Son Konu

Hülya Avşar hakkında soruşturma açıldı!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
hulya_avsar_hayalini_gerceklestiriyor_ciftlikte_kortlu_hayat_hulya_avsar_kac_yasinda_1591770248_8958.jpg

Hülya Avşar'dan peçe takımıyla ilgili bir sohbet esnasında yaptığı hadsiz bir yorumu, yaptığı açıklama ve benzetmeyle büyük tepki çekti. "Peçe" takan kadınlara ‘Öcü’ dediği için bir vatandaş tarafından savcılığa ihbar edildi. Avşar hakkında, ‘Halkı kin ve düşmanlığa tahrik etme’ suçundan soruşturma başlatıldı.

Ünlü oyuncu Hülya Avşar, geçtiğimiz günlerde bir restorandan çıkarken gazeteciler tarafından görüntülenmişti. Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 virüsüne karşı taktığı siyah renkli maskesiyle gazetecilerin karşısına çıkan Avşar, "Ben şimdi anlıyorum neden peçe takıyorlarmış, biliyorlarmış başımıza gelecekleri... Zehra görmüştü birini 'Öcü' demişti, korkmuştu. Sonunda gördünüz mü? Biz de taktık peçeyi" açıklamasıyla sosyal medyada büyük tepki görmüştü.

Sanatçı, söylediği sözlerin yanlış anlaşıldığını belirtse de Önder G. isimli bir vatandaş savcılığa başvurarak Avşar'dan şikayetçi oldu. Şikayet sonrası Hülya Avşar hakkında, 'Halkı kin ve düşmanlığa tahrik etme' suçundan soruşturma başlatıldı.

Önder G., şikayet dilekçesinde Hülya Avşar'ın bir kesimi dini ritüelleri nedeniyle alenen aşağıladığını kaydederek "Sırf inançları dolaysıyla insanlara öcü yakıştırması yapan Hülya Avşar'ın cezalandırılması gerekir" dedi.

HjbTx_1597995764_8605.jpg

Hülya Avşar, koronavirüsle mücadele kapsamında getirilen maske takma zorunluluğuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Maske takarken bunaldığını belirten Avşar, peçe takan kadınlara karşı yaptığı mesnetsiz ve hadsiz açıklamalarıyla sosyal medyanın gündemine oturdu. Avşar'ın hadsiz açıklamalarına tepkiler çığ gibi büyüyor.

Avşar, "Ben şimdi anlıyorum neden peçe takıyorlarmış. Çok uyanıklarmış. Bunların başımıza geleceğini biliyorlarmış. O kadar kıyamet kopardık, ben yazılar yazdım. Zehra görmüştü bir tanesini 'öcü' demişti. Korkmuştu. Bazen böyle tamamen kapanıyorlar ya. Kusura bakmasınlar. Dolayısıyla bununla ilgili yazılar yazmıştım. Daha beyaz çarşaf da olabilir falan diye... Sonunda gördünüz mü? Biz de taktık peçeyi... Fakat nasıl yemek yiyorlarmış onu da öğrendim. Zormuş da.... Tabii ki gerçekten şuna inanıyorum ki çok zor hayatları varmış. Bir kere sıcak... Yemek yemek zor. Allah kolaylık versin..." dedi.

SAATİNİN FİYATI DUDAK UÇUKLATTI! 

İstanbul’un trafiğinden ve stresinden kaçmak için hazırlıklar yapmaya başlayan ünlü sanatçı Hülya Avşar'ın Ayvalık’ta yazlığı bulunuyor.  Doğayla iç içe olmak ve huzur bulmak için İstanbul’a yakın olan Riva’da hayalindeki çiftlik evini hayata geçiren ünlü oyuncu açıklama yaptı. Bahçesinde tenis kortunun da bulunacağı evi için mimar kızı Zehra Çilingiroğlu’nun çalıştığı şirketle anlaşan Avşar, “Çok güzel, çiftlik evi gibi bir şey düşünüyoruz Riva’da. Hayalim buydu. Yavaş yavaş yapmaya başladık.” dedi.

pv1pk_1591770415_3569.jpg

Ünlü isim, Bodrum Türkbükü’ndeki şezlong fiyatlarının günlük bin TL olması hakkında ise “1000 liralık şezlongdayım diye hava atacak çok insan olduğunu bildiğim için ben olsam 5 bin TL yaparım. Bak kapıda kuyruk olur” dedi. Bodrum’da konser vermeye hazırlanan Avşar Kızı, sahne ücretinde indirim yapmadığını sözlerine ekledi. 

wWuTa_1591770432_8655.jpg

Avşar Kızı, değeri 200 bin lira olan Hublot Big Bang marka pırlanta taşlı saatiyle dikkat çekti. 

Üst Alt