Son Konu

Hürrem Sultan Deniz Kızı Oldu

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
14 meşhur, LÖSEVin 2019 yılı takvimi için lösemi ile çaba eden çocuklarla birlikte kamera karşısına geçti ve onların en sevdiği kahramanı canlandırdı Takvimin geliri lösemili çocukların tedavisinde kullanılacakLösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV), trenduscomun Benim yılım, benim kahramanım projesi zarfında 14 meşhur ile 2019 LÖSEV özel takvimini hazırladı

Beren Saatten Meryem Uzerliye, Cem Boynerden Alex de Souzaya 14 ünlü isim, LÖSEV takvimi için lösemili çocuklarla objektif karşısına geçti Ünlülerin her biri, bir masal kahramanını canlandırdıBenim Yılım Benim Kahramanım adlı 2019 takvimi için lösemili çocuklarla birlikte nesnel karşısına geçti ve masal kahramanlarını canlandırdı

Geliri lösemili çocukların tedavisinde kullanılacak olan takvim için Beren Saat, Burak Özçivit, Cem Boyner, Meryem Uzerli, Engin Altan Düzyatan, Çağla Şikel, Mert Fırat, Bade İşçil, Alex de Souza, Saba Tümer, Kerem Tunçeri, Kerem Gönlüm, Sinan Güler ve Çağatay Ulusoyun da olduğu ünlü isimler lösemili çocuklarla birlikte kamera karşısına geçtiler *

Üst Alt