Son Konu

GIGI HADID FRANKIES İÇİN BİKİNİ TASARLADI

dadaş

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
57be36c7-cd1b-4759-86ef-49afa4c278ca-gigi1.jpg

Cilt bakım ve makyaj markalarından sonra ünlülerin yeni girişimi moda tasarımcılığı! Birçok ünlünün favori mayo ve bikini markası olan Frankies Bikinis bu sefer de Gigi Hadid’in kapısını çaldı. Frankies Bikinis markasının kurucusu ve Kreatif Direktörü Francesco Aiello ile çocukluk arkadaşı olan Gigi Hadid, yakın arkadaşı ile beklenmedik bir iş birliğinde buluşma kararı aldı. Gigi x Frankies Bikini adlı yeni bir koleksiyon tasarlayan Gigi Hadid, plaj ve ev giyimi parçaları ile karşımızda.

“Bu koleksiyon arkadaşımla ve kalbimle yaratıldı ve benim için çok özel,” diyen Gigi Hadid, “Birbirimizi hayallerimiz gerçekleşmeden önce tanıyorduk. Bu koleksiyonu çok büyük bir sevgi ile tasarladık ve bunun kumaşların tüm detaylarında, desenlerde ve stillerde yansıdığına inanıyorum. Hem Frank hem de benim çok sosyal bir hayatım var ama aynı zamanda ikimiz de evimize düşkünüz ve bu koleksiyon her iki yanımızı yansıtıyor. Umarım siz de tasarımlarımızı çok seversiniz,” diye ekledi.

“Gigi benim için çok özel ve kesinlikle bir ilham kaynağı. O çok yaratıcı, çalışkan, kibar ve sevgi dolu ve bu muhteşem özelliklerini köklü arkadaşlığımız ile bir araya getirmek bu koleksiyon üzerinde çalışmayı ve çekim yapmayı daha da eğlenceli hale getirdi,” diye bir açıklama yapan Aiello, Hadid ile iş birliği yaptığı için çok mutlu olduğunu belirtti.

Hadid ve Aiello’nun bir başka yakın arkadaşı Alana O’Herlihy tarafından çekilen 98 parçalık Gigi x Frankies Bikinis koleksiyonu 11 Mayıs’ta markanın internet sitesinden satışa sunulacak. Koleksiyonun ikinci kısmı ise 2 Haziran’da satışta olacak. Daha önce Reebok ve Tommy Hilfiger ile iş birliği yapan Gigi Hadid, Frankies Bikinis koleksiyonu ile bir kez daha tasarımcı şapkasını takmış oldu!

Üst Alt