Son Konu

Hull City'nin Yeni Sahibi Acun Ilıcalı Sky Sports'a Verdiği Röportajla Yeni Transferler İçin Heyecan Yarattı

dadaş

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-dd4c03f445f966a203a3ead87726b379d30ad975.jpg

Acun Ilıcalı'nın satın aldığı Hull City, Championship'te 5 maçlık ortadan sonra galip geldi. Maçın akabinde taraftarlara seslenen Acun Ilıcalı, Hull City'i daha üste çıkaracağına inandığını söyledi. Sky Sports'a röportaj veren Acun Ilıcalı bu transfer periyodunda yeni oyuncuların ekibe katılacağını söyledi.

Kaynak: Sky Sport

Acun Ilıcalı gelecekte Hull City için yapmayı planladığı transferler için Sky Sports mikrofonlarına konuştu

Acun Ilıcalı'nın transferlerle ilgili açıklamaları şöyleydi:

'Hull City büyük bir kulüp olmak için büyük bir potansiyele sahip. Benim için hali hazırda büyük bir kulüp ancak daha da büyüyecek bir kulüp. Taraftarlarımızla birlikte bir tarih yazacağız.'

"Sokaktan geldim"

Acun Ilıcalı kelamlarına şöyle devam etti:

'Şunu söylemek isterim ki ben sokaktan geldim. Yani bir futbol taraftarı olmanın ne demek olduğunu bilirim. Her şeyimi taraftarların daha destekleyici ve konsantre olması için yapacağım. Bu tarihi de taraftarlarla birlikte yazmaya çalışacağız.Hayatım boyunca hiçbir şeyi tek başıma başarmadım. Bu vakte kadar kazandığım her şeyi ekibim, arkadaşlarımla başardım. Burada ben, ekip ve taraftarlar var. Hepimiz bir aileyiz.

"Kesinlikle birkaç güzel futbolcu transfer edeceğiz"

Sky Sport muhabirinin transferle ilgili sorusu üzerine Acun Ilıcalı şunları söyledi:

'Kesinlikle yeni birkaç oyuncu alacağız. Transferler konusunda epeyce olumluyum. Muhakkak güzel futbolcular alacağız' dedi.

Üst Alt