Son Konu

Genç kız enerji içeceği içtikten sonra...

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Edinilen bilgiye göre, Patlangıç Mahallesi'ndeki bir kundura mağazasının açılışı için arkadaşlarına yardıma giden Eda Dilara Kocatepe (22), akşam yapılacak açılış öncesi arkadaşlarıyla yemek yemek yedi sonra genç kız kuaföre gidip başlangıç için hazırlandı id Gad300250Açılışa Eda Dilara Kocatepe’nin babası Nahit Kocatepe ile annesi ve kardeşleri de katıldı Saat 2230’a dek arkadaşlarıyla dans edip eğlenen genç kız, ailesinden müsade alarak kız arkadaşının evine gitti Burada enerji içeceğinden içen Kocatepe, bir süre sonra Kalbimde bıkkınlık var yanıyorumdiyerek evin dışarısına çıktı Arkadaşları göre hastaneye götürülen genç kızın yolda kalbi durdu Hastaneye kalbi durmuş şekilde ulaştırılan genç kız, yürek masajı yapılmasına rağmen hayata döndürülemedi Muğla Adli Tıp Kurumu'na gönderilen Kocatepe'nin cenazesi, Taşyaka Mezarlığı’nda toprağa verildiBaba Nahit Kocatepe, gece saat 0200 sıralarında gelen haberle yıkıldıklarını söyledi Gözyaşları içerisinde kızının son ana dek yaptıklarını anlatan Kocatepe, Kızımın fazla cana yakın olduğu kız arkadaşları var Kız arkadaşları bize gelip giderler Kızım da onlara gidip gelir Bazen benden müsade alarak arkadaşlarında da kalır Önceki gün Patlangıç semtinde bir kundura mağazasının açılışı vardı Kızım sabahleyin onlara yardımcı olmak için gitti Orada onlara yardım ettikten sonra daima beraber kuaföre, sonradan da yemek yemeye gidiyorlar Akşam yemekten daha sonra da giyinip süsleniyorlar mağazanın önünde açılışa katılıyorlar Bizde davetliydik Saat 2100 sıralarıydı Topluluk hoş bir etraf da vardı Biz o gece 2230’a dek birlikteydik Kızım böylece güzel giyinmiş ama hayranlıkla baktım ona Biz oradan ayrılırken kızım ‘Baba beni eve bırakacaklar, birazcık geç gelirim’ dedi Işlenmiş dedik ayrıldıkBir vakit sonradan telefonla konuştuk ‘Baba bu gece ben burada arkadaşımda kalacağım’ dedi Bende tamamlanmış kal kızım dedim Gece 0100 sıralarında eşim aradığında iyi olduklarını söyledi Bu sırada bir enerji içeceğini iki dost paylaşıyorlar Enerji içeceğini paylaştıktan sonradan kızım kalbini tutuyor Kalbimde can sıkıntısı var yanıyorum demiş Dışarı çıkmış yerleşik, hatta ayakkabılarını kendi bağlamış Almışlar hastaneye götürürken en ince ayrıntısına kadar kendini çekmiş Özel Leton Hastanesi’ne gitmişlerBize haber geldi hastaneye koştuk Doktorlar müdahalede bulunmuş Tekrar hayata döndürmek için uğraşmışlar Lakin kızım saat 0350 sıralarında hayata veda etti Az Önce 22 yaşındaydı hayat dolu bir kızdı Hiçbir arkadaşıyla dargın değildi Ufak büyük herkesi severdi Enerji içeceği satanlar lütfen üzerlerine alınmasınlar Reklam gibi olacak fakat ben gençlere enerji içeceğini kullanmasınlar diyorum Enerji içeceğini nasihat etmiyorum Ben fazla üzüntülüyüm Genç kızımı kaybettim Allah kimseye böyle evlat acıları göstermesin Kızım için Muğla Adli Tıp’ta otopsi yapıldı Raporu demin muhakkak yokdedi

Üst Alt