Son Konu

İbo'nun dansözü Didem'den çarpıcı açıklamalar

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
İbo'nun dansözü Didem'den çarpıcı talimat ibrahim tatlıses, dansöz didem, 2 sayfa programı, röportajı, açıklamaları, resimleri ve haberleri burada arkadaşlar İbrahim Tatlıses, uzun yıllardır dansöz Dimem'le birlikte çalışıyordu, ta oysa Didem bikinili görüntülenene kadar Bikinili görüntülerinden sonradan :wwwbilgilihocamcommagazin195076ibrahimtatlisesoryantaldidemiistenkovduhtml İşten çıkarıldığını basından duyan dansöz Didem, 2 sayfa programında, İbrahim Tatlıses ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu Melek'lerim Hürriyet Kelebek ekinde ancak o haberi, bu sayfamızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler 1548654440 1548654440 ibonundansozudidemdencarpiciaciklamalar5c4e976cabee3ibonundansozudidemdencarpiciaciklamalar5c4e976cabee3 ibonundansozudidemdencarpiciaciklamalar5c4e976cabee3 İbrahim Tatlıses'in 6 sene çalıştıktan daha sonra yollarını ayırdığı dansöz Didem,'2 Sayfa' programında çarpıcı talimat yaptı Didem İbrahim Tatlıses'in benimle yolunu ayırdığını basından öğrendim İbrahim Tatlıses'den ayrıldığım için üzgünüm, ama böyle olması gerekiyormuş İbrahim Bey'i tedavi gördüğü Maltepe'deki fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezinde ziyaret ettiğimde ayrılacağımızı bilmiyordum Ziyaretim sırasında fazla iyiydi Sol ayağına masaj bile yapmıştımdedi Didem İbrahim Tatlıses, Bodrum'da çekilen bikinili fotoğraflarınız yüzünden sizden ayrılmış olabilir mi?sorusuna da şu cevabı verdi: Sanmıyorum pek olduğunu Fakat birlikte çalıştığımız zaman içinde bu alıcı şeylere her zaman çok uyarı etmemi isterdiBaskı bir hayattan geldiğini de sözlerine ekleyen Didem Sahneye 11 yaşında çıktım Bu yüzden ilkokulu 4 sınıfta terk ettim Aileme görmek zorundaydım Jandarmalar dans ettiğim yer basardı Yakalanmamak için kömürlüğe kaçardım Jandarmalar gidene dek kömürlükte farelerin içinde beklerdim Lakin kendimi her zaman korudum Bir gün taksiyle eve sırası gelmişken beni defalarca en önden izleyen bir adam arabayla yolumu kesip 'Benim olacaksın' dedi Kafama silahı dayadı 'Senin olacağıma ölürüm daha iyi' deyince tetiği çekti Kendimi yere attım Kurşun taksi şoförünü yaraladı Adamı cezaevine attılar Ben de olaya sebebiyet verdiğim iddiasıyla 3 gün içeride yattım 16 yaşındaydım 17'sinde İbrahim Tatlıses'le tanıştım Hayatımın akışı o an değiştidedi  

Üst Alt