Son Konu

Herşeyin Hayırlısını İstemek için Okunacak Dua

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Herşeyin Hayırlısını Istemek için Okunacak Dua

ALT :wwwlarcomupluploadsefendimizinuyumadanonceokudugudua92349efendimizinuyumadanonceokudugudua92349ALT

Aşağıdaki duayı oherşeyin hayırlısını istemek için ve istemek için okuyabilirsinizAllah cc hepimize herşeyin hayırlısını nasip etsin inşallahAllah canı gönülden yapılan pak kalplerle yapılan duaların tümünü kabul eder sizler ve bizlerde inşallah Alla katında duaları kabul olanlardan duaları makbul olanlardan oluruzİşte Duamız

Allahım Senden istenen şeylerin hayırlısını,Duanın hayırlısını,İşeleirn hayırlısını,sevabın hayırlısını hayatın hayırlısını ölümün hayırlısını istiyorumBeni dinimde sabit kıl mizanda sevaplarımın ağır gelmesini nasip eyle imanımı hakiki eyle derecelerimi yükselt namazımı kabul eyle günahımı bağışlaAllahım Senden Cennette yüksek dereceler istiyorum

Alllahım senden benim için hayırları açmanı işlerimin hayırla sonuçlanmasını önceki açığı ve gizlisi ile her türlü hayırı cenntte yüksek dereceler istiyorumAllahım duamı kabul eyle
Allahım senden gelecekte olacak şeylerin uğurlu olanlarını yaptıklaırmın hayırlısını gizli şeylerin hayırlısını açık olan şeylerin hayırlısını ve cenntte yüksek dereceler istiyorumAllahım duamı kabul eyle senden şanımı yüksetlmeni günahlarımı silmeni işlerimi ıslah etmeniz kalbimi temizlemeni nurlandırmanı günahlarımı bağışlamanı ve cennette yüksek dereceler istiyorum Allahım duamı kabul eyle

Allahım senden nefsim kulağım gözüm ruhum yaratılışım ve ahlakım ailem ve işlerim hakkında benden trazı olmanı diliyorum hayır ve hasenatımı kabul eyle

Aminn *

Üst Alt