Son Konu

Gönül Dağı'nın Taner'i Berk Atan'ın aile ziyareti! Gönül Dağı'nın Taner'i Berk Atan kimdir?

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
gonul_dagi_dizisinin_taneri_berk_atan_kimdir_kac_yasinda_nereli_1603107993_6259.jpg

Yazar Mustafa Çiftçi'nin öykülerinden uyarlanan ‘Gönül Dağı' dizisinde oynayan Berk Atan, Taner rolüyle seyircisinin karşısına çıkıyor. Dizinin başrol oyuncusu Taner yeni Berk Atan adeta Google arama motorunda en çok arananlar arasında yer alıyor. Peki Gönül Dağı dizisinin Taner'i Berk Atan kimdir, kaç yaşında nereli?

Kuaförde tıraş olan Berk Atan, daha sonra kısa bir alışveriş turuna çıktı. Hayranların yoğun ilgisiyle karşılaşan 29 yaşındaki oyuncu, muhabirlerin fotoğraf isteğini kırmazken, "Dizi çekimlerimiz şehir dışında olduğunu için ailemi çok özlüyorum. Setten zaman bulunca ailemi ziyaret ediyorum" dedi.

gM4Jv_1612948058_1006.jpg

BERK ATAN KİMDİR?

Gönül Dağı dizisinin samimiyeti izleyiciye de geçti. Ekranda aranılan Anadolu insanının güzellikleri TRT1’e yansıdı. Akıcı ve eğlenceli hikayesi sayesinde milyonları ekranlara kilitleyen Gönül Dağı dizisinde oyuncular da araştırıyor. 'Gönül Dağı' dizisinde 'Taner' karakterini oynayan Berk Atan, oyunculuğunun yanı sıra modellik de yapmaktadır. Başrol oyunculuğunu üstlenen Berk Atan, Süper Lig ekibini çalıştıran başarılı teknik adamın kuzeni çıktı. Alanyaspor Teknik Direktörü Çağdaş Atan, sosyal medya hesabından "Reytingin bol olsun kuzen" mesajını paylaşarak Berk Atan'a başarılar diledi. Genç oyuncu da "Canım abim amin" yanıtını verdi.

qoEjc_1603108289_3345.jpeg

2012'de 'Best Model' yarışmasında birinci olan Berk Atan'ın babası da eski futbolcu Metin Atan. Berk bir röportajında "Kaleci olma hayali kuruyordum. Ama büyüdükçe vazgeçmeye başladım" demişti.

İddialı dizilerde rol alan Berk Atan, oyunculuk yeteneğiyle kendi takipçi kitlesini oluşturdu.

GhyLj_1603108452_2524.jpg

PEKİ BERK ATAN KİMDİR?

26 Eylül 1991 yılında İzmir'de dünyaya geldi. Berk Atan baba tarafından Boşnaktır. İzmir Sıdıka Rodop Lisesi'nden mezun oldu.

Modellik yapmaya lise yıllarında başladı. Ailesinin ve çevresinin yönlendirmesiyle 2012 yılında katıldığı 'Best Model of Turkey' ve 'Best Model the World' güzellik yarışmalarında birincisi seçildikten sonra dikkatleri üzerine çekti.

5vzrG_1603108492_5973.jpg

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Halkla İlişkiler bölümünü yarıda bırakarak, Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk bölümünde eğitime başladı. Ayrıca Mahşer-i Cümbüş tiyatro ekibinden bilinen Dilek Çelebi'den oyunculuk dersleri aldı. İlk oyunculuk deneyimini, 2013 yılında 'Her Şey Yolunda Merkez' dizisindeki 'Selçuk Demircioğlu' karakteriyle yaşadı.

BERK ATAN DİZİLERİ

2013 - Her Şey Yolunda Merkez
2013 - Altındağlı
2015 - Güneşin Kızları
2017 - Dayan Yüreğim
2017 - Cennet'in Gözyaşları
2020 - Gönül Dağı

Üst Alt