Son Konu

İbrahim Tatlıses Yıldız Tilbe Kavgası Bitmiyor

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
İbrahim Tatlıses Yıldız Tilbe Kavgası Bitmiyor mahsun kırmızıgül ibrahim tatlıses kavgası mahsun ibo kavgası ibo ibrahim tatlıses kırmızıgül 1548629233 1548629233 ibrahimtatlisesyildiztilbekavgasibitmiyor5c4e34f516b3bibrahimtatlisesyildiztilbekavgasibitmiyor5c4e34f516b3b http:wwwgeccecomserviceMakeThumbaspx?Image webimageshaberibrahim25subat&w 415&Alt webimageshaberhaberlrg İBRAHİM TATLISES, YILDIZ TİLBE’YLE YAŞANAN OLAYLI GECCENİN PERDE ARKASINI ANLATTI 'Hiçbir şey ekrandan göründüğü gibi değil' diyen Tatlıses, Tilbe’ye program öncesi toplam 12 bin 622 TL para harcandığını, buna karşın şarkıcının patavatsızlık yaptığını söyledi Yıldız Tilbe ile İbrahim Tatlıses aralarında canlı yayında yaşanan tartışmanın yankıları sürüyor 'İbo Show'a davetli olan Yıldız Tilbe, İbrahim Tatlıses göre şarkısı kesilince sinirlenmiş, tepkisini gösterince ünlü türkücüden 'Seni pezevenklerin elinden kurtardım' diye sert bir karşılık almıştı Tilbe de bunun üzerine programı terk etmişti Tatlıses konuyla ilgili şunları söyledi: 'Hiçbir şey ekrandan göründüğü gibi yok Esas olan o camın arkası Ben bu insanın ne kadar geveze olduğunu iyi bilenlerdenim İdobay’da iki senelik mukavelesi vardı Daha pozitif dayanamadım ve diğer firmaya sattım Bu insanın kovulmadığı yer ve mekan kalmadı Ayrıca dayak yemediği işveren kalmadı Bir tek ben ona kıyamadım ve kıyamazdım Çünkü ona yüreğimde kardeşim gibi bir yer vermiştim Sahiden ben onun üç tane şarkısını kesmedim, ’Kandıramazsın Beni’ şarkısını kestim Çünkü o şarkıda şöyle bir espri vardı ’Senin haremin var, sen daha iyi bilirsin’ deyince kendimi zor tuttum Sabırlı olmam gerekiyordu anında reklamlara girdim Reklamlardan sonra onu nasıl sevdiğimi, ona her tarafta sahip çıktığımı hatırlatmaya çalıştım Çünkü o yapılan kötülükleri unutmayan, yapılan iyilikleri unutan bir karaktere sahiptir O geçmişteki olayı elimde olmadan sinirlenerek söyledim Bir gün gözyaşları içinde beni aradı Abi ne olur beni kurtar, beni dövdüler bu firmadan beni al dedi Eğer icabında bu olayı eski MÜYAP Başkanı Okumuş Oskay beye sorabilirsiniz O zamanın parası 160 bin dolar ödeyerek Tilbe’yi İdobay’a almıştım Keza 160 bin doların 20 bin dolarını Kültürlü beye rica ederek Yıldız’a verelim dedim O da olur dedi Bağlı bu çok önemli bir şey yok Kendimce her ağabeyin kardeşine yapması gereken bir durum Ama Yıldız Tilbe bu ve buna benzer olayları ivedi unutanlardandır Keza programa çıkmak için elbise, beşi bir yerde istedi Bir elbise yerine menajerime üç elbise aldırdı Yetmedi külotlu çorapla jileti bile bize aldırdı O isimleri açıkladı Yıldız Tilbe Can Dündar’ın NTV’de sunduğu Canlı Gaste programına telefonla bağlandı Tatlıses ile canlı yayında yaşadığı ağız dalaşı sonrası korkutma telefonları aldığını söyleyen Tilbe, İbrahim Tatlıses’in ’onların elinden kurtardım’ diye söz ettiği kişilerin de Mahsun Kırmızıgül, Hilmi Topaloğlu ve Burhan Aydemir olduğunu açıkladı BEŞİ BİR YERDE İSTERİM LAKIN SAHTE OLMASIN İbo belgeli konuştu İşte telefon konuşması İbrahim Tatlıses: Kızım İbo Show’a katılır mısın? Yıldız Tilbe: Katılırım abi Yalnız kaç para vereceksin? İbrahim Tatlıses: