Son Konu

İbrahim Tatlısesin Vurulması

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
İmparator İbrahim Tatlıses nasıl vuruldu
İbrahim Tatlısesi kimkimler vurdu
İbrahim Tatlısesin vuruldu yer

Türkiyenin imparatoru, ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, dün gece program yaptığı kanaldan ayrılırken uzun namlulu silahla uğradığı atak sonucu başından yaralandı

Polis, içinde iki saldırganın bulunduğu aracı saptama etti, ancak saldırganların kimliğine dair az önce bir data değil

Durum uygun çekilen fotoğraflar

İbrahim Tatlısesin şoförü durum anını anlatıyor
Her şey normaldi Televizyon çekimlerinden sonradan İbrahim Tatlıses, Buket Damla Çakıcı ile birlikte içerden çıktı İbrahim Tatlıses benim yanıma ön koltuğa oturdu Buket Damla Çakıcı ise arkaya oturdu Yola çıktık Eski özel harekatçı olan iki koruma arkadaki arabadan bizi takip ediyorlardı Olay sırasında bir takım sesler duydum Birincil anda silahlı saldırıya uğradığımızı anlamadım Ön sırça kırıldı Her şey saniyeler içinde oldu İbrahim Tatlıses'e baktığımda başından kan akıyordu ve koltuğa yığıldı O anda bize ateş edildiğini anladım Gayri ihtiyari ayağımı gaz pedalından çekmiştim Durmanın ona bir faydası olmayacağını düşünüp gaza yüklenip hastaneye içten otomobili sürmeye başladım Bu sırada telefonla arkadaki korumaları arayıp onlara İbrahim Tatlıses'in vurulduğunu söyledim

İbrahim Tatlısesin ekibinden bir adap tanığının anlatımıyla korku dolu dakikalar

Kutsi ve Deniz Seki konuktu Program bitiminde konuklardan önce İbrahim Bey ve Damla Bayan çıktı Deniz Seki ve Kutsi içeride sohbet ediyordu

Haber geldi, 'İbrahim Bey vuruldu' diye Şaka zannettik Baktık ama güvenlikçi panik içinde hemen indik Doğruymuş Eyüp Abi (Tatlıses'in menajeri) ambulans çağırdı 2 ayrı ambulans geldi Bir Takım gazeteciler televizyoncular vardı Manzara alınmasın diye çevresini sardık Damla (Buket Çakıcı) kendinde değildi Her yer kan içinde kalmıştı İbrahim Beyin bilinci açıktı aralıklı lakin düzgün şekilde 'Olur mu yaaa? Olur mu hiç?' diye seri tekrarlıyordu Başının yanından girip çıkmış mermi İbrahim Bey, tomografide doktorun 'Elimi sık, ayağını tut' gibi sorularına tepki vermiş Arabanın içinde vurmuşlar Şoförü şans eseri isabet almamış Zaten İbrahim Bey hissetmiş ve başını anında yere eğmiş Eğilmese fazla daha fazla kurşun yiyecekmiş Birinci ambulans İbrahim Bey'i diğeri Damla'yı aldı Oğlu İdo'ya haber verdik Derya Hanım'la birlikte kısa sürede ardımızdan geldiler Hastaneye girince anında acil müdahale yapıldı Beyinde kanama var dediler Ardından sedyeyle uzaklaştırdılar bizden

İbrahim Tatlısesin doktoru imparatorun afiyet durumunu şöyle anlattı:

Prof Dr İlhan Elmacı, saat 1100'da açıklama yaptı Tatlıses'in son durumuyla ilgili bilgi veren Elmacı, Yaşamsal tehlikesi azalarak devam ediyordedi

şu anda uyutulan Tatlıses'in tomografisini çektiklerini anlatan Elmacı, ameliyat öncesine kadar durumunun iyi olduğunu vurguladı 24 saat gözetim altında tutulacak olan Tatlıses'in yarın tekrar tomografi çekeceklerini belirten Elmacı, Ailesi burada Fazla ziyaretçisi var Fakat yoğun bakıma kimse girmiyor Bazı haberler oluyor aileyi rahatsız eden Yoğun bakım kontrolümüz altındadırdiye konuştu

Prof Dr İlhan Elmacı, Bize geldiğinde sol tarafında adamakıllı felç vardı şimdi başka bir ameliyat gerekmiyor Bu durum birincil olduğu sırada şuuru açıktı Yarım saat içinde uyandırma zorluğu vardışeklinde konuştu

Tatlıses'in beyninde zarar meydana geldiğini belirten Elmacı, Açık beyin yarası mevcuttu Beyin açıkta izlenmekteydi Ameliyattan sonraki süreçte yoğun bakıma aldık Kafa içi basıncı düşürmek için deneyimli ekibimiz var Kafa içi basıncını düşürmek için kullandığımız ilaçlar var Ara ara gelişmeleri tomografi ile peşine düşüp takip ediyoruzşeklinde konuştu

Bütün müdahalelerin zamanında yapıldığını gösteren Elmacı, Tavır güçlüğü olacağını zannetmiyorum Beyin hasarının olduğu taraf konuşmayı kontrol eden bölüm yok Lakin bir zor kaybı olabilir Dış Görünüş açısından bir bezginlik değil Biz 24 saat buradayızdiye konuştu

Buket Çakıcı'nın durumunun daha iyi olduğunu gösteren Elmacı, Ameliyattan kurnaz olarak çıktı Onda beyinle ilgili oluşmuş bir hasar yokdedi *

Üst Alt