Son Konu

Help Turkey! Bir Türlü Söndürülemeyen Orman Yangınları İçin Ünlü İsimler Tüm Dünyadan Yardım İstedi

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-e8ad473eb52fe121c10e96ce1b7d88febb7b52ca.jpg

Yangını söndürmeye gücümüzün yetmediği bir noktaya geldiğimiz için, tüm influencerlar ve ünlüler tek bir metin ile dünyadan yardım istiyor...

Biliyorsunuz ki 4 gündür Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde yangınlar çıkıyor ve denetim altına alınamadıkları için tesir alanları da genişlemeye devam ediyor.

Yangın söndürme uçağı sayımız da yetersiz kalıyor. İtfaiye erleri ve halk birlikte gayret ediyorlar ama bu da yangını söndürmeye yetmiyor.

Ünlü muharrir Ece Zaim ise bu yaşananlara reaksiyonsuz kalmadı ve Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla tüm dünyadan yardım istedi.

Paylaştığı fotoğrafın altına birkaç farklı lisanda Türkiye'de yaşananları yazdı.

Bu paylaşımının ise herkes tarafından yayılmasını, bu sayede seslerinin duyulmasını rica etti.

Bu gönderiyi Instagram'da gör

Ece Zaim (@ece.zaim)'in paylaştığı bir gönderi

Ece Zaim'in akabinde birçok ünlü ve influencer kendi hesaplarında da paylaştı.

Danla Biliç de Zaim'in akabinde hem Instagram hem Twitter hesabından paylaştı.

twitter.com
Enis Arıkan da paylaşım yapan isimlerden bir tanesiydi.

Influencer, müzikçi, oyuncu demeden neredeyse tüm ünlü isimler tek tek paylaşım yaptılar.

Herkesin tek emeli sesimizin duyulması ve bu felaketin kısa bir mühlet içerisinde sona ermesi oldu.

#helpturkey hashtag'i ise kısa bir müddette gündemde 1. sıraya oturdu ve bu hashtag ile 700 bin'in üzerinde tweet atıldı.

Umarız tüm Türkiye'nin yardım çığlıkları duyulur ve bu acı günler kısa bir müddet içerisinde son bulur...

Üst Alt