Son Konu

Günaydın mesajları uzun

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Günaydın mesajları uzun
http:forumbilgilihocamcomforumimagesgunaydinmesajlariuzun5ad0cc70bf3f2
Bir uykunun daha sonuna geldik Yayında ve yapımda emeği geçen yatak, yorgan, yastık üçlüsüne teşekkürler Günaydın

Dualarımın gözü yüksekte, ama haddimin boynu Hakkın karşısında eğilmekte Rabbim; hakkımızda şanslı olan neyse ihsan eyle… Amin Uğurlu günler, günaydın Günaydın!

Gün Seninle Güzel Güne Açtırmak Seninle Sıcak Olucak, Günlerimiz Açık Fikirli geleceğimiz Aydınlık Olsun Sana Günaydın Olsun bebeğim…

Dünyanız mutlu hayalleriniz tatlı olsun Gönlünüze rahatlık dolsun mutluluklar ömrünüzce, her şey gönlünüzce olsun Günaydın

Dostlukların tükenmediği, sevgilerin ölmediği, göz yaşlarının akmadığı, gülücüklerin bitmediği en güzel sabahlar sizlerin olsun

Dostlar hadi uyanın bakalım Bugün güneş daha canlı doğdu sanki Bu yüzden daha güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle

Günaydın, dışları tebessüm eden kalpleri gözü yaşlı arkadaşlarım Gözlerinizi bu sabah mucizelere açmanız dileğiyle, şanslı günler dilerim

Günaydın,günaydın Artı düşün bugün Önce gülümse Daha Sonra gül Kahkaha at Ve hatta, Ve hatta… Katıla katıla Gül korkma Siyah renk gidecek önce Günün pozitifleşecek Gökkuşağı gibi aynen renk renk Bil ancak 7 renkten oluşan renk Beyazdır… Ve gülümsemek bulaşıcıdır

Gönlü sevgi doymuş dostlara Dostluğu arkadaş gibi bilenlere Güzelliği sevgi ile yoğuran insanlara Gönül dolusu Günaydınlar

Gitmen sorun değil de Hasta falan olduğumda, Doktorun seni bana hatırlatması zoruma gidiyor ‘Nefes’ al, ‘Nefes’ ver Bitmiş günaydın sevgilim

Önce kendime Sonra evime Sonra evimdekilere sonra kapılarımı açtığımda Bana değen ne varsa Yüreğimle beynim arası Çizgi derinliğince Günaydın

Günlerimin ışığı Gecelerimin Yıldızısın Sabahlarımın Güneşi Gecelerimin Ay’ısın Sabahlarımın Günaydını gecelerimin Dumanısın Bebeğim Günaydın

Dudağımdan Katiyen Gitmeyen Neşe , Günaydın Dost Kalplerde Açan Büyük Güneşe , Günaydın Yüreklerden Akan Sıcak Dizeler , Kalp Yangınlarına Su Gönderen Gözeler Kalbim Gibi Bugünde Senin için Okumuş ve Günaydın Arkadaşım

Günün Açık Fikirli Olsun , Dilerim Ancak Yüreğine Gülün Gölgesi Düşmesin Ve Sen, Yüzünde Gülüşlerin En Güzeli lle Bak Geleceğe Günümüz Günümüze Okumuş Olsun Günaydınlar Olsun

Günaydın; benim perişan gönlümün sultanı, Günaydın; dost bağımın gonca gülü, Günaydın; Süreyya yıldızım, Günaydın: ay yüzlüm, Günaydın; canımın cananı, Günaydın Güzelliğin Gibi Gününde Kültürlü Olsun Günaydın Aşkım Sana Günaydın Sadece Sana

Önce Kendime Daha Sonra Evime Sonradan Evimdekilere Sonra Kapılarımı Açtığımda Bana Seni Seviyorum bebeğim Gözlerin gibi Bugünde Günaydın Olsun

Yere Düşen Yağmur Damlaları Kalbine lnecek Güneşi Engellemesin Güneş Bulutların Arasından Defalarca Sana Dürüst Baksın Güneş Güzellikler Getirsin Günaydın

Seviyorum Seni Seninle geçen Günleri Seviyorum Seni Sana Günaydın Demeyi Günaydın bahar kokulum, kır çiçeğim nefesim, gözüm, her şeyim günaydın günaydınlar

Canımın Canı Bir Gün Daha Başladı Elimde Simit Nehir Aldımda Sen Sabahın Kör Noktasında ismin Aklımda Günaydın olsun Sana Bu Can Sana feda…

Günaydın yatağımda rüyalarım işimde hülyalarım soğuk kış günlerinde sımsıcak saran ılık, ılık damarlarımda akan can suyum günaydın

Her Günü Seninle Anıyorum Her Sabahı Adınla Bekliyorum her Mesajımı Sana Gün Ağrırken Atıyorum Şimdiki Gibi Günaydın Bebeğim

Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol bildiren direk yıldızım seher vakti yapılan ve kabul olunan duam günaydın

Günaydın yüreğime yağmur gibi yağan gece mi yıldız yıldız bezeyen karanlığımı dolunay gibi aydınlatan günaydın

Günaydın Güneşim Günaydın Sana Bak Adınla Başlıyorum Baştan hayatıma ismin yeter bu karabLık Dünyaya Günaydın Diyorum Sana Aşkım Hadi gel yanıma Naydın sabahımı aydınlatan güneşim Sen Benim Canım Sen Cananımsın Sen benim Günüm Karanlık Sabahlarımı Aydınlatansın Günaydın Bebeğim…

Dertler Olsada ömrümüzde ışık bitmez Kalbimizde Yine Gülerek Başlıyacağız Bu güne Günaydın Olsun Bitaneme… *

Üst Alt