Son Konu

Hasret Sozleri

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Hasret Sozleri 2019
Hasret Sozleri 2019
Hasret Sozleri kısa

Hasret Sozleri 2019

Yureğime bir turlu o gitti diyemiorum

Aşk Gulmekten cok ağlamak, yaşamaktan cok olmek, gelmekten cok gitmektir ve aşk oyle haindir ki nerede imkansız varsa orayı sever

Biliyorum Sen GuneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dunyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var

Bizim aşkımız istanbul kadar buyuk, berlin kadar anlamlı, ağrı kadar yıkılmaz, paris kadar cekici, izmir kadar vazgecilmez Aşk dediğin bizim gibi olmalı

Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun Ve artık soyluyorum SENİ SEVİYORUM

Sevgini gostereceksin soylemek yetmez Sevgi gozlerinde olacak sozlerin yetmez Seveceksin benim gibii ama kalbin yetmez!

Yalan bakışların sahte guluşlerin arasında buldum seni Herşeyi kaybetmeye değecek kadar sevdim seni cunku sen sahte deilsin!

Kimi ruyalarda gorulmeye değerdir, kimi gerceklerde yaşanmaya Sen gorduğum en tatlı ruya, yaşadıkca bitmesin dediğim en guzel gerceğimsin!

1 Gun 1 cılgınlık edip seni sevdiimi soylesem alay edip guler misin yoksa sende sever misin?

Gozlerimde gezdirdigin gozlerine senin sevginin verdigi guvene kelimelerimi calan dudaklarina kisacasi sana ozlemim var Merhaba hasret kokan sevgilim Satirlarim seninle baslayip seninle bitiyor Ama ne gecem ne gunduzum sen siz geciyor hasretin yuregimde alevlenirken seni ariyor bu yurek ve sevgin damarlarimda akarken lanet okuyor bana zalim felek !

Elimde denizden caldigim bir midye var denize o kadar uzak ki senle ben gibi ama aramizda bir fark var o denize sen bana aitsin

Bir soluk kadar yakin, yildizlar kadar uzak derler sevgi icin, uzanirsin yetisemezsin, yetisirsin dokunamazsin, dokunursun vazgecemezsin, vazgecersin ama UNUTAMAZSIN

Telefondaki sessiz nefesine, sicacik gulumsemene, karsimda otururken beni suzmelerine hasret kaldim Inanki tatlim varligina, arkadasligina, dostluguna muhtacim Seni Inanilmaz Ozledim

Sen seni ozleyenlerin ozleminden habersiz ozlenmektesin sen var ya sen ozlenenlerin icinde en cok ozlenensin

Ay yildiza mutluluk fisildarken Gokyuzu sevincini yeryuzu ile paylasirken Ben sana bir parca mutluluk yolluyorum icindeki umut cicekleri hic solmasin diye

Gozlerin sular kadar berrak gulusun bir cocugunki kadar sicak bana benden ayri gecirdigin her ani anlat Seni cok ozledim

Üst Alt