Son Konu

Günaydın mesajları aşk

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Günaydın mesajları aşk

http:forumbilgilihocamcomforumimagesgunaydinmesajlariask5ad0cd2148af9

Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan Günaydınlar aşkım…

Sen başıma gelen en tatlı belasın Bundan sonraki sabahları benimle uyanman dileğiyle Sen’li Ben’li sabahlara sevgilim, günaydın seni seviyorum

Uykumda bile özlediğim, katiyen doyamadığım ve doyamayacağım en kıymetli varlığım Günaydın, yeni günümüze güzel geldin

Seni hoşuna gitmek güneşe dokunmak gibi, sana bakınca eriyor içimdeki buz kütleleri, her günüm seninle başlar, seninle yaşanır ancak bu yaşam, günaydın aşkım

Günaydın uykucu şirinim benim yeni bir güne beraber günaydın diyelim

Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol belirten uç yıldızım seher vakti yapılan ve kabul olunan duam günaydın

Her sabah uyandığımda yaşamaktan önce sen geliyorsun aklıma Günaydın tatlım

Günaydın yüreğime doğan aşk meleğim, günün okumuş olsun İyi ancak varsın, seni çok fakat fazla seviyorum sevdiceğim

Günaydın, günün aydınlatılmış olsun can tanem Öpüyorum kocaman gözlerinden, burnundan

Günaydın; benim perişan gönlümün sultanı, günaydın; arkadaş bağımın gonca gülü, günaydın; Süreyya yıldızım, günaydın: ay yüzlüm, günaydın; canımın cananı, günaydın…

Seni seviyorum bebeğim gözlerin gibi bugün de günaydın olsun güneşime

Seninle yaşam rüya gibi, seninle her şey hoş seninle siyahın anlamı var seninle beyazın saflığı var seninle bugünün güneşi var günaydın her şeyim

Sen yanımda olamasan da bugünde rüyamda yanımdaydın, bugün ellerini tutamasam da yarın ellerinle buluşacağım, günaydın bir tanem

Günaydın hayatımın anlamı günaydın içimin sönmeyen ateşi günaydın baş tacım Günaydın güzeller güzelim
Günün açık fikirli olsun rüyalarımın meleği Günün aydın olsun sevinç sebebim

Adını güneşe yazsam güneş batmamak için yemin içer, gözlerini yıldızlarla paylaşsam yıldızlar kaymamak için yemin eder, ben sana yeminliyim sevgilim günaydın

Günaydın ay yüzlüm günaydın sabahımı aydınlatan güneşim günaydın hayatımın anlamı aşkım…

Sensiz her uyandığım sabahtan vefat gibi gelir bana, hayalin gelince gözlerime o zaman cenneti yaşarım sensizliğimde günaydın sevgilim günüm açık fikirli seninle

Geçip dışarı giden günlere yok seninle gelecek yeni günlere hasretim sevgilim, günaydın güneşim…

Rüyalarımın sahibi sensin, uykumdan uyanınca adın yankılanır odamda, sabahleyin güneşi usulca doğarken, bu mesajı yolluyorum sana günaydın hayatımın anlamı

Günaydın diyorum seninle uyandığım sabaha, gece seninleydim gittim türlü diyara

Sevgiyi seninle, yaşamayı gözlerine, gülmeyi kalbine, sıcaklığını ellerine, gülüşün ise rüyalarımdaki meleğin ta kendisi günaydın sevgilim

Güneşin karanlığa veda ettiği şu saatlerde beni düşünen biricik aşkıma günaydınlar

Günaydın yeni doğan masum tatlı güneşim, günaydın kır çiçeğim, günaydın gönlümü fetheden sevgilim… Günaydın…

Sen benim yıldızımsın, güneşim olduğun gibi, sen benim bitmeyen günlerimsin tıpkı bugün olduğu gibi, günaydın sevgilim günaydın benim en güzel günüm

Günaydın hayatımın anlamı günaydın içimin sönmeyen ateşi günaydın baş tacım Günaydın güzeller güzelim

Günaydın bahar kokulum, kır çiçeğim nefesim, gözüm, her şeyim günaydın günaydınlar

