Son Konu

Hugh Jackman, Wolverine'in Dönüşü Hakkında Konuştu

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
content_611334494eac3_72450.jpg

Marvel Sinematik Evreni içerisinen X-Men'in dahil olacağı resmileştiği günden bu yana çok sayıda aktörün adı Wolverine rolü için geçmeye başladı. Şüphesiz FoX-Men'in en başarılı oyuncularından Hugh Jackman'ın bu kez MCU'da Logan'ı canlandırması epey güzel olurdu. Ancak başarılı aktör bu rolü arkasında bıraktığını ve resmen emekli olduğunu çok kez açıkladı. Son dönemlerde Kevin Feige ile sık sık adı beraber anılan Jackman, Wolverine hakkında bu kez epey net konuştu.

"Benim mesaj kutumda Kevin Feige'den hiçbir şey yok. Yani kafalarda bir fikir olabilir ama masada bir şey yok. Açık olmak gerekirse Logan'ı çekmeden önce bunların olacağını tahmin ediyordum. Filmi çekerken son sezonum olduğunun farkındaydım. Wolverine benim için halen çok özel bir karakter. Lakin artık bitti. Bunu istediğiniz kişiye söyleyebilirsiniz. Lütfen Ryan Reynolds'a da söyleyin. Çünkü kendisi benim halen şaka yaptığımı sanıyor. Lütfen..."
  • Deadpool'un MCU'ya Girişi YouTube Üzerinden Oldu!
  • Marvel Stüdyoları Nihayet X-Men Üzerinde Çalışmaya Başladı
Deadpool 3'ün resmen MCU içerisinde olacağını biliyoruz ve üstüne üstlük MCU tarihinde ilk kez 18+ bir film izleyeceğiz. Artık daha fazla bütçe de alan Ryan Reynolds'un yeni film için Wolverine'i istemesi epey normal ama Kanada'nın en delikanlı mutantını başka bir aktör tarafından izleyeceğiz. Bakalım gün gelip MCU'ya X-Men girdiği zaman yeni Logan'ımız kim olacak?

Üst Alt