Son Konu

guzel sozler bayanlara

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Bayanları Etkileyen Sozler
Bayanların Hoşlandığı Sozler

♥ Murekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım Sonra ismini her yere yazdım İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım!

♥ Seni her duşunduğumde kalbime bir yıldız ciziyorum Benim şimdi kac yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gokyuzum var

♥ Bugun her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni duşundum

♥ Yedi ayrı iklimden yedi cesit arı getirseler yedi cesit arı yedi ayrı ciceği dolaşsa yedi ayrı cicekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz

♥ Ben seni dun sevmedim cunku dun geride kaldı, ben seni bugun de sevmeyeceğim cunku bugun de bitecek; ben seni yarın seveceğim cunku yarınlar hic bitmeyecek!

♥ Ağzımdan cıkacak soz olsan konuşmam, gozumden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hicbir yere bırakmam!

♥ Guneşin doğduğu da bir gercek battığı da Kalbimin attığı da bir gercek, gunun bittiği de Ne cıkar tum gercekleri saysak tek tek Seni seviyorum, işte o en buyuk gercek

♥ Bir şiir yaz bana icinde alabildiğince mutluluk olsun ayın golgesinde unutulan sevgi tohumlarıyla yeşere dursun veya bir şarkı soyle ozlemimdeki sevgiliyi anlatsın yağan yağmurlarla ıslanan bedenimi parlayan gozleriyle kurulasın

♥ Aşk kacmaktan cok kovalamak, gormekten cok ozlemek, gitmekten cok beklemek, dokunmaktan cok duşunmektirVe aşk oyledirki nerde imkansız varsa onu secer

♥ Birgun bana soracaksın,beni mi yoksa hayatı mı daha cok seviyorsun diye hayatı diyeceğim, kusup gideceksin ama hicbir zaman bilmeyeceksin ki benim hayatım sensin

♥ Sen benim incimdin parıldayan masum guzelliğinle seni sarp kayalıklardan tırnaklarımla kazıdığım bir istiridyede bulmuştum ve bir daha kaybetmiyeyim diye kalbimin derinliklerine gomdum

♥ Ne seni unutturacak kadar zaman gececek ne de gecen zaman seni unutturmaya yetecek bırakıp gitsende unuturum sanma zaman alışmayı oğretir unutmayı asla

♥ Sevmiyorum şu saatin sesini,akmasın dursun zamanherşeyin bir oncesi ve sonrası vardır derler ya; YALAN senden once vardım belki ama aşkım senden sonra olmayacağım inan

İki Şaşkın yıldız gibi parlayan gozlerine bakıp da, senin ruhunu tum ictenliğiyle gorebilenler anlar ki sen bir omre bedelsin !!

Ben seni bir nisan yağmurunda,
Ilgıt ılgıt esen ruzgarların gelincikleri okşayıp,
Bir kış gunu kar altındaki buğday tanesinin,
Guneşi ozlediği gibi seviyorum

Gozlerimdeki pırıltıyı farkettiğin zaman,
Uşenme sarıl boynuma anlamışımdır mutlaka sevdiğini,
Zaten belli olur gozlerimden hemen,
Alışık değiller oyle parlamaya!

Acı ve huzun bir yıldız kadar uzak,
Mutluluk ise gozbebeğin kadar yakın olsun,
Umutların gercek gerceklerin, mutlulukların sonsuz olsun

Bugunde yarın da yureğin kadar yanındayım ,
Kendini yanlız hissettiğinde elini yureğine koy ben hep oradayım!!

Gecenin en karanlık ve en derin anında,
Kızıl bir ay karşımda karanlığa yukseliyor,
Ve bir yıldız bana goz kırpıyor
EMİNİM Kİ SENSİN ! !

Üst Alt