Son Konu

Gıybet Kazanı Bol Ateşli Dedikodularla Bu Hafta Yine Fokur Fokur Kaynıyor! ????

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-8d52e4fa7a52f9516dd32fa64415a602e0569ae9.jpg

Shakira kemerlerinizi bağlayın, sizi gıybet seyahatine çıkarıyoruz! 

1. Ceren Hindistan'ın yaptığı enteresan açıklamalarla Gıybet Kazanı'nın açılışını yapalım!

Kendisinin yoksullarla asla işi yok; çocuk doğurması için de aşçı, dadı ve özel sürücüye gerek duyuyor. Bildiğimiz Ceren Hindistan yani!

2. His Sarışın ile Çağatay Ulusoy'un ayrıldıkları söyleniyordu, uzun vakittir da yan yana görmemiştik onları.

Fakat bu haberlerden birkaç gün sonra el ele çıkıp, tüm haberleri yalanladılar.

Çağatay Ulusoy'un yeni sinema ve dizisi için tahminen de pr çalışmasıdır bu, kim bilir...

3. Yasak Elma dizisinde Lila karakterine can veren Ayşegül Çınar, otomobilinde uyuşturucuyla yakalandı.

Erkek arkadaşının kendisinden intikam almak için arabasına uyuşturucu koyduğunu söyleyen oyuncu, isimli denetim kaidesiyle özgür bırakıldı.

4. Nükhet Duru, kendisine Bayanlar Günü'nde gelen bir iletisi paylaştı.

'Metres' diyen takipçisine verdiği karşılıkla da oldukça gündem oldu!

5. Öte yandan İpek Tanrıyar, Bayanlar Günü için yaptığı paylaşımla herkesi kızdırdı!

"İşi gücü süslenmekten, kendini teşhir etmekten, dudak büzmekten öteye gidemeyen kadınlar sizin de gününüz kutlu olsun, az ötede oynayın..."

6. Aleyna Tilki'nin İşte Bu Benim Masalım dizisi için anlaştığı para ortaya çıktı.

Kısım başı 250 bin almış... Vay be!

7. Burak Deniz'den sevgilisi Didem Soydan ile birinci fotoğraf geldi!

Biz yakıştırdık ya bunları.

8. Hepsi kümesinin ayrılmaz kankileri Cemre, Yasemin ve Eren buluşmuş... Lakin barıştıkları Gülçin'i çağırmamışlar!

Sanırız bir daha asla bir ortada göremeyeceğiz onları!

9. 8 yıllık flörtünden 'evliliğe hazır olmadığı için' ayrılan Kutsi, 4 aylık sevgilisiyle Gaziantep'te evlendi!

Ne diyebiliriz ki... Tabip Levent yeniden bildiğiniz gibi!

10. Bir başka evlilik haberi de Yasemin Sakallıoğlu'ndan geldi!

Direktör sevgilisiyle dünyaevine girdi!

11. Yılın En Beğenilen Oyuncusu mükafatını alan Kerem Bürsin, Bay J'nin kelamlarıyla dumura uğradı!

Sonrasında özür dilese de herkesi kızdırdı diyebiliriz!

12. Emily Ratajkowski doğurdu!

Duyurusunu da bu fotoğrafla yaptı. Beğenilen geldin Sylvester Apollo Bear bebek!

13. Şeyma Subaşı, giydiği bu sweatshirt ile çok reaksiyon çekti!

'Erkek arkadaşımın malıyım' mı?

14. Jennifer Lopez ile nişanlısı Alex Rodriguez'in ayrıldığı söyleniyor!

Ancak son aldığımız duyumlara nazaran kesin değilmiş, kurtarmaya çalışıyorlarmış münasebetlerini...

15. Hülya Avşar, sapyoseksüel olduğunu söyledi.

"Ya muhtaçlık hissediyorsun diye abuk sabuk bir hayat yaşayacaksın ya da karşına düzgün biri çıkana kadar bekleyeceksin. Ben sapyoseksüelim esasen. Zeka benim için büyük bir güç."

16. Nihal Yalçın, "WhatsApp’tan sanal seks yapmaya çok özeniyorum." itirafında bulundu.

Lakin çıplak fotoğraflarının yayınlanmasından korktuğu için yapmadığını söylemiş.

17. 'Geçinemiyorum' diyen Demet Akalın, Dubai tatiline çıktı.

'Hep ağlıyorsun fakat Dubai tatiline çıkıyorsun’ tenkitleri karşısında tatilinin parasız olduğunu açıkladı: “Allah garibana veriyor. Otelim de uçağım da sponsor. Damı akan meskenden Dubai'lere uzanan öyküm pak kalbimden."

18. Ezhel, Xatar ile fotoğraf çekildiği için linç edildi.

Kendisine terörist diyenlere de sert bir cevap verdi yeniden Instagram'dan.

Üst Alt