Son Konu

Hearthstone'un yeni genişleme paketi Saviors of Uldum duyuruldu

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
imodifier

Masaüstü kart oyun çeşidini dijital platforma Heartstone
ile uyarlayan Blizzard, gün geçtikçe epeyce büyük bir oyuncu kesitine hitap etmeye devam ediyor. Artık ise oyuncularını boş bırakmayan geliştiriciler, Heartstone'un yeni genişleme paketi olan Saviors of Uldum'u duyuruldu. 6 Ağustos 2019 tarihinde yayınlanacak olan bu genişleme paketi, The Dalaran Heist'in devam vazifelerini mevzu edinecek.

Hearthstone oyuncuları Saviors of Uldum'da E.V.I.L. istilasına karşı savaşacak

“Rise of Shadows ile başlayan ve Saviors of Uldum ile devam eden süreçte oyun mekaniklerini güzelleştirmeye ve Hearthstone’a hem daha ziyade derinlik hem daha çokça stratejik düşünme gereksinimi katacak fikirler üzerinde çalışmaya devam ediyoruz,” formunda konuşan Blizzard Entertainment Yöneticisi J. Allen Brack laflarını, “İnanıyoruz ki yeni kartların ve oyuncularımızın League of Explorers™ genişleme paketinden aşina olup çok sevdiği karakterlerin oyuna eklenmesi sayesinde bu yıl, Hearthstone tarihindeki en heyecanlı ve rekabetçi yıl olmaya devam edecek” formunda sürdürdü.

Saviors of Uldum kart paketleri 6 Ağustos’tan itibaren Hearthstone‘un Arena modunda kazanılabileceği üzere gayrı kart paketleriyle birebir fiyata hem oyun içi altın hem de parayla satın alınabilecek. Buna ilaveten genişleme paketi çıktıktan sonra kısa bir müddetliğine oyuna giriş yapan oyuncular, bu sete ilişkin yeni Legendary Quest kartlarından birini elde edebilecek. Bugünden itibaren çıkış gününe kadar Saviors of Uldum kart paketleri için iki farklı teklif sunuluyor. 50 karttan oluşan 50-pack, gelişigüzel bir altın Legendary (Efsanevi) kart ve Elise Starseeker kart gerisinden meydana geliyor. 80 paketlik Mega Bundle ise bahsedilen bonusların yanında yepisyeni oynanabilir bir Druid kahraman olan Elise Starseeker’ı içeriyor. Bu tekliflerin her birinden hesap başına birer tane edinebilirsiniz.

-Basın bülteni

Üst Alt