap kartımı kaybettim ne yapmalıyım?​

Kartınızın kaybolduğunu veya çalındığını fark ettiğinizde Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi 444 0 333'ü arayarak kartınızın kapatılıp yenilenmesini talep edin.

Garanti kartımı kaybettim kart numaramı nasıl öğrenirim?​

BİLGİ yazıp bir boşluk bırakarak Bonus'unuzun son 4 rakamını 3340'a gönderin, aşağıdaki bilgilere ulaşın.

Kart kaybolursa ne olur?​

Kartınızın kaybolduğunu bankaya ilettikten sonra rahatlayabilirsiniz. Bundan sonra kartınız kullanılamayacaktır, başka birinin elindeyse o kişi de kartı kullanamayacak ve eğer olur da kartı bir yerde bulursanız artık siz de kartı kullanamayacaksınız.

Banka kartı ne kadar sürede çıkar?​

Bunun yanı sıra bankaların genel olarak kartları ulaştırma süreleri 1-2 hafta arasında değişiklik göstermektedir. Eğer maaş kartı talebinde bulunmuşsanız bu durumda kredi kartına göre daha hızlı bir şekilde kartınızı teslim alabilirsiniz. Zira kredi kartlarında başvuru yaptıktan sonra incelemeler yapılmaktadır.

Eve gelmeyen kart nereye gider?​

Teslim alınmayan bir kartın harcamalarından kart sahibi sorumlu tutulamaz. Çünkü sadece ıslak imza karşılığında kredi kartı teslimatı yapılır. Kötü niyetli kişilerin eline geçmesi durumunda harcamalarda dağıtım firması ve banka sorumlu tutulur.

Kredi kartımı kaybettim yenisini nasıl alırım?​

Kredi kartı kayıp/çalıntı durumlarında bankanız risk almak istemediğinden doğrudan kredi kartı iptali yapar çünkü çalınmış kartla yapılan alışverişlerde bankanın da sorumluluğu var. Bankanız, isteğiniz doğrultusunda yeni bir kart numarası ile kartınızı yenileyebilir.

Evde kaybolan kredi kartı nasıl bulunur?​

Kredi kartım kaybolursa ne yapmalıyım?

1. Kredi kartınız kaybolursa vakit geçirmeden bankanızın telefon bankacılığı numarasını aramalı ve kayıp bildirimi yapmalısınız. …
  2. Tüm bankaların kredi kart kayıp/çalıntı durumlarında size yardım edecek ayrı bir ekibi bulunur.

Üst Alt