Kızım ne parası ayıptır id Yıldız Tilbe: O vakit bana beşi bir yerde al bundan başka ekip elbise ve pabuç İbrahim Tatlıses: Peki kızım senin canın sağ olsun Yıldız Tilbe: Yalnız altınlar sahte olmasın ha! İbrahim Tatlıses: Ayıp sana kızım Iki Yüzlü mıyım ben Şu Anda tanıtımı hazırlatıyorum Hazır mıyız? Yıldız Tilbe: Tamam, cilalı Yalnız elbiseyi ben beğenirim Senin menajerin Eyüp gider alır Bak beşi bir yerde, dahası elbise haa Altınlar küçük olmasın büyüğünden 3 bin TL para İbrahim Tatlıses: Bak kızım ayıptır Ne parası! Sen beni dinle başka yerlerden de isteme Güzel değil Yıldız Tilbe: Cilalı, Hazır Menajer Eyüp beni arasın Ben yerlerini söylerim İbrahim Tatlıses: Tamam canım söylerim Sen bana yeni şarkı verecen mi? Yıldız Tilbe: Veririm Sen de bana para verecen mi? İbrahim Tatlıses ile menajerinin konuşması: Menajer E: İbrahim bey Nişantaşı’na geldim Buradaki fatura 1500 TL Ne diyorsunuz? İbrahim Tatlıses: İyi al Menajer E: Yalnız İbrahim bey burayla bitmiyor Diğer mağazada var İbrahim Tatlıses: Olmaz Eyüp Bana bir elbise söyledi Diğer mağaza nerden çıktı Menajer E: Valla öyle İbrahim bey İbrahim Tatlıses: Peki kardeşim Hele bir git gör bakalım O mağazalarda ne var Menajer E: İbrahim bey bu kadın ayrıntılarıyla uçmuş Ben böyle şey görmedim İbrahim Tatlıses: Hayırdır ne oldu Menajer E: İbrahim bey Kanyon Alışveriş Merkezi’ne geldim Horvey Nıchols mağazasındayım İbrahim Tatlıses: Eyüp konuya gel Oradan neler almış Menajer E: Ne değil ki İbrahim bey! Yalnızca burası 4494 TL yani eski paraya kadar 4,5 milyar İbrahim Tatlıses: Hoppala! Eyüp bu ne aramak ayıp dost! Menajer E: Böyle İbrahim bey Ne yapalım ödeyecek miyim? İbrahim Tatlıses: Hayır Eyüp ödemiyorsun Hanımı ara ona de fakat; “İbrahim beyle böyle konuşmamışsınız Menajer E: Bitmiş İbrahim bey ama bu bayan laftan anlamıyor Ben ne söylersem o bildiğini söylüyor İbrahim Tatlıses: Eyüp beni asap etme Sen telefonu aç söyle kardeşim Bugün cumartesi, saatte sekiz Yarın İbo Show’a Yıldız’ın yerine kimi bulalım! Ayıp ya televizyonda tanıtımı dönüyor Bu yaptığı ayıptır dost Menajer E: Valla İbrahim bey siz ne derseniz ben onu yapacağım İbrahim Tatlıses: Yap kardeşim ona de oysa; “Yıldız Bayan her şey için çok teşekkürler Sen İbo Show’a gelmiyorsun Biz de bu eziyetten kurtuluyoruz Menajer E: Nasıl söylerim İbrahim bey İbrahim Tatlıses: Yav sen söyle “Yedik kaz etinden, doyduk lezzetinden Bu nasıl bir insan ya Menajer E: Valla öyle İbrahim bey Daha burayla da bitmiyor Bir mağaza daha var Ona da gideceğim İbrahim Tatlıses: Bir mağaza daha mı var? Menajer E: Evet var İbrahim Tatlıses: Ya Eyüp bu soyguncu mu, artist mı! Ne bu ya 17 senedir İbo Show çekiyorum Ben böyle bir sinema görmedim Hem siyahbeyaz, ayrıca renkli ayrıca de sinemaskop Üçü bir arada! Ya Eyüp yeniden konuş 13 milyarı buldu Menajer E: 13’i geçer İbrahim Tatlıses: Yav arkadaş bize kimler geldi Ben böylesini görmedim kardeşim Bu çin işkencesi gibi ya! Gösteri ettiğime bin pişman oldum Ya astarı yüzünden pahalı oldu YILDIZ TİLBE'NİN ALDIKLARI Nişantaşı B Butik…………………………………… 1500 TL Akmerkez Home Store……………………………… 1650 TL Pabuç…………………………………………… 650 TL Kanyon Horvey Nıchols…………………………… 4494 TL Kuyumcu (Beşi Bir Yerde)…………………4328 TL gecce  

Üst Alt