Son Konu

Gunaydın Sozleri

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Gunaydın Sozleri 2019

Gunlerin aydın olurken kalbin bensiz olmasın, kalbin benimleyken bende herzaman seninleyim biriciğim, gunaydınlar olsun

Sabahın kor ateşi vursun suratına opsun guneş seni benim yerime usulca, gozlerini actığında ben olayım gozlerinde, ben olayım odanın her yerinde gunaydın birtanem

Guzelliğin bir ruya gibi, gozlerin bir ruyanın en muhteşem eseri bugun seninle ruyalarımı susledim, seninle gune merhaba dedim Herşeyime gunaydın

Gozlerini bugune oyle bir ac ki herşey istediğin gibi olsun aşkıma gunaydın

Guneş kadar aydınlık, gozlerin kadar guzel, sozlerin gibi kusursuz bir gune merhaba demek icin tam zamanı gunaydın sevgilim

Yeni bir gune seninle yaşamanın vericeği moralle başlıyorum ve bugunude 24 saat seni duşunerek gecirecegim bebeğim gunaydın

Gunaydın yureğime yağmur gibi yağan gece mi yıldız yıldız bezeyen karanlığımı dolunay gibi aydınlatan gunaydın

Gunlerimin ışığı gecelerimin yıldızısın sabahlarımın guneşi gecelerimin ayısın sabahlarımın gunaydını gecelerimin dumanısın bebeğim gunaydın

Gunun aydın olsun bugun benden sana bir armağan olsun gunaydınlar bebeğim

Merhaba hayata merhaba! Uyandım aşkımın adıyla bu yeni sabaha, haydi sende kalk birtanem beni yalnız bırakma Gunaydın aşkım, sağol sanada

Her gunu seninle anıyorum her sabahı adınla bekliyorum her mesajımı sana gun ağrırken atıyorum şimdiki gibi gunaydın bebeğim

Seninleyken geceler bile aydın geliyor bana, seninle hayatımda hic batmayan bir guneş var sevgilim, gunaydınlar olsun dilberim

Guneşi yıldızlardan daha cok seviyorum neden mi? Yıldızlara cıplak gozle bakabilirsin ama guneşe cıplak gozle bakamazsın sana bakmaya kıyamadığım gibi sevgilim, gunaydın guneşim

Dertler olsada omrumuzde ışık bitmez kalbimizde yine gulerek başlıyacağız bu gune gunaydın olsun bitaneme

Sensiz bir gece daha gozlerini kıskanan guneşin doğmasıyla bitti, bugunude seninle gecirmenin umidiyle gunaydın aşkım

Gunaydın yatağımda ruyalarım işimde hulyalarım soğuk kış gunlerinde sımsıcak saran ılık, ılık damarlarımda akan can suyum gunaydın

Sen şuan kendin kadar tatlı ruyalar gorurken, ben bugune seninle yaşanacak olan guzel saatleri hayal ederek guneşe seni anlatıyorum sevgilim, gunaydın

Yaşanacak butun senelerin ustunde adın, butun gunlerin ustunde ise gozlerin yazılı sevgilim gunaydın olsun sana

Bir sabahı bir de gozlerini ozledim sevgiim, sensiz kacıncı sabahım hatırlamaz oldu bedenim, don artık sevgilim don artık herşeyim sensiz başlayan gune gun diyemem sevgilim Gunaydın herşeyim

Opucuklerle uyandırmak isterdim seni, yanımda olsan sarardım o nazik tenini, seviyorum seni sabahım sensin benim tek ilacım gunaydın aşkım

Guneş bugunde seni kıskanarak doğuyor, ben ise seninle doğuyorum hergun aşkım gunaydın

Gunun aydın olsun Dilerim ki yureğin gulun golgesi duşmesin ve sen, yuzunde guluşlerin en guzeli ile bak geleceğe

Sadece bu sabah değil her sabah koynumda resminle uyanıyorum hayata bebeğim seni boylede sevdim, gunaydın birtanem

Her sabaha adınla uyanmak sanki yeniden doğmak gibi sevgilim gunaydınlar birtanem benim

Sabahın butun guzel renkleri odana dolsun, hayatın tatlı, gunun aydın olsun sevgilim

Sen benim canım sen cananımsın sen benim gunum karanlık sabahlarımı aydınlatansın gunaydın bebeğim

Ağlayan gozlerime ışık oldun, tıp kı yağmur sonrası doğan guneş gibi, seninle hayatım gokkuşağı gibi, gunaydın sevgili

Sensiz guneşin batmasını istemediğim gibi sensiz geceyide bitirmek istemiyorum ve bugun guneş doğdu tum dualarım bugun seninle gecmesi icin aşkım gunaydın

Gunaydın ceylan gozlum sabahımın guneşi gozlerimin ışığı hayata seninle gunaydın demeyi seviyorum

Sen bu mesajın daha ilk kelimelerini okurken, ben senin adına şiirler yazmış olucağım birtanem, gunaydın

Gunaydın bahar kokulum, kır ciceğim nefesim, gozum, her şeyim gunaydın gunaydınlar

Üst Alt