Son Konu

Hande Fırat, Berna Laçin arasındaki '15 Temmuz' tartışmasına Nedim Şener de dahil oldu

klimaci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
imodifier

İktidara yakınlığıyla bilinen Hürriyet gazetesi muharriri ve Ankara Temsilcisi Hande Fırat'ın 15 Temmuz darbe teşebbüsü gecesi Cumhurbaşkanı Erdoğan'la yaptığı canlı yayın, toplumsal medyada tekrar gündem oldu.

Oyuncu Berna Laçin, toplumsal medya hesabından Faal Haber’in “CNN Türk’ün Ankara Temsilcisi Hande Fırat’ın,  Erdoğan’nın halkı sokaklara çağırdığı görüşmeyi, MİT’çi Nuh Yılmaz’la evvelden ayarladığını gazeteci Cevheri İtimat ortaya çıkarıldı” savını alıntılayarak "Bunu araştıracak gazeteci dostlardan haber bekliyoruz" diyerek bir paylaşımda bulundu. 

Hande Fırat,  Berna Laçin'e karşılık olarak "Meğer 15 Temmuz’dan beri karın ağrısı çekiyormuş zavallı sonunda rahatlamıştır. Herhalde" dedi. Fırat'a dayanak veren gazeteci Zafer Şahin de şöyle bir paylaşım yaptı: "Fetö’nün ve kullanışlı aparatlarının Hande Fırat’a kini hiç bitmeyecek.. Güzel ki benim arkadaşımsın cesaretli insan… "

Tartışmaya dahil olan Nedim Şener ise Berna Laçin'e yönelik, "Hayatında tahminen de en gerçek şeylerden birisi, benim özgür kalmam için yazdığındır zira ben temizdim. Hayatındaki en büyük yanılgın, darbe 'film' deyip FETÖ’cülere direnenlere 'evinizden çıkmayın' korkaklığını göstermen, 5 yıl sonra bir FETÖ palavrasına aparat olmandır" sözlerini kullandı. 

"HER AN SEDAT PEKER GÖRÜNTÜSÜ KORKUSU İLE YAŞAYANLAR..."

Berna Laçin ise toplumsal medya hesabından şöyle karşılık verdi;

"Bir dakika cürüm işliyorsunuz! Bir tane yan yana fotomu bulun, sokağından geçmişliğimi çıkarın ortaya! Kol kola girenlerin haddi değil bana iftira atmak! Türkçe Olimpiyatlarını sunmayı hiç kabul etmedim diye bin tane laf bana söylendi artık o denli atıp tutmak yok hodri meydan!

İnternette bir sürü yerde bir gazeteci ile ilgili savlar var! Gazetenin işvereni Aydın Doğan’ın ağzından bile görüntü var. Ben de “bu haberin doğrusu nedir ” diye sordum? Bu kadar bağırıp hamaset yapacağınıza mevzuyu açıklayıp internete “gerçeğin” izini bırakın!

Kısaca haydi ordaaaaaaaaan! Her an Sedat Peker görüntüsü korkusu ile yaşayanları da muhatap alıp kendimi yoramam..."

155604334-lacinnn.jpg

Laçin son olarak Şener'e verdiği karşılıkta şu tabirleri kullandı;

"'Film olduğunu anlayan' yazan Süpermen mesela neresinden uydurmuştur

a-kendi fikri neyse zikri o dur b-hissi kablelvuku c-rüyasında görmüştür d-soruları çalmıştır

Değişimde ve dönüşümde hudut tanımayanlarda bugün Haydi size gereç artık programlarda da konuşun, para kazanın"

Üst Alt