Son Konu

Günaydın mesajları arkadaşa

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
2019 Günaydın mesajları arkadaşa
http:forumbilgilihocamcomforumimagesgunaydinmesajlariarkadasa20195ad0ccb2ab254
Herkese mutlu sabahlar diliyorum Şanslı ve mutlu bir güne başlamanız dilekleriyle…

Günaydın borç aldığım mutluluklar günü gelip ödediklerim zemherim, palavracı cemrelerim benim vefasızlık örneğim günaydın…

Allah sevgisiyle kalpleri batmış gönül dostları Allah’ın rahmeti, bereketi üzerinize olsun inşallah bahtı açık sabahlar…

Sarıların içinde kalan kent günaydın, ekmek kokusu işine dışarı giden sarışın günaydın, minibüs şoförü, şapşal kedi sana da günaydın…

Allah celle celalühu gecenin karanlığından gündüzün aydınlığına çıkardığı gibi günümüzü de şanslı kılsın…

Ne artı ne yetkisiz bir heceden geldim, yıldızlar yoktu penceremde, ay yoktu balkonumda, günaydın aşk, ben geceden geldim…

İyi ve güzel bir gün için uğurlu sabahlar diliyorum arkadaşlar…

Ne çok özlemişiz, dostlar merhaba huzur içindeki… Kalp de sevinç, huzursuz olmadan seven merhaba, günaydın aşıklar baki sevinç…

Günaydın ve olur da görüşemezsek iyi günler, iyi akşamlar ve iyi geceler

Günaydın ilk kez sabahleyin sabah hoş rüyalarımı bölen beni gerçeklerle yüzleştiren şimdiye dek defalarca vaktinde çalan saatime…

Hepinize, hoş yüreğinize, tüm sevdiklerimize, sevdiklerinize ve sevenlerimize günaydın…

Bir uykunun daha sonuna geldik Yayında ve yapımda emeği geçen yatak, yorgan, yastık üçlüsüne teşekkür ederiz Günaydınlar

Günaydın yel, günaydın içimizdeki dinmez sızılar Günaydın uzaklar, günaydın yakınlar

Merhaba, cadde kedisi sarman, aç mısın bir tanem, tekrar tekme mi attılar sana çok mu yandı canın? Merhaba börtü böcek, kır çiçekleri merhaba Sizlerle hoş bu dünya

Gözlerinizi bu sabah mucizelere açmanız dileğiyle, bahtı açık günler dilerim

Bensiz bir güne daha yine bensiz uzaklıklarda uyandın… Pencereni aç ve oraların havasını bir kez daha çek içine, kim bilir ola ki burada ikimiz adına alıp verdiğim bir nefes bedel dudaklarına… Günaydın sevgilim…

Günaydın! Daha uykundan yeni uyandın, hiçbiri reel değildi maalesef! Tümü rüyaydı bunların

Günaydın uyuyup, uyanan her şeye, günaydın, seven kalbe düşünen beyine Saran kucaklayan kollara günaydın

Hayırlı ve mutlu sabahlar… Gününüz ve gönlünüz hep açık olsun

Yemyeşil filizlenen çim toprağı yarınca dalda cıvıldayan kuş, yerde gezen karınca ve kırda rahvan koşan doru taya günaydın! Yar elinden sunulan demli çaya günaydın!

Hayır dileyelim Mevla’dan günümüz uzakta olsun beladan uğurlu ve hoş sabahlar

Kuş sesiyle uyanmak hoş lakin senin sesin dek değildir Hayaloğlu’nun dediği gibi “sensiz gelen sabaha günaydın!

Ayrılık da olsa mevsim umuttu yüreğimde yeşerttiğim günaydın umudum günaydın günaydın…

Günaydın; benim viran gönlümün sultanı, günaydın; arkadaş bağımın gonca gülü, günaydın; canımın cananı

Günaydın yellere tele merhaba, yerleşim midir bize şu acayip eller günaydın köylere ile merhaba…

Dostlukların tükenmediği, sevgilerin ölmediği, gözyaşlarının akmadığı, gülücüklerin bitmediği en güzel sabahlar sizlerin olsun

Kolaylık dolu günler, kalbinizdeki bütün güzellikler hayatınıza yansısın dostlar Bahtı Açık günler

Yaşamın büyüsü umuttur Umutların hiç orjinalsozlercom bitmemesi, kalbinizden sevginin, yüzünüzden gülümsemenin hiç yetkisiz olmadığı güzellikler sizlerin olsun Hayırlı sabahlar

Yüzünüzden gülüş kalbinizden umut yetkisiz olmasın, gününüz aydın mutluluğunuz daim olsun

İnsanın uyanıp ta ilk baktığı telefonsa ya saate bakmıştır veya yüreğinde yer etmiş birinin ona günaydın demesini arzulamıştır Günaydın…

Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol bildiren direk yıldızım seher vakti yapılan ve kabul olunan duam günaydın

Hoş bir gün, umut dolu, neşe batmış, cana yakın, hayat dolu, kıymetli bir gün, ılımlı, sebepsiz bir gün olması dileği ile günaydınlar olsun

Önce kendime daha sonra evime sonradan evimdekilere daha sonra kapılarımı açtığımda bana değen ne varsa yüreğimle beynim arası çizgi derinliğince günaydın

Günaydın sevdiklerinizin ve sizin yüzünüzden gülücüklerin hiç yetersiz olmadığı bir gün olur inşallah… Günaydınlar…

Keyifli, capcanlı, güp hoş ve musmutlu sevgi dolu bir gün olsun Günaydınlar hepinize…

Alarm kalk diyor, yatak yat diyor Off ya kime inanacağımı şaşırdım… Neyse hepinize günaydınlar…

Günaydın… Bugün mutluluk yağmurlarıyla sırılsıklam olduğunuz bir gün olur inşallah

Evinizden sağlık durumu, sevinç, refah, sevgi, hürmet, birlik ve beraberlik beceriksiz olmasın inşallah günaydın…

Sen de olmasan benim günümü kim aydınlatırdı Gündüz güneşim, gece ayım, yıldızım günaydın…

Günaydın! Her sabahtan gözlerini açtığında, umutla bakacaksın hayata, her doğan güneşin ardında, açacak bir menekşeye bağlanacak gözlerin…

Günaydın hiç bir işi olmamasına rağmen erkenden uyanan insan ve pazar günü çalışan insan sana da günaydın…

Günaydın yeni gün, karanlıkları aydınlatan güneş orjinalsozlercom merhaba Pencerenin provasına yuva yapan kumru kuşu merhaba Korkma hadi sırık ben göz kulak olurum yavrularına

Yansımış sevdan yüreğimden her günüme olmuş üzüntü günaydın hüznüm günaydın günaydın… *

Üst Alt