Son Konu

Humble Bundle, Avustralya'ya Yardım Amaçlı Cazip Bir Paket Sundu

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
content_64493.jpg

Bildiğiniz gibi Avustralya son yılların en büyük yangın felaketini yaşıyor. Bu yangınlar sırasında 500 milyondan fazla hayvanın hayatını kaybettiği dile getirilse de bu sayının 1 milyara yaklaşacağı düşünülüyor. Daha önce de çeşitli oyun firmaları Avustralya'ya destek amaçlı bağışlar yaptı, etkinlikler düzenledi. Bunlara katılan son isim de Humble Bundle.

Humble Australia Fire Relief Bundle, paketin satışından elde edilecek geliri Avustralya'daki hayvan yardım kuruluşlarına bağışlayacak. Bu paket alıştığımız Humble Bundle paketlerinden farklı olarak sadece tek bir tier'den oluşuyor ve fiyatı sabit 25$ olarak belirlenmiş.

Bir hafta boyunca satışta kalacak paketi satın alırsanız, ödediğiniz miktarı da üç farklı yardım kuruluşuna bölebiliyorsunuz. Tabii dileyenler daha fazla bağış da yapabiliyor.

Paketteki oyunlar ise şöyle:
  •     Void Bastards
  •     Hollow Knight
  •     Armello
  •     Euro Truck Simulator 2 + Australia Paint Pack DLC
  •     Duck Game
  •     Hand of Fate 2
  •     Paradigm
  •     Crawl
  •     The Adventure Pals
  •     Regular Human Basketball
  •     Satellite Reign
  •     Hacknet + Hacknet Labyrinths DLC
  •     Mr. Shifty
  •     Primal Carnage: Extinction
  •     Assault Android Cactus+
  •     Frog Detective
  •     Framed Collection
  •     Think of the Children
  •     Feather
  •     Tower of Guns
  •     Rising Dusk
  •     Death Squared
  •     Paperbark
  •     Quest of Dungeons
  •     The Stillness of the Wind
  •     The Gardens Between
  •     Paper Fire Rookie
  •     Masquerade: The Baubles of Doom
  •     Machinarium
Elbette 25$ bizim paramızla düşük bir miktar değil, yaklaşık 150 liraya denk geliyor. Ama oyun bazında düşünürsek 5 lira ortalama, özellikle de listede ilginizi çeken çok sayıda oyun varsa hiç de fena bir fırsat değil.

Üst Alt