Son Konu

İlişkilerinin Bitme Nedenini Açık Açık Anlatarak Herkeste Şok Etkisi Yaratan Erkekler

klimaci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-8a7aebae0fc3bbd015938fd51f19799a2c0232fc.jpg

Ayrılık, ayrılık, aman ayrılık. Her bir dertten alan yaman ayrılık! 'Kız arkadaşınızın sizin için uygun biri olmadığınızı ne zaman anladınız?' sorusuna gelen cevapları sizler için derledik. Hadi buyrun

Kaynak: ...
1. "Eski kız arkadaşım, kendi hayatımdan vazgeçip sadece onunla ilgilenmemi istiyordu. Üniversiteye gittiğinde benim de onunla gelip ev tutmamı bekledi. Planları hakkında benim ne düşündüğümü hiç umursamıyordu. Her on dakikada bir onunla ilgilenmezsem bu ilgiyi ona verecek birini bulacacağını hissediyordum ve bu histen nefret ediyordum."

'Şu an başka biriyle evliyim ama hala benimle iletişime geçmeye çalışıyor. Beni sevdiğini ve ilişkimize şans vermek istediğini söylüyor. Her şey için artık geç olduğunda aklı başına geldi.'

-jbowman12

2. "Kız arkadaşım beni yemeğe davet etti. Baş başa yemek yiyeceğimizi sanarken kurtlar sofrasına düştüm. 8 arkadaşıyla birlikte ilişkimizin gidişatını masaya yatırdık."

-Jaskrill91

3. "Kız arkadaşım, ailesiyle tanışmam için beni kandırdı. Eğer söyleseydi zaten kabul ederdim. Panik atak geçiriyormuş gibi beni çağırdı ve geldiğimde ailesi yanındaydı. Ailesiyle tanışayım diye hasta numarası yapmış."

-beardedguitardad

4. "Yanından ayrıldığım gibi tanımadığım bir adamın numarasını alırken yakaladım. Gözlerimle görmeme rağmen hala yalan söyledi."

-johnpfc3

5. "Çok büyük bir ameliyat geçirdikten sonra hastaneden taburcu oldum. Arabanın anahtarlarını bana attı ve benim sürmemi bekledi. 45 dakika araba sürdüm. İlaçların etkisi geçtiğinde onun benim için uygun biri olmadığını anladım."

'8 haftalık iyileşme sürecimde de bana karşı çok kabaydı. Çok ağrım olmasına rağmen bana çok ters davranıyordu.'

-boredbrokeddude

6. "Ne yaparsam yapayım sevgilime bir türlü yaranamıyordum. Aşırı kıskanç davranıyordu, eğer kendisi gelmiyorsa arkadaşlarımla görüşmeme izin vermiyordu. Artık dayanamadım ve ayrıldım. Ayrıldıktan sonra arkadaşlarım ve ailemin sevgilimden nefret ettiğini öğrendim."

-gerald463

7. "Ona ihtiyacım olduğunda hiç yanımda olmuyordu. Köpeğimi uyutmak zorunda kaldıktan bir saat sonra beni köpeğime eziyet etmekle suçladı. Ne zaman kötü bir olay yaşasak böyle tepkiler veriyordu. En yakın arkadaşımı kaybettikten sonra beni suçladı."

-DontWorryAboootitt

8. "Eski sevgilim iki yıl boyunca ölen köpeğinin yasını tuttu. Bu süreçte hep ona destek oldum. Babamı kaybettikten aylar sonra bana "6 ay geçti, hala mı üzülüyorsun?" dedi."

-hazeyindahead

9. "Kız arkadaşım garsonlara ve kasiyerlere korkunç davranıyordu. Ne kadar kaba davrandığını gördükçe onun yerine ben utanıyordum. İlişkimiz de çok uzun sürmedi zaten."

-fredthoreau

10. "Beni denemek için hamile numarası yaptı."

-Breaking_Brenden

11. "Evden işe geldiğinde kapının açılma sesi bile beni huzursuz hissettirmeye başlamıştı. Böyle hissetmem aylarca sürdü, sonrasında ayrıldık."

-Werotus

12. "Ailemle görüşmeyi kesti ve benimle yatakları ayırdı. 3 yıl birlikte yaşadığımız süre boyunca taş patlasa 10 kez ilişkiye girmişizdir. Geldiğimiz son nokta şu; onun aldığı ekmek torbasını açtım ve "O ekmekler benim" diye çıldırdı."

-xbiggz

13. "İçimdeki ses, bir ilişkide olmamam gerektiğini söylüyordu. Günden güne bu hissim arttı. Nasıl bir şey olduğunu tam olarak açıklayamıyorum. Bana karşı yanlış bir şey yapmadı veya kötü bir şey söylemedi. Ama içimdeki ses gelecekte onunla birlikte olamayacağımı söylüyordu."

-Immediate_Reality357

14. "Sevgilim kitap okuduğum için benimle alay ediyordu. Ben kitap okurken odaya gelip televizyonu açıyordu. Bundan rahatsız olduğumu söylediğimde de kitap okuduğum için benimle alay ediyordu."

-gsd_dad

15. "Anlamadığı için bütün şakalarımı açıklamak zorunda kalıyordum. Aynı mizah anlayışına sahip olmamak benim için ayrılık sebebi."

-pb1371

16. "Büyükannem kanser teşhisi aldıktan sonra biriyle konuşmaya ihtiyacım vardı. Benimle konuşmak yerine bir partiye gitti. Kız arkadaşım bencil biri olduğunu anladım. 3 gün sonra ondan ayrıldım. 6 yıl içinde bunun gibi birçok olay yaşanmıştı ama bu bardağı taşıran son damlaydı."

-Derp_Smash

17. "İlişkimiz başladıktan bir ya da iki yıl sonra bazı şeylerin eskisi gibi olmadığını fark ettim. Eski heyecanımız artık yoktu. Yaşadığımız sorunları konuştuk ama kimse değiştirmek için bir şey yapmadı."

18. "Kız arkadaşımı aldatırken yakaladım. İş yerinden bir adamı anlatıp duruyordu. Bilgisayarında WhatsApp'ı açık unutmuş, iş yerindeki adamla olan açık seçik konuşmalarını gördüm."

'Sevgilimi affedip ona bir şans daha verdim, ne aptalım. İki ay sonra, bu suçluluk duygusuyla yaşamaya devam edemeyeceğini söyledi ve ayrıldık.'

-Dynasty2201

19. "Sevgilim Kovid olduğumu sanıp dışarı çıkmayım diye bütün yemekleri tatsız tuzsuz yaptı."

-canadian_werewolf14

20. "Kuzenimin düğününde kendimi ve sevgilimi de gelin-damat olarak hayal ediyordum. Uzun zamandır birlikteydik ve artık bir sonraki adım evlilikti. Ama işler planladığım gibi ilerlemedi ve o noktaya gelemedik."

21. "Birkaç saatliğini arkadaşlarımla buluşmak istemiştim. Sevgilimle aynı evde yaşıyorduk ve her an birlikteydik. Ne zaman dışarı çıkacak olsam ağlıyor numarası yapıyordu."

-kenbo124

Üst Alt