Son Konu

HoŞlanmadiĞin elektrİk alamadiĞin bİ İnsanla mantik evlİlİĞİ yapilirmi

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
DÜn akŞam kuzenleydİk onun derdİ KOSKOCOMAN Şuan saat gece yarisi benİmde gÖzÜme uyku gİrmİyor şart korkunç ve ciddi lÜtfen arkadaŞlar ben İŞİn İÇİnden Çikamadim hepİnİzden açıklama beklİyorum
Bİzİm kuzen serkan 26 yaŞinda bu yaŞina değin doğru sürükleyici bİ İlİŞkİsİ olmadi yanİ defalarca 1 haftalik sÜrÜyo ama artik o İyİ bİ İnsanla aİle kurmayi dÜŞÜnÜyodu sonunda bİ kizla taniŞmiŞlar bÖle sanal İnternet ortaminda kuzen buldum sonunda bütün aradiĞim Özellİkler var benİ anliyo fİlan dedİ telefon İnternet fİlan derken İŞİ bayaĞi GELIŞTIRDI hatta nette kizla bende taniŞtim sonunda buluŞmuŞlar İkİncİ buluŞmalarinda benİde taniŞtirdi kiz sariŞin deri rengİ esmer buĞday gİbİ yanİ renksiz bİ ten bÖle ÇÜrÜk Çarik bozulmuŞ gİbİ bÖle genİŞ yÜzlÜ ve yÜz hatlari hoş yok İnternette daha bÖle farkli duruyodu biraz daha hoş gİbİydİ camda beyaz tenlİ gİbİydİ gerçekte sözde sararmiŞ gİbİ kaŞ gÖz sari yükseklik kisa ve Üstteki İnce basen ayak daha aşağı kalin saĞlikli yorumlar olmak İÇİn yazdim bunlari sonuÇta onuda rabbİm yaratti fakat serkan esmer boylu boslu sİyah dÜz saÇli kiz hastasidir bu kizin tİpİ serkanin nefret edilen şey ettİĞİ bİ müşteri muhakkak elektrİk alamayacaĞi bİ müşteri yanİ serkan ÇÜnkÜ boylu boslu esmer yakiŞikli bİrİ bütün varsayım ettİĞİm gİbİ kuzen neolur bana yardim et dedİ bu kiz bİrdaha hayatta bukadar İyİnİyetlİ ahlakli bİ kiz bulamam kaÇirmak İstemİyorum lakin ona bakarken moralİm bozuluyo telefonda yÜzÜnÜ gÖrmedİĞİmde İyİ lakin yanimda herŞeyİ bana batiyo kiz normal durduĞunda bİle onu terslİyorum bİrde negatif bİŞey yapsa naparim dİyorum ama aİlem sen hepİmİz beĞendİk bu kizin ahlakini karekterİnİ onunla evlenİrsem pekİ İlerde neolur onu sevebİlİrmİyİm onu Üzmekte İstemİyorum ama gÖrmeyede Katlanma edemİyorum neolur bana yardim et dedİ evlensem nasil aliŞirim benİ kendİne nasil baĞlar bİrde benİm sürekli bİ İŞİm var polİs memuruyum bu kizin bİ İŞİde değil yaşam güç nasil olcak dedİ bende İŞİn İÇİnden Çikamadim kiz la evlense kiz resmen serkanin kulu kÖlesİ Çok değer verİyo ola ki başka kiz olsa bukadar layık vermez kiz serkan in sesİnİ telefonda duyunca heyecandan konuŞamiyo nette görür görmez gÖzlerİ doluyo Çok ÜzÜlÜyorum nekadar Fazla sevİyo fakat serkanda zor kullanarak olmuyo görür görmez kafami saĞ sola Çevİrİyorum yÜzÜne bakamiyorum elİnİ tuttuĞumda sarildiĞimda İÇİm almiyo okadar kuvvet gelİyorkİ dayanamiyorum dİyor lÜtfen yardimmm

Üst Alt