Son Konu

Her şey insanda biter asla unutmayın !

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Yazı biraz uzun fakat etkili olacağından eminim

Ilk Olarak herkese merhaba Geçen sene lise 1 e yeni geçmiştim 3 defa reddedildim ve artık kendimi deneme zamanım gelmişti biliyordum insanın kazanması için kaybetmesi gerekir ben yaramı almıştım Facedeydim arkadaşlarda bir baktım beni eklemiş yanlışlıkla reddettim tabi şöyle diyeyim dershanedendi ve birbirimizden dehşet ediyorduk düşünün mesaj attım yanlışlıkla reddettim yeniden gönderir misin diye gönderdi kabul ettim ilk ilk kez durumuna açıklama yaptım derken sabahlıyordu dedim hani napıyorsun sabaha değin o güne kadar hiç hayatımda sabahlamayan biriydim çünkü yavaştan gönül koyuyordum bundan böyle sonra dediki işte gece olanlarla konuşuyorum falan yan tümü yorumda yani hiç mesaj falan yok besbelli dedim e o vakit sabaha dek konuşalım onu dedikten daha sonra ciddiydim bundan böyle kendime dedimki adım mehmet bu vesileyle evet mehmet işte başlıyoruz belkide kaderindir dedim sabahladık konuştuk falan aradan 1 ay geçti ast geçen sene haziranda oluyordu temmuz gibi alt tercih zamanı falan bende bir gerekçe bulup mesaj atmak istiyordum bundan böyle ve bulamıyordumki bir baktım ondan bir mesaj işte şu mektep hoş gibi gibi istediğim olmuştu konu okuldan geldi konuştuk arkadaşlığımız ilerliyordu ağır ağır sevgimi hala içimde tutuyordum sabahladığımız günler derken bundan böyle özellerimizi anlatmaya başladık işte 8 sınıfta neler yaşadık gibi gibi kötü olaylar falan filan derken tarih 5 eylül 2019 ben bundan böyle daha dayanamıyordum ve içimden bir ses her zaman diyorduki bundan böyle sırası sevgini sal dışarı bundan böyle ve dedimki ona birbirimze karşısında düşüncelerimizi söyleyelim dedim birincil ben söyledim arkasında o upuzun bir yazı attı sonunda en yakın arkadaşları için şöyle diyordu Onlar yalan tek gerçek sensindiyordu ben dedimki son bir şey daha kaldı dedim o ise ne peki dedi saldım orada içimi seviyorum diye oda şaka mı bu dedi beni ama aptallar sever sen nasıl sevebildin gibisinden kız çünkü 3 yıl birisini sevmiş ve de hani sevdiği süre içindede daima salak salak çocuklar çıkma teklifi etmiş falan daha sonra işte pek böyle derken 2 gün sonradan 7 eylül hayatımın en güzel günüydü bana dediki galiba bitmiş geliyor bana aşk en derininden ve en ciddisinden diye evet hoş bir başlangıçtı liseye 3 gün daha sonra herkesin giremezsin bu okula dediği okula girdim beni bundan böyle kim mutssuz edebilirdiki 1 dönem bir kere bile ağız dalaşı etmedik küsüşmedik bile hatta böylece korkuyorduki (buraları özenle okuyun) çünkü 3 sene birisini sevmiş ben ayrılcam diye çok korkuyordu hatta bana bu cümleyi kurduğu bile oldu beni sevmediğinde bile bana söyleme çık benimle takıl zor kullanarak çık lakin benden ayrılıp benim gururumu onururumu çiğnettirip sana yalvartmabunları diyordu inanabiliyor musunuz(birazdan okuduğunuzda aynı kız ama ayrı olanları görmenizi isterim) 2 dönem başladı birincil ayrılığımız okuluna gitmiştim arkasından ona yalvardıktan daha sonra hala kabul etmiyordu seni seviyorum diyip otobana attım kendimi pat diye çekti kolumdan ve sarıldı bana gözlerimiz dolmuştu ardındaki 1 ay sonradan bana sabahleyin dediki biz olağan sevgililer gibi 12 yıla ayrılırız tipinden laflar etti bende işte ne ayrılması falan derken uyuyakaldım o gün ona bende böyle bir şey yaşadım lakin geçti yani adi olabilir demiştim çünkü hani ailelerimiz uymuyordu amacımız evlenmekti eğer evlenmiceksek sevgili olmamaızın bir anlamı yok diye düşünüyorduk ya daima ya hiç yani sonra aradım konuştuk böyle bir şeyin banada olduğunu söledim biranda o neşe saçan kız gitti yani çünkü farkettim neşeliydi normale dönmüştü artık lakin hani böle konuşmamaya başladı falan eve geldi mesaj attım kızdı falan öteki gün ayrıldık 26 martta ayrıldık 27 sinde okuluna gittim bana pek şeyler dediki yere düştüm dayanamadım kalkamadım ayağa ağladım resmen çılgın gibi dayanamıyordum gerisinde karnemde 5 tane 1 olmuştu her şey kötüydü pcim telefonum gitti her şeyimi aldı ailem her şey kötüydü bir tek arkadaşlarım yani hiç vazgeçemedim ve vazgeçmeyeceğim arkadaşlarım kalmıştı bana neler dedi bir bilseniz yani ben nasıl bir erkleğim şaşırıyorum bazen başka bir erkek çünkü emin olunki bu dek şeye küfür ederdi lakin ben dayanamıyordum kalbim duygularım esir almıştı az daha daha sonra 9 mayısta bir mesaj hatta 1 değil 4 tane