Son Konu

Hayvanlar Alemi

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
29
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Hayvanlar Alemi 1 Kene: Abi ne güzel ekmek elden su gölden geçinip gidiyoruz di mi? 2 Kene: Evet bir dahaki gömlek değiştirme safhasına dek rahatız 1 Kene: Abi ben şu anda gömlek değiştirsem Havalar da ısındı Malum kısa kollu gömlek giyelim 2 Kene: Ya hayret bir şey ya! Allah'ım pek asalak varken beni şununla muhatap ediyorsun ya Neyse! 1 Kene: Ya abi ne kızıyosun ya! Şurada iki dakika muhabbet edelim dedik 2 Kene: Oldu, akarsu da ister misin? 1 Kene: Abi sen hakikaten şaşırdın ha! Ya biz kanla besleniriz Kan içeriz Nehir da nereden çıktı 2 Kene: Of be bitirdin beni Haluk! Ben gidip konak değiştiricem ya, bu böyle olmayacak 1 Uyuz: Kardeşim her gün cilt aşağıda karanlıktayız Sıkıldım ya Of ne değin karamsalaştım ve bunaldım biliyor musun Uyuz oluyorum uyuz! 2 Uyuz: Kardeşim bir de bardağın doymuş kısmına bak daima anlamsız kısmını görüp de üzüleceğine birazda seni sevenleri düşün Hayat daima yaşamaya layık dostum 1 Uyuz: Oğlum konuşturma beni hemen Sıkıldım diyorum Daral geldi yaa! 2 Uyuz: Acilen de sen uyuz ettin beni Ben gidiyorum başka cilt altı bölgelere Yeter artık! 1 Uyuz: Demek sen de yalnız bıraktn beni Peki, öyle olsun Cırcır Böceği: Şişt üstat nasılsın? Senin için nabza göre şerbet veriyor diyo sincaplar Benden duymuş olma lakin arkandan konuşuyorlar Şekilden şekile giriyormuşsun Ben bukalemun kardeşim pek bir şey yapmaz dedim ama Bukalemun: İyi, hemen git başımdan, avıma konsantre olmaya çalışıyorum Cırcır Böceği: Sen konsantre meyve suyu musunhayvanlaralemi5c56370b61bf8gifalt hahaha hahaha hahaha nasıl mizah ama? Neyse ben söz taşımayı sevmem lakin ağaçkakanlar Bukalemun: Bir dakika bekle, şu sineği bir yakalayayım, senin de icabına bakacağım ben Ağaçkakan: Bana bakın ulaan! Ben bu ağacın kralıyım Aksini iddia edeni oyarım! Bukalemun: Bağırma be, iki dakika bağırma Zaten sabahleyin beri kafamın dibinde tak tak tak diye şamata çıkarıyorsun Senin yüzünden etrafta börtü böcük kalmadı be! Ağaçkakan: Sen şaşı mısın? Bana bakarken bir gözün aşağıya ötekisi yukarıya bakıyor Bak seni bir baytar hekime götürelim Bukalemun: Off be! Anlatamadım galiba O meslek bizde normal Ağaçkakan: Hoş sürüngen kardeşim, söylemeyi unuttum Sana bahtı açık bir şans buldum Bukalemun: Değil ya, dur abi geliyorum yanında Ağaçkakan: A, köftehor seni! Hemen kızardın şans lafını duyunca ha! Bukalemun: Değil be ondan değil abicim, fon kırmızı da o bakımdan Ağaçkakan: Hadi hadi yeme beni Bukalemun: Hadi ya, kızardığım o kadar emin oluyor mu? Papağan: Uf, güya bir boşlukta hissediyorum kendimi Derin kaoslara mı sürükleniyorum ne? Maymun: Bahadır, kalk gidelim okeye üçüncü ve dördüncü lazımmış abi Papağan: Acaba hayatın anlamı nedir? Belki de daldan dala uçmak boşluktaki ruhuma böylece bir hap olmuyor giderken Maymun: Bahadır Kankamsın ama olmuyo ya Sen beni hiç duymuyorsun Hadi eşli okey çevirelim İstersen batak da oynarız Papağan: Sen git, ben gelmeyeyim Ansızın ilham geldi Şiir yazacağım Maymun: Oo iki saattir maymuna çevirdin be abi! Ben gidiyorum Lakin ben zaten maymun değil miyim? Papağan: Yoksa benlik karmaşasında mısın çekirge O zaman beni dinle, ruhunu ve bedenini bir dizi eğitimden geçirmen gerekecek çekirge Maymun: Alo ne çekirgesi, beni haşere mi yaptın? Olmadı fakat Papağan: Sus, sus ve içimdeki bu dinginliği bozma Bundan sonradan ben senin öğreticinim Seni bir savaşçı yapacağım Maymun: Git kardeşim, ben oyun oynamaya gidiyorum Yediğin o meyveler fermente olmuş, kafayı bulmuşsun sen Hadi canım, bana müsaade Sıçan: Ya iguana kardeş, gel de iki söz edelim İguana: Edelim Sıçan: Hiç sorma kardeş, geçende beni bir jauar kovaladı Elinden baskı kurtuldum vallahi İguana: Doğrudur Sıçan: Hani jaguar bir şey değil, zehirli yılanlar da var buralarda Benim teyze oğlunu birine kaptırdık Sahiden çok üzgünüm çook İguana: Ya öyle mi? Sıçan: İşte böyle daima dolduracak bir şeyler hayatta Süre nasıl geçiyor anlamıyorsun doğrusu Sen sen ol, sakın gece vakti ormana çıkma derim ben İguana: Hazır Sıçan: Ya, sen de hiç konuşmak istemiyor gibisin Sıktıysam seni gideyim ben İguana: Yok canım Sıçan: Lakin kardeşim var ya, hiç muhabbete gelmiyorsun İguana: Metabolizma meselesi Bizler sakin hayvanlarız Isı düştü mü, böyle oluyorum Sıçan: Öyle desene be birader Ben de yanlış anladım Hayır, yok yere birbirimizi üzecektik  

Üst Alt