Son Konu

Günaydın mesajları facebook

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Günaydın mesajları facebook 2019

http:forumbilgilihocamcomforumimages2019gunaydinmesajlarifacebook5ad0ccbd5a610

Gönlünüze ay doğsun, Ay’la hicran soğusun, nefesiniz dinç, ömrünüz huzurlu olsun, Allah’ın selamı üstünüze olsun

Günaydın, ağaran gün, günaydın sevinç, günaydın sonsuz üzüntü, selamlama tarladaki emek, sofrada aş Selamlama arkadaş, selam dost

Günaydın sokakta gözlerini açan çocuklar, bir tutam ekmek için savaşan ahali, elleri hamur kokan analar, size de günaydınlar…

Ne yapayım bu sabah ta güne fakir uyandım! Ve sana, tatlı bir tebessüm, kuytu sevgiden diğer bir şey sunamadım

Yeni doğan güneşle başlayan bu güne günaydın, mahmur gözlerle etrafa bakan bakışlara günaydın, soğuk derhal ılık alınan nefesle yaşama günaydın…

Günaydın uykusuz duvar diplerim, gönderilmemiş mektuplar, söylenmemiş şiirlerim ve unutkan dostlarım günaydın…

Hoş bir gün hayır duaları ile başlar… Bahtı Açık ve mutlu sabahlarınız olsun…

Cama vuran damlalar günaydın, günaydın kumrular, ekmek kırıntıları, akşamdan kalma başım kadehteki son kalan şarkı ve aynadaki bitap savaşçım…

Günaydın sevdiğim, günaydın gülüm Uykuda olsan da, günaydın uyumuyorsan da, günaydın…

Günaydın yarım kalmış rüyam gidip gelmeyenlerim, beklediklerim günaydın çalmayan telefonum hüzne esir kalemim suya yazdığım umutlar ve bir acının kavgalı koru günaydın…

Bu gün yeni bir gün… Hayırlı ve mutlu sabaha uyanın… Uykucular…

Günaydın çocukluğum! Mavi önlüklü, saf olduğum çağım gülümsediğim ota, kuşa güvendiğim cana, dosta ve her şeyi pembe gördüğüm gözüm…

Allah’ın, rahmeti, bereketi üzerinize olsun, evinizde rahat, yüzünüzden tebessüm beceriksiz olmasın Bahtı Açık sabahlar…

Allahü Teâlâ’nın selamı, rahmeti ve bereketi üzerinize olsun, rabbim uğurlu, huzurlu, dinç bir gün nasip etsin bahtı açık sabahlar

Herkese mutlu sabahlar diliyorum Bahtı Açık ve mutlu bir güne başlamanız dilekleriyle…

Günaydın borç aldığım mutluluklar günü gelip ödediklerim zemherim, yalancı cemrelerim benim vefasızlık örneğim günaydın…

Allah sevgisiyle kalpleri doymuş gönül dostları Allah’ın rahmeti, bereketi üzerinize olsun inşallah bahtı açık sabahlar…

Sarıların içinde kalan büyük kasaba günaydın, ekmek kokusu işine dışarı giden sarışın günaydın, minibüs şoförü, şapşal kedi sana da günaydın…

Allah celle celalühu gecenin karanlığından gündüzün aydınlığına çıkardığı gibi günümüzü de bahtı açık kılsın…

Ne fazla ne eksik bir heceden geldim, yıldızlar yoktu penceremde, ay yoktu balkonumda, günaydın aşk, ben geceden geldim…

İyi ve hoş bir gün için hayırlı sabahlar diliyorum arkadaşlar…

Ne çok özlemişiz, dostlar merhaba rahat içindeki… Yürek de sevinç, sıkıntılı olmadan seven merhaba, günaydın aşıklar baki sevinç…
http:forumbilgilihocamcomforumimages2019gunaydinmesajlarifacebook5ad0ccbf36eee
Günaydın ilk kez sabahleyin sabah güzel rüyalarımı bölen beni gerçeklerle yüzleştiren şimdiye dek daima vaktinde çalan saatime…

Hepinize, güzel yüreğinize, tüm sevdiklerimize, sevdiklerinize ve sevenlerimize günaydın…

Bir uykunun daha sonuna geldik Yayında ve yapımda emeği geçen yatak, yorgan, yastık üçlüsüne teşekkür ederiz Günaydınlar

Günaydın esinti, günaydın içimizdeki dinmez sızılar Günaydın uzaklar, günaydın yakınlar,

Merhaba, cadde kedisi sarman, aç mısın bir tanem, yeniden tekme mi attılar sana fazla mu yandı canın? Merhaba börtü haşere, kır çiçekleri merhaba Sizlerle hoş bu dünya