fazla uzun 9 mayıs 2019 çarşamba günü ben konuşmadım onlla kaç aydır çünkü artık yalvarsam bir işe yaramıyordu hiç bir şey gelmiyordu elimden yalnızca okudum 3 gün sorna pazar günü rüyamda gördüm ve mesaj attım dayanamadım ardından konuşmaya başladık fazla özlemiştim onunla konuşmayı saatlerce konuştuk saatlerce diğer gün bir çocuk var dediğim 3 sene sevdiği çocuk o ve arkadaşları falan tiyatroya gitceklermiş söledi banada bende kıskanırım falan diyince işte dedi ben seninle sevgili değilimki olmak istemediğimide söyledim gibisinden falan ağlamaya başladım o sırada arkadaşımla konuşuyordum biranada kaybettim kendimi ben bunları duymak için ne yaptım diye arkasında dedimki kendime ne olursa olsun dedim ve yazmaya başladım kalbimin her atışında ağzımdan binbir cümel çıkıyordu 3 gün daha sonra sana fazla ihtiyacım var diye mesaj attı nerdesin dedim neden diye sormadım bile üstümü giyindim çünkü okuldan yeni gelmiştim hatta sınavım bile vardı oda buraları bilmiyorum falan dedi ne olduğunu size söyliyeyim mi ? eniştesi kalp krizi geçirmiş vay be dedim yani ne olcağını nasıl bilebilirizki nerde olduğunu biledmiği için gidemedim bende haliyle peşinde 2 gün sonrasında barıştık her tarafta fakat fazla uzun sürmedi yeniden ayrıldık 3 hafta daha sonra mezhep yüzünden yaz tatilimin başlangıcı böyleydi her şey kötüydü her şey böle giderken unutmaya çalıştım olmadı başkasını sevmeye çalıştım olmadı artık her yerde onu görmeye başladığımda oldu hastahaneye gitme durumlarım bile çıktı aile içinde arkasından 9 ağustos 2019 barıştık yeniden dünyanın en mutlu insanıydım aynı dershanedeydik ve de bundan böyle her şeyin daha iyi olacağına inandım fakat böylece değilmiş meğer 1 hafta ardından yeniden ayrıldık ve ayrıldığımız gün kent dışına gitti 4 gün daha sonra geldiğinde ise seni unuttum sensiz çok hoş bir 4 gün geçirdimdedi şu anda birincil aylarda olanla 1 ay öncesinde dediği fark neydi aynı kız ben bu lafı dinlemek için naptım ardından bir şey diyemedim o cümleye kim ne diyebilirki kaldım öylece geceleri sabahlara kadar ağladım baştan onu gördüm sonra 30 ağustos başarı yürüşüyüne gittiğinde o çocuk varya işte 3 yıl sevdiği foto çekinmiş onunla dedimki vay be o an bitti gözümün önünde hani oluyor ya bazen insan ağlamak ister ama öylesine üzgündür ama ağlayamaz bile banada öyle oldu dedimki kendime mehmet sana benimle zorla çık diyen aralıksız benden sıkılmadın değil mi diye korkuyla masumca soru soran kız yok miydi bu artık kime güveniceksinki daha dedim günler geçti konuşmadım o seni unuttum dediğinden beri dün dershane sınavında başlamadan önce geldi salona göz göze geldik biran benden çok uzaktan bir yere oturdu sonra ona bakıyordum biranda arkasını döndü ve hemencecik kafamı çevirdim sınavım baştan başa kalbim çarptı diyebilirm yani öylesine atıyorduki vücudum titriyordu yaklaşık olarak birde sınav bitminde o 2 sini konuşurken gördüm ve şunuda söyliyeyim o çocuktanda dehşet ediyordum öncedende düşünsenize en nefret ettiğiniz insanla en sevdiğiniz insan çıkıcaklar belkide çıkmadıklarını biliyorum fakat çıkarlar elbet bugün bir karar aldım kendimce artık çekiliyorum bu aşk konularından dedim lakin bu ne gerilemek ne de eksilmektir çünkü yara aldım kaybımı verdim kazancım olacaktır ağladığım kadar güleceğim üzüldüğüm kadarda mutlu olacağım ve dershanede napcaksın diye sorarsanız ders çalışacağım fazlasıyla hedefim 1 edinmek dershanede dersler iyi oldu mu kazanacağım bir fazla şey olcaktır ama asosyal bir isnan değilimdir bunu söyliyeyim bir fazla dostum var Allaha şükürler olsunki şunuda biliyoprumki kazandığım şeyler arasında belkide o da olcak bana pişmanlıkla gelecek lakin o zamanki zevklerim veya hissettiklerim değişirse ona yalnızca gülüp tek bedduam başkasını sevdiğin her saniye benim değerimi anla derim ve geçerim ve de her şetye yeni bir açılış yaptım saçımı 0 a vurdurdum her şeyi değiştirdim fena olan olaylarda niçin kötüye odaklanıp kendimi üzüyorumki kendime çeviririm bunu iyi olarak Unutmayın her şey sizde bitiyor bakın bu kızın yaptığı ihanet yok mi bambaşka bir şeyse söyleyin ben onu unutmaya çalıştığımı duyunca neler diyen kız ayrıldıktan sonradan gitti o çocuğa halbuki onu ben kurtarmıştım kendisii bile bunu söylüyordu ama ben mutluyum ve şunu unutmayın zorluklara göğüs gerdiğiniz kadar güçlüsünüzdür ve de zorlukları tek başınıza aştığımız kadarda cesaretlisinizdir yazıyı okuyupta asistan olduysam ne mutlu bana

Üst Alt