Son Konu

Hüsnü Şenlendirici'den yanıt geldi....

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Hüsnü Şenlendirici'den cevap geldi hünü Şenlendirici'nin erkekliğini tartışan Klarneti kadar erkek değil diyen deniz seki'nin ablasına fazla gecikmeden Şenlendirici cephesinden derhal cevap geldi KLARNETİ KADAR ERKEK YOK! 1548630961 1548630961 husnusenlendiricidenyanitgeldi5c4e3bb985204husnusenlendiricidenyanitgeldi5c4e3bb985204 http:wwwgeccecomserviceMakeThumbaspx?Image webimageshabersenlendirici04subat%281%29&w 415&Alt webimageshaberhaberlrg KOKAİN OPERASYONU KAPSAMINDA GÖZALTINA ALINAN, ARDINDAN TUTUKLANARAK CEZAEVİNE GÖNDERİLEN DENİZ SEKİ’NİN KARDEŞİ SERKAN SEKİ, HÜSNÜ ŞENLENDİRİCİ HAKKINDA AĞIR KONUŞTU Şenlendirici’nin, ablasıyla ilgilenmemesine öfkelenen Seki, “Klarnette sanatkâr fakat delikanlı değilmiş dedi Ablam kendisiyle hesaplaşıyor Reha Muhtar’ın programına katılan Serkan Seki, tutuklama sonrası Hüsnü Şenlendirici’nin Deniz Seki’yle arasına uzaklık koyması konusunda öfkeliydi: “Dünya çapında bir klarnetçi fakat erkekliği konusunda iyi konuşamayacağım Aksini iddia ederse de karşıma çıksın Klarnet konusunda ressam lakin erkeklik, delikanlılık, şereflilik konusunda benzer ustalığı gösteremiyor Bundan sonradan 1 kilometre yakınımıza dahi gelemez! Zaten biz ablamın onlarla görüşmesini istemiyorduk Hüsnü yanıt verdi Hüsnü Şenlendirici ise yaşananlarla ilgili şunları söyledi: “Ben, ‘sakın benim adımı verme’ gibi bir söz etmedim Kesintisiz ağır sözlerle eleştiriliyorum Kimseye cevap vermeyeceğim fakat, kimse benim erkekliğimi tartışamaz Serkan’ın sözlerine kızmadım, alınmadım Genç adamdır ısyan etmesi çok doğal Çünkü şu lahza içi yanıyor Beni içeri almadılar Şenlendirici, “Benim neler yaşadığımı bilemezsiniz Hiçbir şey yapamıyorum Ne yapabilirim, nasıl sahip çıkabilirim? Sahip çıkmak, medyaya demeç vermek aramak mi, bu mudur erkeklik? Deniz’i, avukatının dışarıya kimse göremiyor Buna ailesi de dahil Bakın pazar günü hiç kimsenin ruhu duymadan tutukevine gittim Lakin beni içeri almadılar Savcıdan gerekli izinler çıkmadan hareket edemiyorum Bunun için uğraşıyorum Gerekli yasal izinleri alınca Deniz’i ziyaret edeceğim dedi  

Üst Alt