Son Konu

İnsan Vucudu Atlası

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
41
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
larousse insan vucudu atlası,
insan vucudu atlası larousse

LAROUSSE İNSAN VUCUDU ATLASI OZELLİKLERİ

imagesinsanvucuduatlasi5b087c852ae0a

Vucudun butun işlevlerini kapsayan ve farklı organların gorevlerini anlatan anatomik cizimlerle cevirisi dahil akademik denetimden gecmiş icerik
Cocuğun boyunu olcmek ve vucudunun farklı bolumlerini daha iyi oğrenmesi icin eğlenceli notlarla bezenmiş buyuk boy poster
Bir cocuğun bedeni ve işleyişi hakkında aklına gelebilecek her tur sorunun uzmanları tarafından cocuklara ozel hazırlanmış yanıtları
Temel terimler ve verilerle zenginleştirilmiş ozel cizimlerle oğrenmeden davranışa, anatomiden gelişime; insanı kapsayan butun konularda cocuğun insan hakkında bilmesi gereken her şey…

İnsan Vucudu Atlası Hakkında: Eğlenceli cizgilerle vucudunu ve hayatını etkileyen ama farkında olmadan yaptığın tum davranışlarını keşfet… 610 yaş arası cocukların gelişimini doğru yonde etkileyecek, gelişim surecleri icerisinde ebeveynlere de cok buyuk kolaylıklar sağlayacak bir kaynak kitap olan İnsan Vucudu Atlası dunyanın bircok ulkesinde okunuyor Cocuklar merak ettikleri, sorabildikleri ya da soramadıkları tum soruların cevaplarını bu kitapta bulabilecekler Kitabın icine gizlenen ve istenirse koparılabilen poster sayesinde boylarını olcup, zaman icindeki gelişimlerini izleyebilir ve vucudunun farklı bolumlerini daha iyi oğrenebilirler Vucudun tum işlevlerini kapsayan ve farklı organların gorevlerini anlatan anatomik cizimlerle, hem keyifli vakit gecirecekler hem de oğrenmenin keyfine varacaklar

Dizi Hakkında: İnkılap Kitabevi tarafından başarılı bir satış grafiği yakalayan ve muteakip baskıları yapılan İlk Ansiklopedim ’le yayınına başlanan Larousse Dizisi, İnkılap Kitabevi bunyesindeki cocuk kitapları markası Mandolin Yayınları ’nca surdurulecektir Dizi cercevesinde, ilk etapta İlk Ansiklopedim Nasıl ve İlk Ansiklopedim Gezegen ’in yanı sıra İlk Ansiklopedim Nasıl Yapılır ’da yayınlanacaktır Onumuzdeki surecte ilginc iceriği ve albenili tasarımlarıyla goz kamaştıran ansiklopediler ve atlaslar diziye eklenecektir
Yayıncı Hakkında: Larousse, unlu dilbilimci Pierre Larousse tarafından iki yuzyıl once kurulmuş ve adı ansiklopediyle ozdeşlemiş anıtsal bir yayınevidir Uzmanlaştığı alan ansiklopediler, sozlukler ve atlaslar olmasına karşın roman, araştırma benzeri kitaplarla kitap yayıncılığının butun alanlarında faaliyet gosterir Fransa dışında da saygınlığı ve akademik guvenilirliği soz konusudur

Üst Alt