Son Konu

Hadise Clubhouse’ta Kendi Adına Sahte Hesap Açılmasına İsyan Etti

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-267bba88672469ca031c6672f96b72119a847b1d.jpg

Hadise bu türlü bir durumda ne yapsa sonuna kadar haklı güya?

Clubhouse bilhassa birinci çıktığı periyotta tüm toplumsal medyayı sallamış, çok fazla konuşulmuştu.

Sadece iPhone ve iPad kullanıcılarının erişimine açık olan Clubhouse'a bir anda herkes akın etmiş, sırf konuşarak var olabildiğiniz bu uygulamada birçok ünlü sohbet odalarında gündem olmuştu.

Biz de Clubhouse'dan içeriklerimizde çokça bahsetmiştik;

O kadar geniş bir kullanıcı kitlesi var ki Elon Musk'tan tutun Ahmet Davutoğlu'na kadar çeşitli ismi burada görebilirsiniz. Siyasilerden dünyanın en güçlü isimlerine, müzikçilerden oyunculara kadar kimler kimler yok ki içeride...

Haliyle Clubhouse'da kimi görsek şaşırmıyoruz artık. Bilhassa samimiliği ve açık sözlülüğü ile çok sevilen ünlülerin olması hiç şaşırtan gelmemeye başlamıştı. Ta ki bu işin içine geçersiz hesapların da girebileceğini öğrenene kadar... Birinci başta Clubhouse uygulaması çıktığında herkesin sadece kendi ismiyle kaydolabilmesi ve sırf sesiyle varolmasından ötürü herkese çok gerçekçi gelmişti ve tahminen de insanları çeken buydu.

Clubhouse'u faal kullanan başka ünlüleri merak ediyorsan seni şöyle alalım;

Fakat hoşluğu, işleri ve müzikleriyle da sıkça konuştuğumuz Hadise geçtiğimiz gün Clubhouse ile ilgili şaşırtan bir açıklamada bulundu.

Bu gönderiyi Instagram'da gör

Hadise (@hadise)'in paylaştığı bir gönderi

Instagram hesabı üzerinden yaptığı açıklamaya nazaran "Hadise" ismiyle Clubhouse'ta bir hesap açılmış. Hadise'nin sesini taklit ederek beşerlerle konuşan kişi, müzik bile söylemiş!

Husus ile ilgili türel yollara başvuracağını da ekledi Hadise.

Açıklamasının tamamı ise şöyle:

Dün akşam hiçbir biçimde içinde bulunmadığım bir platform olan Clubhouse'da benim adımla açılmış bir hesap benim sesimi taklit ederek benmiş üzere beşerlerle konuşmuş, sohbet etmiş hatta müzik bile söylemiş. Pazartesi günü mevzu ile ilgili hukuksal süreçleri başlatacağımızın bilinmesini istiyorum.

Durum bir oldukça can sıkıcı. Siz ne düşünüyorsunuz bu mevzuyla ilgili? Yorumlarda niyetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz...

Üst Alt