Gözlerinizi bu sabah mucizelere açmanız dileğiyle, bahtı açık günler dilerim

Bensiz bir güne daha yeniden bensiz uzaklıklarda uyandın… Pencereni aç ve oraların havasını bir defa daha çek içine, kim bilir şayet burada ikimiz adına alıp verdiğim bir nefes değer dudaklarına… Günaydın sevgilim…

Günaydın! Daha uykundan yeni uyandın, hiçbiri reel değildi maalesef! Tümü rüyaydı bunların

Günaydın uyuyup, uyanan her şeye, günaydın, seven kalbe düşünen beyine Saran kucaklayan kollara günaydın

Uğurlu ve mutlu sabahlar… Gününüz ve gönlünüz her zaman açık olsun

Yemyeşil filizlenen çim toprağı yarınca dalda cıvıldayan kuş, yerde gezen karınca ve kırda rahvan koşan doru taya günaydın! Yar elinden sunulan demli çaya günaydın!

Hayır dileyelim Mevla’dan günümüz uzakta olsun beladan hayırlı ve hoş sabahlar

Kuş sesiyle uyanmak güzel lakin senin sesin kadar değildir Hayaloğlu’nun dediği gibi “sensiz gelen sabaha günaydın!

Ayrılık da olsa mevsim umuttu yüreğimde yeşerttiğim günaydın umudum günaydın günaydın…

Günaydın; benim yıkık gönlümün sultanı, günaydın; dost bağımın gonca gülü, günaydın; canımın cananı

Günaydın yellere tele merhaba, ikâmetgâh midir bize şu garip eller günaydın köylere ile merhaba…

Dostlukların tükenmediği, sevgilerin ölmediği, gözyaşlarının akmadığı, gülücüklerin bitmediği en güzel sabahlar sizlerin olsun

Rahatlık doymuş günler, kalbinizdeki tüm güzellikler hayatınıza yansısın dostlar Uğurlu günler

Yaşamın büyüsü umuttur Umutların hiç bitmemesi, kalbinizden sevginin, yüzünüzden gülümsemenin hiç eksik olmadığı güzellikler sizlerin olsun Bahtı Açık sabahlar

Yüzünüzden gülüş kalbinizden umut yetersiz olmasın, gününüz kültürlü mutluluğunuz daim olsun

İnsanın uyanıp ta ilk baktığı telefonsa ya saate bakmıştır ya da yüreğinde yer etmiş birinin ona günaydın demesini arzulamıştır Günaydın…
http:forumbilgilihocamcomforumimages2019gunaydinmesajlarifacebook5ad0ccc11b2c1
Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol bildiren yelken direği yıldızım seher vakti yapılan ve kabul olunan duam günaydın

Hoş bir gün, umut doymuş, neşe batmış, cana yakın, yaşam batmış, kıymetli bir gün, ılımlı, nedensiz bir gün olması dileği ile günaydınlar olsun

Önce kendime daha sonra evime daha sonra evimdekilere daha sonra kapılarımı açtığımda bana değen ne varsa yüreğimle beynim arası çizgi derinliğince günaydın

Günaydın sevdiklerinizin ve sizin yüzünüzden gülücüklerin hiç eksik olmadığı bir gün olur inşallah… Günaydınlar…

Keyifli, hayat dolu, güpgüzel ve musmutlu sevgi doymuş bir gün olsun Günaydınlar hepinize…

Alarm kalk diyor, yatak yat diyor Off ya kime inanacağımı şaşırdım… Neyse hepinize günaydınlar…

Günaydın… Bugün sevinç yağmurlarıyla sırılsıklam olduğunuz bir gün olur inşallah

Evinizden sıhhat, mutluluk, rahat, sevgi, saygı, birlik ve beraberlik beceriksiz olmasın inşallah günaydın…

Sen de olmasan benim günümü kim aydınlatırdı Gündüz güneşim, gece ayım, yıldızım günaydın…

Günaydın! Her sabah gözlerini açtığında, umutla bakacaksın hayata, her doğan güneşin ardında, açacak bir menekşeye bağlanacak gözlerin…

Günaydın hiç bir işi olmamasına rağmen erkenden uyanan insan ve pazar günü çalışan insan sana da günaydın…

Günaydın yeni gün, karanlıkları aydınlatan güneş merhaba Pencerenin provasına yuva yapan kumru kuşu merhaba Korkma hadi kutup ben göz kulak olurum yavrularına

Yansımış sevdan yüreğimden her günüme olmuş üzüntü günaydın hüznüm günaydın günaydın… *

Üst Alt