Son Konu

Gti racİng

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
İlki 1938 yılında üretilen, adeta yetmiş yıllık mazisi olan Kaplumbağa hiç kuşkusuz dünyanın en şirin arabalarından biridir Vosvos, tosbağa gibi değişik değişik isimleri olan ufak efsane 1998 yılında yeniden tasarlanıp gönülleri fethetmeye çalışsada, orijinal tosbağanın yeri bambaşkadır

Gerçek bir otomobil kullandığımı hissediyorum!

GTI Racing Volkswagen markalı az kalsın bütün otomobilleri bünyesinde barındıran, Vosvostan özel üretim spor otomobillere değin geniş bir yelpaze sunan ancak tek kelimeyle berbatbir oyun VWnin resmi lisasını taşıyan bu oyunun tek artısı şirin Vosvos'un hatırı

Oyun 5 bambaşka bölgede 70'in üstünde ayak barındırıyor Belirtilen kariyer modları ile bu etapları açmanız muhtemel Çoğu yarış oyununda olduğu gibi sıfırdan başlayıp, para kazanarak ilerlemeye çalışıyoruz Kazandığımız paralar ile araçlarımızı modifiye etmemiz de mümkün Ast ancak NFS'de olduğu gibi ayrıntı beklemek hatalı olur Çamurluklar, egzoz ağızları, turbo gibi modifikasyonlar ile sınırlı Dünya çapında en çok bilinen BBS, Brembo, Zender, Elbach gibi markaların parçalarını da kullanabiliyoruz

Görülmemiş bir devingen sürüş eğlencesi?

Görülmemiş bir devingen sürüş eğlencesi olarak lanse edilen oyunun en büyük eksisi zaten hakkaten görülmemiş fizik motoru O Kadar bir motor ama bu; sanki siz ilerlemiyorda yol altınızdan kayıyormuş gibi bir his veriyor Araçların aralıksız arkasının kaymasından mı bahsetsem, rakiplerin sizi sürekli sıkıştırmasından mı bahsetsem, sizi devretmek için ışınlandıklarından mı bahsetsem bilemedim Fakat şunu söyleyebilirim ki oyunun kutusunun her bir köşesine yazılmış olan Realizmile GTI Racing'in ciddi sorunları var

Oyunun görselleri de bu yetersizliği destekler nitelikte Ilk Önce göze hoş gelen grafikleri olsa da, detaylara inildiğinde kalitesizlik ortaya çıkıyor Ayrıca alışılmadık bir şekilde abartılarak kullanılan canlı renkler ayrıca araçları hem de çevreyi yapaylaştırıyor En azından araçların kaliteli tasarlanmış olması VW hayranları için iyi bir durum olarak görülebilir

Müzikler ise hemencecik kapatılacak cinsten Eğer bu oyunu almak gibi bir hataya düştüyseniz size sesleri kapatmanızı tavsiye edebilirim İnanın daha artı şımartma alırsınız Motor, lastik, çarpma gibi aklınıza gelebilecek tüm sesler açıkçası benim kulağımı tırmalamaktan öteye geçemediler

Yalnızca VW ve Tosbağa hayranları ile yetmiş takvim VW tarihini yakından bakmak isteyen fanatik yarış tutkunlarına oyunu öğüt edebilirim Maalesef türünün en fena oyunlarından biri

*

Üst Alt