Son Konu

Herşey fazla güzel lakin

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhaba arkadaşlar arkadaşımın telefonunda birisin görmüştümNumarasını aldım tanışmak istediğimi söyledimO da hazır dediSonra konuştuk messenger'dan bir kaç günSonra sesli mesaj felan gönderdim istediVe sesine hasta oldum dedi felan aradım hergünde arıyorum konuşuyoruzVe 23 hafta geçti aşık olduk fakat hala arkadaşız Ilk başlarda dost gibi takılırım dedim daha sonra gün geçtikçe onsuz yapamaz hale geldim Ve ilk defa böyle oldu İkimizde fazla utangacızTelefonda güç konuşuyoruz Daima gülüyorum onla konuşuncaÇok iyi birisi Kafalarımız çok iyi uyuştu Hergün konuşuyoruz Çok halden anlayan birisi güvenilir yalan söylemeyen temiz aile çocuğu diyeyim Sigarası küfürü herhangi bir şeyi yok Yalnızca masum ve utangaç Ders konusunda ikimizin de tavizi değil Ders zamanında ikimizde telefonları kapatıyoruz Aslında mükemmel birisi İkimizde açılamıyoruz
Sorum şu benzer şehirdeyiz yakınız fakat hangi semtte oturuyor bilmiyorumSorduğumda kaldırım taşı ağaç otomobil var diyo Kopuyoruz burda beraber Fiilen süper birisi Üstelemiyorum güvenmesi lüzum diye sizce bu yüzden mi anlatmak istemiyor

Ve doğum gününe ağırlama etti fakat ben utandığımdan gelemeyeceğimi söyledim oda bitmiş dediOnun yerine bir yemeğe ve bir armağan almayı düşünüyorum Fazla romantik bir kız Sizce yanlış mı olur Kızın tepkisi nasıl olur Daha hiç buluşmadık fakat buluşucaz az bir süredeIlk buluştuğumuzda yemeğe çıkarıcam

Üst Alt