Son Konu

ICRYPEX’ten Mevcut Üyelere Bitcoin Hediyeli Kampanya

Garfield

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
icrypex-referans-kodu-kampanyasi-1648824358.jpg

Türkiye’nin en tanınan kripto para borsalarından biri haline gelen ICRYPEX, haftalardır sürdürdüğü sevilen kampanyasını yeni üye olacaklara sunmaya devam ediyor. Kripto para borsası, bu kampanya kapsamında yeni kayıt süreci gerçekleştirecek kullanıcılara 30 TL kıymetinde Bitcoin armağan ediyor.

ICRYPEX’e yeni üye olan kullanıcılar, artık sırf 30 TL’lik armağan Bitcoin kampanyasıyla da borsadan faydalanmayacaklar. Borsa, armağan Bitcoin’in yanı sıra yeni referans kampanyasını da duyurdu. Hem eski hem de yeni üyeleri kapsayan yeni kampanyayla birlikte kendisi için oluşturulan referans koduyla ICRYPEX’e yeni üye katan herkese toplam 1 milyon TL’ye kadar Bitcoin kazanma şansı verilecek. Getirilen üye sayısı ne kadar fazlaysa, armağan edilen Bitcoin ölçüsü da o kadar yüksek olacak.

ICRYPEX’e nasıl üye olunur ve 30 TL’lik Bitcoin armağanı nasıl alınır?

0f61e0e056cab9c20afb2b1352c60edff459076f.jpeg
  • Adım #1: ICRYPEX taşınabilir uygulamasını indirin, Android için buradan
  • iPhone için buradan
  • Huawei için buradan
[*]Adım #2: Yeni bir üyelik açın ve istenen tüm adımları tamamlayın.
  • İşlemleri tamamladıktan sonraki 15 iş günü içinde armağan Bitcoin'leriniz cüzdanınıza tanımlanacaktır.
[*]Adım #3: Bitcoin’leri cüzdanınızda bekletebilir, piyasa kısmında başka kripto para ünitelerine çevirebilir, nakite çevirebilirsiniz.
Referans kodunuzu paylaşarak nasıl daha fazla Bitcoin kazanabilirsiniz?
  • Adım #1: ICRYPEX taşınabilir uygulamasında Hesap > Ferdî Bilgiler menüsüne ulaşın.
  • Adım #2: Bu sayfada yer alan referans kodunu üye olacak arkadaşlarınızla paylaşın.
  • Adım #3: Arkadaşlarınız, “Yeni Üyelik” esnasında sizin referans kodunuzu üyelik formundaki “Referans Kodu” alanına girmeli. Arkadaşınızın üyeliği tamamlandıktan sonra hesabınıza armağan Bitcoin tanımlanacaktır. Ne kadar fazla arkadaş getirirseniz, ikram Bitcoin ölçüsü da o kadar artacaktır. En fazla kazanılabilecek ikram ölçüsü 1 milyon TL ile sonludur.
Kazandığınız ikram Bitcoin bakiyesini nasıl değerlendirebilirsiniz?

Kripto para piyasası, öbür piyasalara nazaran süratle yükselmesiyle çok yüksek çıkarlara mesken sahipliği yapabiliyor. ICRYPEX’in yeni üyelere özel 30 TL Bitcoin armağanı ve mevcut üyeler için referans kampanyasıyla kazandığınız Bitcoin’leriniz ile dilediğiniz üzere süreç açabilir ve kendinizi kripto para piyasalarında test edebilirsiniz. Yatırımınızı ister uzun vadede, ister de kısa vadede kıymetlendirebilir, piyasa durumuna nazaran de takas yapabilirsiniz. ICRYPEX, 7/24 müşteri dayanağıyla aklınızda oluşabilecek her türlü hususta yardımcı oluyor.

Bugüne kadar 2 milyon 100 bin TL pahasında armağan Bitcoin dağıtıldı:

ICRYPEX, bugüne kadar gerçekleştirdiği kampanyalarla 70 bin kullanıcıya yaklaşık 2 milyon 100 bin TL kadar armağan Bitcoin dağıttı.

ICRYPEX Kripto Para Borsasını Neden Tercih Etmeliyim?

ICRYPEX ile yatırım süreçleriniz kolay kolay yönetebilir, süratli süreç yapabilir, transferlerinizi süratli bir formda gerçekleştirebilirsiniz. Güvenliğinize hayli ehemmiyet verip 2FA güvenlik tedbiri ile yatırımlarınızı itimat içerisinde saklayabilirsiniz. ICRYPEX, kripto varlıklarınızı borsa içinde soğuk cüzdan adreslerinde tutarak muhtemel siber hücumlara karşı da inanç içinde tutuyor.

Üst Alt