Son Konu

İçime yuva kurmuş, yıkamıyorum. Unutamıyorum.

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhaba arkadaşlar
Biraz uzun yazıcam, okursanız sevinirim Amacım yardım yok Sadece içimi dökmek istedim

03072019 tarihinde biriyle tanıştık pek saf birisi fakat Herşeyden korkar, ürker, oturur ağlar en ufak şeylere Birincil zamanlarımız o kadar güzeldi ki Aklıma geldikçe ağlayasım geliyor Her dakikamız mesajlaşmakla geçerdi İnanın Allah'a 2 gün uyumadan konuştuğumuzu bilirim Her günümüz ve dakikamız çok tatlı geçmişti onunla Tek sorunumuzdu, daha doğrusu tek sorunumdu üniversiteye gidecek olması Gerisinde 3 ay sonra da benim askere gidecek olmamdı Okumasını istemiyordum Niçin diye soracak olursanız ben fazla derecede kıskanç ve paranoya bir insanım Paranoya olmaktan da bu güne değin hep nefret etmişimdir, lakin rahatsızlık işte naparsın Askere gitmeden önce bunu çektim köşeye, ya ben dedim, ya okul Okumayacaksın ilk önce zırladı sonradan kabul etti Askere gidiyorum bak 1 ay sonradan, eğer beklemeyeceksen, ben askerdeyen okuyacaksan bırak beni Askerde mahvolur kaldıramam kaçar gelirim dedim Hayır dedi seni bekleyeceğim, okumayacağım diye laf verdi Askere gittim ve herşey çok güzel gidiyordu yine Taa ancak LGY, LYS midir nedir o sınavlar gelene değin çok çalışkan bir kızdı İstese, çalışsa bilirim hukuk, tıp'dan aşşağısını tutturmazdı Baskılarımdan ve beni kaybetme korkusundan annesi baskı yapmış ve zor kullanarak sınava sokmuş Eğer barajı geçemezse her yerde dershaneye göndereceğini, gene kalırsa tekrardan göndereceğini yüzüne vurmuşlar ve 235 puan aldı O puanla da okumak istemediğini belirtmesine rağmen ailesi zorla 3 il yazdırmışlar ve şuan bi okula gidiyor Bunu bana söylediğin de askerde öldüm lan Beynimden 1 şarjör mermi boşaldı Kanım akmadan öldüm lan öncelikle ayrılmaya çalıştım Kıyameti kopardı bırakmadı Ki bıraksa ne olacak, benim fakat de bi sitem işte Hiddet İnsan canından kopabilir mi lan? Ben askerden gelmeme 3 ay var ve bu üniversiteye gitti Yine konuşuyor mesaj atıyor fakat, ben kayıtsız ve soğuk davranıyorum Aşkım hayatım böceğim değil Nasıl diyebilirim? Ömrümü vereceğim, yuva kuracağım diye aylarca yıllarca düş kurarken, onu orda onca insanın içine nasıl sunabilirim? Öz kuzeninden bile kıskanırken Kıskanmak gevşeklik değildir bizde, biz sevdiğimiz de bacımız gibi anamız gibi bakar sahipleniriz defalarca Böylece kardeş kuzen bilmem ben Derken askerden geldim Okulunu bırakmasını için böylece fazla çaba gösterdim ancak Ailesine fazla alt bir kızdı Ailesinden kopamıyordu, benide bırakamıyordu Çık gel, kaçırayım dedim 3 5 ay sonra ailenle aranı yapacağım söz dedim Gelmedi Ne ailesinden geçebildi, ne okuludundan ne de benden Artık bunu kaldıramayaca k ayla eldim En sonun da o zorunlu an Bıraktım lan onu Yetim gibi oralarda bıraktım Fakat ben kendi çapım da haklıydım Ben onun için herşeyden vazgeçerken, o geçemedi Aşk, fedakarlık ve vazgeçiş isterdi O geçemedi Benden geçti Bunu bıraktığım da kendime yediremedi Deliye döndü, orda arkadaşım var ordan biliyorum Kendini yemeğe verdi 50 kilo iken 70 kiloya gelmiş Mesaj atardı hala, sövmediğim küfür, etmediğim hakaret kalmazdı Bundan Böyle fazla sıkılmıştım o tavırlarından Oraya gittiğinde bana kafa tutmalara felan da başlamıştı Ya biliyorum seviyor beni, lakin benim için benim geçtiğim gibi geçemedi o Allah'a şükür fiziki durumdan birçok insandan iyidir durumum Gerek değil dedim, senden ben kariyer, para yada meslek hayatı istemiyorum Sadece sen gel, yuva kuralım dedim Fazla birşey de istemedim Ailesi böylece geri görüşlü bir aileydi fakat, ailesinden korkardı beni açıklayamadı Ben lise mezunuyum, askerliğimi bitirip geldim Ailesi emindim ancak okulu bitirince bana onu vermezdi Kaçar dicem, onuda beceremezdi 3 gün önce gene konuştuk Özledim gel dedi Okulu bırak sen gel dedim Yapamam, beni böyle kabul et nolur dedi Bende yine bastım bir dünya küfürü O tuşa basan parmaklarım varya? Taşın altında ezilsin diye yumrukladım duvarları Ona yaptığım öfkem için, kafamı duvarlara vurasım geldi Ama o bana verdiği sözü yerine getirmedi Laf atamak ölümde olsa ardından durulmaktır Bugün gördüm onu arabayla geçiyordum evlerinin önünden Geçiyordum dediğime bakmayın, bir olasılık görürüm diye geçiyorum benimki de söz Derken gördüm Allah yok mi işte Kapı da arkadaşlarıyla oturuyor Böylece bi uzanıp baktı ki, ant ederim duvara vurup ölmek istedim orda arabayı İçinden paramparça çıkayım istedim O kafasını uzatıp öyle göz göze gelmemiz varya, öldüm lan 4 aydır görmüyordum üniversitedeydi Şuan hayatımda 1 kız var Onunla beraberim Üzülerek söylüyorum ancak o beni çok seviyor Elinde yakalamak için herşeyi yapıyor Biliyormusunuz o da üniv okuyor Ve bana ne diyor biliyormusunuz? Gerekirse senin için okulu da bırakırım 1 aylık kız benim için bunları yaparken, 2 senelik sevdiğim neden bunları yapamadı? Bunları düşündükçe deliriyorum Onu içimden atamıyorum Her sabah hayata huzursuz uyanmakla, her gece gel, al beni mesajını beklemekten yorulduum Usandım sıkıldım artık Ben onun için heryerden çıktım geldim, lakin o annesi kızıyor diye daha evden çıkamıyordu Bakkala göndermeyen annesi, taa nerelere üniversite uğruna gönderiyordu Ben yalnızca sevdim Ondan hiç birşey beklemedim Ama olmadı Yalnızca içime sıcak bir yuva kurdu Atamıyorum, olmuyor Kafamı yaymak için eve girmiyorum Duvarlar arasına alıyor beni, sıkıyor da sıkıyor Allah bilir sonumu, görelim mevlam ne eyler, ne eylerse güzel eyler kafasından gidiyorum

Okuyan herkese çok teşekkürler, gününüz açık fikirli, hayatınız bol neşelendirici olsun

Üst Alt