Son Konu

İlk Buluşmalarda Yaşadıkları Birbirinden Tuhaf Olaylarla Talihsizliğin Kitabını Sil Baştan Yazan 23 Kişi

elektronikci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-7e8b2523489da608b43f9441f15e014275a37164.jpg

İlk buluşmalar herkes için heyecan vericidir, yeni biriyle tanışacak olma hissi insanın midesinde kelebekler uçuşturur... Ancak bu birbirinden bahtsız kişilerin yaşadıkları olaylar 'ilk buluşmada ne yapmalı' değil 'ne yapmamalı' sorusunun cevabını vermiş! Gelin insanların ilk buluşmalarında yaşadıkları akıl almaz olaylara bir göz atalım...
Kaynak: ...

1. "İlk buluşmamızda sinemaya gittik, filmi ben seçmiştim. Sinema salonunda filmin +18 olduğunu öğrenince izlemek için annesini aradı ve annesi izin vermedi! Buluşma böylece bitmiş oldu. İkimiz de 21 yaşında koskoca yetişkin insanlardık..."

2. "İlk buluşmamızda çıktığımız yemeğe basbayağı ailesini getirdi. Bir süre sonra annesi bana 'Yemeğini bitirmeyecek misin?' diye sordu. Ben daha ne olduğunu anlayamadan çantasından alüminyum folyo çıkarıp tabağımda kalan yemeği sarmaya başladı!"

3. "Hoşlandığım kadını beklerken arabamı evinin önüne park edeyim dedim ama tam o gelirken pantolonuma su döktüm. O gece yüz yüze gelince ağzımdan çıkan ilk laf 'Yemin ederim altıma işemedim' oldu..."

4. "Cenaze işleriyle uğraşan bir adamla görüşüyordum, buluşma için beni arabasıyla almaya gelecekti. Geldi gelmesine ama arabasının arka koltuğunda bir ceset vardı! 'Hemen işyerine uğramam lazım, acil bir işim var sonra yemeğe gidelim' dedi..."

5. "Restorana oturduktan iki dakika sonra garson yüzünde çok garip bir ifadeyle bize geldi. Buluşmaya çıktığım kişiye bakıp 'Sen gay değil misin? Daha dün beraberdik' dedi."

6. "Randevuya çıktığım adam yemeğinin kötü koktuğunu düşünüyordu ve benden koklamamı istedi. Sonra tabağını bana uzattı ve ben tam koklayacakken kafamı yemeğe soktu! Aramızdaki her şey o an o saniye bitti."

7. "İlk buluşmamızın sonunda onu öpmeye çalışırken yanlışlıkla yüzüne dirsek attım. Bu olayın ardından bile aramalarıma cevap vermeye devam etti, şu an kendisi 21 yıllık eşim."

8. "Buluştuğum adamın parası olmadığı için benden 10 dolar borç istedi. Güya içecek almaya gitmişti ama markette kazı kazan oynamış! Hatta 60 dolar kazanmıştı. Sonra gece kulübüne gitmeyi teklif etti ama ben gelmek istemeyince tek başına gitti..."

9. "İnternetten tanıştığım bir adamla kahve içmeye gittik. Buluşmaya 10 dakika geç geldi, sonra da kahveleri öderken tuhaf anlar yaşadık."

"Bir şekilde konuşmayı başlattım, ardından saatlerce bilim, sosyoloji ve din hakkında konuştuk. Buluşmanın sonunda bana 'Senin hiç zeki olduğunu düşünmemiştim, çok şaşırdım' dedi..."

10. "Buluşmaya karar verdiğimiz yere gittiğimde 10 tane arkadaşı da buluşacağım kadınla beraber olduğunu gördüm."

"Zil zurna sarhoş olmuştu ve beni herkese başka bir isimle tanıttı. Adımı düzeltince de 'Ha pardon, o yarın akşam buluşacağım adamdı' dedi."

11. "Buluştuğum adam arkadaşı yerine yanlışlıkla bana 'Buluşma berbat gidiyor, keşke çıkmasaydım' mesajı attı. Eve dönene kadar aramız oldukça limoniydi tahmin edersiniz."

12. "Bir buluşmada ilk defa sushi yemeye gitmiştim. Sushilerin her birinin teker teker geleceğini düşündüğüm için 13 tane söyledim. Sadece benim siparişlerimi sığdırmak için iki masayı birleştirmek zorunda kaldılar..."

13. "Buluşup bir mekana oturduk. O ana kadar her şey çok güzeldi. Sonra cebinden telefonunu çıkarıp masaya koydu ama telefonunu bildiğiniz siyah bantla sarmıştı. Neden böyle bir şey yaptığını sorunca 'FBI bizi hep dinliyor' dedi..."

14. "Eşimle ilk buluşmamızda restorana benden sonra geldi ama beni tanıyamadığı için 5 dakika boyunca etrafta dolandı. En sonunda ona el sallamak zorunda kaldım."

15. "Bir kızı sinemaya götürmüştüm ama film boyunca sürekli dönüp dönüp arkasına bakıyordu. Meğer babası bizi evden çıktığı andan beri takip etmiş ve sinema salonunda tam arkamızda oturuyormuş!"

16. "Lisede ilk kez randevuya çıkınca yeni yıkanmış güzel bir kazağımı giydim ama sürekli kazağımın içinde bir şey varmış gibi geliyordu."

"Biraz cebelleştikten sonra kazağımın kolundan iç çamaşırı çıktı! Kız tabii ki hayret eden gözlerle beni izliyordu... Artık çamaşırlarımı yıkadıktan sonra mutlaka çırpıyorum."

17. "Buluşacağımız bara tam girerken ayağımı kapıya çarptım. Biraz zaman geçtikten sonra ayakkabımda kan olduğunu gördüm!"

"Kanamayı durduramayınca hastaneye gittik, meğer parmağımı kırmışım! 8 saat boyunca tedavi gördüm ve 10 dikiş atıldı."

18. "İnternette tanıştığım bir adamla içkiyi fazla kaçırınca adamın eski eşinin evine gittik. Kadın yakında yeniden evlenecekmiş, sabahın 4'ünde sarhoş halde ona gelinlik seçtik..."

19. "Benden biraz genç bir kadınla konuşuyordum. Anneannesinin evinde buluşmak istediğini söyledi. Eve gittiğimde kendisi yoktu, beni anneannesine ayarlamış."

20. "Evinin önünden alayım derken yanlışlıkla arabayla çaptım. Daha ne diyebilirim ki..."

21. "Buluşmaya gitmeden önce onun evine bir uğradık. Ailesi dışarıda mangal yapıyordu. Anne babasıyla biraz konuştuktan sonra uzaktan kuzen olduğumuzu öğrendik, buluşma orada bitti tabii."

22. "Üniversitedeyken bir arkadaşım bana zorla buluşma ayarladı. Aynı gün trafikte ceza yediğim için çok huysuzdum. Üfleye püfleye restorana gittiğimde buluşacağım kişinin bana ceza yazan trafik polisi olduğunu fark ettim..."

23. "Beraber sinemaya gittik ilk buluşmamızda. Onu eve bırakırken de bana teşekkür etti, ben de yanlışlıkla 'yapacak başka hiçbir şeyim yoktu zaten' dedim. Gelecek ay 3. yıldönümümüzü kutlayacağız..."

Üst Alt