Son Konu

Haklarında Şaşırtıcı Bir İddia Ortaya Atılan Kerem Bürsin ile Hande Erçel'in İlişkisini Masaya Yatırıyoruz

yasuo

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-7600299b173692a57759ee35e6f16cd58fcd0ce3.jpg

Vallahi ne palavra söyleyeyim, ben bu çiftin gücünü seviyorum!

Bu poz basına birinci yansıdığında Hande Erçel ile Kerem Bürsin'in gücünün tutacağını anlamıştık!

Kestirim ettiğimiz üzere de oldu! Hande Erçel ile Kerem Bürsin, 'Sen Çal Kapımı' dizisindeki uyumlarıyla reytingleri silip süpürdüler...

Her fırsatta uygun anlaştıklarını lisana getiren ve birbirlerine övgüler yağdıran çiftimiz hakkında aşk haberlerinin çıkması da çok sürmedi olağan...

Ezgi Mola'nın YouTube'daki programına konuk olan Kerem Bürsin Hande Erçel için, "Müthiş bir insan. Set ortamında seni motive ediyor, grubu motive ediyor ve hiç söylenmiyor. Benden çok daha fazla çalışıyor ve herkesle çok tatlı, çok yeterli. O mevzuda kendimi çok şanslı hissediyorum.'' açıklamasında bulunmuştu.

Her fırsatta birbirlerine övgüler yağdıran çiftimiz Instagram paylaşımları ve birbirlerine yaptıkları tatlış yorumlarla da dikkat çekiyor.

Dizide başrolü paylaşmaya başladıklarından beri resmen ayrılmaz ikili haline geldiler... Yılbaşı gecesi Hande Erçel, O Ses Türkiye'ye katılan partnerini yalnız bırakmadı...

Kerem Bürsin'in kendisine sürpriz yapan Hande Erçel'i gördüğü anda verdiği reaksiyon de görülmeye kıymetti hani...

Ha bir de tüm bunların yanında Hello mecmuası için verdikleri pozlar var... Onlar da çok konuşulmuştu bildiğiniz üzere.

E beşerler yakıştırmasın da ne yapsın artık?

Herkesin birbirine bu kadar yakıştırdığı ve hatta uğruna fan sayfaları açtığı çiftimiz bugüne kadar aşk argümanlarını yalandı. Ancak yeni söylentilere nazaran aslında çiftimiz hakikaten de aşk yaşıyor!

Akif Yaman'ın haberine nazaran şimdi aşk savlarını doğrulamayan çiftimiz, birebir meskene çıkma kararı almış! Evet yanlış duymadınız...

Bürsin, Beykoz Konakları'nda yeni bir villaya taşınan Hande Erçel'i yalnız bırakmamak için bir mühlet Hande Erçel ile yaşamaya karar vermiş...

Hande Erçel - Kerem Bürsin çiftiyle ilgili son savlar bu halde...

İşin aslı vakitle aşikâr olur fakat biz bu çiftin gücünü seviyoruz!

Siz ne düşünüyorsunuz bu çiftle ilgili?

Üst Alt