Bir güneş gibisin sen gözlerimde, geceleri rüyam olursun girersin düşlerime, hayatı buldum gözlerinde, günaydın sevgilim, günümüz aydın olur birlikte

Güzelliğin gibi gününde kültürlü olsun günaydın aşkım sana günaydın sadece sana

Yalnızca rüyalarımda değil, gözlerimde yaşatıyorum seni, gözlerimde olduğun için rüyalarımdasın sevgilim, günaydın

Benim güneşim bana günaydın mesajı atınca doğuyor sevgilim…

Bir güneş gibisin sen gözlerimde, geceleri rüyam olursun girersin düşlerime, hayatı buldum gözlerinde, günaydın sevgilim, günümüz açık fikirli olur birlikte

İyi geceler öpücüğünü de geçtim Bana yüzlerce günaydın borcun var, unutma

Günaydın yüreğime doğan, içimi ısıtan güneşim Seni tarifsiz seviyorum

Sensiz doğsa da güneş odama, biliyorum kalbimiz bir bambaşka olsak da, derhal yanına olamasam da, güneşe bak sana gülüyorum usulca, seviyorum seni günaydın sevgili

Güneş doğdu dünyamıza, gözlerini aç hadi sevgilim aşkımıza Seni fazla seviyorum Günaydın sevdiceğim

Dünyada çoğu insan var kimi mutlu kimi mutsuz kimi gülüyor kimi ağlıyor ama tüm güzelliklere laik biri var oda şuan mesajımı okuyor günaydın…

Her şey seninle başlar Seninle bir her günüm seninle doğsun Seninle batsın günaydın günümün en güzel varlığı

Sen benim yıldızımsın, güneşim olduğun gibi, sen benim sonsuz günlerimsin tıpatıp bugün olduğu gibi, günaydın sevgilim günaydın benim en hoş günüm

Bir gün daha başlıyor hayatımda, kısa bir gecenin ardındaki merhaba diyorum hayata ve hayatıma, seviyorum seni günaydın hayatımın tek gerçeği

Yıldızların kayboluşunu izlerken her sabahtan bir günaydın duymaktı doğrusu istediğim derhal sana duymadığımı yazıyorum günaydın dünyanın en hoş gerçeği

Yeni bir güne seninle başlatmak için her günümü senin hayalinle geçiriyorum fakat, her sabahleyin sana günaydın bir tanem diyebileyim

Geceleri uzaklara dalar gider gözlerim Her şeyden çok sana olan özlemim Bu sabah sırf senin için açıldı gözlerim Günaydın benim her şeyim

Uzaklarda olup ta göremediğim ay yüzlü gülüm, bahçemin en hoş, en nadide çiçeği günaydın

Yıldızların kayboluşunu izlerken her sabahleyin, bir günaydın duymaktı gerçekten istediğim Hemen sana duyamadığımı yazıyorum sevgili: günaydın dünyanın en güzel gerçeği

Günaydın kadınım, günaydın hayat ve yine günaydın içimde sen olup koparamadığım kadınım…

Dün gece gene aklımda sen vardın, şöyle bir içimi çekerek derinlere dalmışım ve sabah senin hasretinle uyanmışım Seninle beraber uyanmak dileği ile günaydın bir tanem

Günlerimde anlamlar bakımlı bakışların gibi, günlerimde heyecanlar dar sana baktığımda kalbimin atışı gibi, günlerimde her zaman sen varsın sevgili, günaydınlar olsun sana

Sensiz günlerim karanlık sensiz aldığım nefes yarım sensiz güneşi görmeyen benim sevgilim, günaydın can özüm günün açık fikirli olsun

Çayı da şekersiz içiyorum zaten, hiç yormam seni Tek ihtiyacım ıslak dudaklarından bir kuru günaydın

Gözlerimi açtığım süre senin güzelliğin benim aklımdan çıkmıyor aç gözlerini uyan aşkım sana en çok sevdiğin aşkından günaydın aşkım

Ay doğar ayazlanır, gün doğar beyazlanır, benim sevgili yârim, uyanmaya nazlanır *

Üst Alt