Son Konu

İmdat Dedirten Mesajlar

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
32
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
İmdat Dedirten Komik Mesajlar

Polise 'imdat' dedirten ihbarlar

Annem bana 500 bin lira verdi, bu ruşvet mi?

Bir vatandaş otobanda benzininin bittiğini bildirerek benzinci gonderilmesini talep etti

Annesinin bakkala gitmesi karşılığında kendisine 500 bin lira teklif ettiğini belirten bir başka cocuk ise Bu konu ruşvete girmiyor mu?diye sordu

Annesinden surekli dayak yediğini belirten kucuk bir cocuk, annesinin ekipler tarafından alınmasını istedi

Bir ilkokul oğrencisi 3 yaşlarındaki kardeşinin ders yapmasını engellediğini belirterek polislerden yardım istedi

Bir kişi kendisinin hırsız olduğunu, soygun yaptığı işyerinde işyeri sahibi ile birlikte olduğunu belirterek, ekip gonderildiği takdirde teslim olacağını belirtti

Bir genc cep telefonunun numarasını vererek saat 0700'de uyandırılmasını istedi

Bir kadın Batman'daki bir derenin kopru sorununun, Mamak'ta bulunan araba hurdalarının dereye dokulmesi ve uzerlerinin betonla kaplanarak cozulmesini onerdi

Ramazan ayında Ramazan topunun patlayıp patlamadığını sormak icin 155'i arayan vatandaşların yanı sıra kış aylarında kar yağışı nedeniyle okulların tatil olup olmadığını soran vatandaşlar da 155'in mudavimleri arasında bulunuyor

155'i arayan kucuk bir cocuk, annesinin kendisine cok kızdığını ve dovduğunu belirterek, annesinin polisler tarafından alınıp alınamayacağını sordu Bu goruşmeden kısa bir sure sonra bu kez anne 155'i arayarak asıl yaramazlık yapanın cocuğu olduğunu ve kendisini cok uzduğunu anlatarak, gorevli polislerden cocuğu yaramazlık yapmaması icin uyarmalarını istedi

Bir vatandaş otobanda benzininin bittiğini bildirerek benzinci gonderilmesini talep etti

Annesinin bakkala gitmesi karşılığında kendisine 50 kuruş teklif ettiğini belirten cocuk ''Bu konu ruşvete girmiyor mu? Annem suclu değil mi?'' diye sordu

Bir kişi kendisinin hırsız olduğunu, soygun yaptığı işyerinde işyeri sahibine yakalandığını ve saklandığını belirterek, ekip gonderildiği takdirde teslim olacağını belirtti

Bir genc cep telefonunun numarasını vererek saat 0700'de uyandırılmasını istedi

Polisin adres almak icin nereden aradığını sorduğu bazı vatandaşlar, ''evin salonundan'' yanıtını verirken, bazı vatandaşlar da ''Nerede oturuyorsunuz?'' sorusuna ''kanepede'' karşılığını veriyor

POLİSE GELEN İLGİNC İSTEKLER

Bahcemdeki kiraz ağacına cocuklar cıkmış gelip indirin

Torunum cok yaramazlık yapıyor onu korkutur musunuz?

Oğlumun matematik dersindeki problemini size soylesem cozebilir misiniz?

Komşumuzun kopeği catıya cıkmış havlayıp duruyor, onu catıdan indirin

Bir turlu aşık olamıyorum, sizce ne yapmalıyım?

Benim kızım liseyi bitirdi, bilgisayar da biliyor ancak işsiz, ona iş bulamaz mıyız?

Canım cok sıkıldı, sizi aradım, sohbet edebilir miyiz?

Torunum yeni konuşmaya başladı, sesini dinleyin cok guzel konuşuyor

Cep telefonumu yeni aldım, denemek icin 155'i aradım, sesim net geliyor mu?

Kar yağıyor, bugun okullar tatil mi?

Üst Alt