Son Konu

işte benim hikayemmmmmmm

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Ilk Önce merhaba arkadaşlar bu yazımı doğruca değin okuyanlar ve fikirlerini bnmle paylaşacak olanlara şimdiden teşekkürler adımı tahsis etmek istemiyorum ben daha 15 yaşında bir kızım evet bazılarınız çocuk diyeceksiniz haklısınız daha çocuğum lakin beni anlayacak arkadaşlar çıkacağından eminim burada bundan bütün 6 ay önce yani 1 ekimde facebooktan birisyle tanıştım internet aşkı falan yok aynı yerden çıktık beni eklemiş bende kabul ettim lakin hiç tanımıyordum normalde tanımadığım insanları kabul etmem ama bunu aniden kabul ettim nolduysa sonradan 1 2 gün sonra selamlama yazmaya başladı bende yazdım o kadar konuşmaya başladık nerde oturuyorsun falan derken benzer yerden hatta aynı mahalleden çıktık tesadüfün bu kadarı oda beni hiç görmemiş hiç müşterek arki falanda değil o kadar görmüş eklemiş ve her gün alışveriş yaptığımız marketin orada oturuyormuş oranın sahibini falanda tanıyorum onun yegeniymiş lakin ben hiç görmemiştim işte sonradan o kadar konusurken acil bi işiolduğunu söyledi sonradan dönücem sana dedi çıktı ama benim hiç umrumda değildi sonra gece facede dolaşırken aklımdasın falan demeye başladı sorular sordu seni seviyorum dedi pek konuştuk sonradan o pek dedikten daha sonra içimde birşeyler hissetmeye başladım ilk defa böyle olmuştu arzu falan değil bu güne kadar ne kimseden hoşlandım ne de kimseyle çıkmıştım sonradan şarkı falan yollamaya başladı gece işte uzun uzun konuştuk buluşalım dedi fakat ben olmaz dedim çünkü buluşamazdım ailem pek heryere göndermiyodu beni ozmn bizim markete gel yarın ben seni balkonda yada marketin orda beklerim dedi neyse sonradan gittim görüştük falan baştan aşık oldum her saniyem her dakikam onu düşünmekle geçiyodu sonradan 2 3 gün oldu faceye girmişti çalıştığı için artı giremiyodu bişey yazmadı ben yazdım yazmadığ için o yazmadığı için saatlerce ağladım bilgisayar başında sonralardan konuşmaya başladık yeniden fakat eskisi gibi değildi kafası eserse naber falan yazıyodu o bile beni mutlu ediyodu sonralardan bana armağan ettiği şarkıyı her tarafta gönderdi bende çok sevindim sevindiğimide belirttim ona daha sonra dedim kendi kendime yanılmışım beni seviyomuş tekrar diye bir kaç gün o kadar şen keyifli dolaştım 5 gün fln daha sonra napıyosun yazdı beni denedi işte birisyleçıkıyorum fln dedi yokmu senin gönlünde birileri falan diye denemişti sonrada yok çıktığım şaka yaptım dedi sonradan işte yine o kadar konuştuk daha da hiç yazmadı kısacası beni kendine aşık etti hayatıma girdi beni kendine bağladı benide mal gibi besbelli bıraktı olur ya yazan diye biumut vardı mahallelerinden geçerken şayet arkamdan bniçağırıp konuşur dedim yok o şimdiden diğer birisine aşık olmuş bile benden daha güzel daha gizli brisiymiş bilmiyodum o o kadar banayazmadıkça ben her gün ağlıyodum her gün hayalleriyle avunuyodum çılgın çılgın kendi kendime konusuyodum hergün müzik dinleyip zıplayıp onunlaçıktığımı fotalar çekilip pcye atıp video klip yaptığımızı fln düşünebiliyomusunuz? şayet ÇILGIN diyeceksinizdersler yerine bunlarla ilgileniyodum derslerime 1 2 saat ayırırken öteki günün 24 saati böyle geçiyodu daha sonra bundan böyle yeter dedim bunun yazacağı değil bende yazamadım gurursuz değildim pek o beni şimdiden unutmuştur o beni amann derken yinedeçok seviyodum onu daha sonra facemi dondurdum bi ders vermekistedim aklı sıra yinede ondan vazgeçmiyodum öteki arkadaşımın facesinden peşine düşüp takip ediyodum çıktığı varmı napıyo diye derken bi akşam üstü birsürü ilaç içtim psikolojim uygun değildikollarımı façaladım tam bi manyaklaştım sonradan bi akşam oturdum arkinin facesinden bakim şuna dedim bir baktımki sevgilisi duvarına aşkım falanyazmış o lahza beynimden vuruldum herşey yaşam durdu kıza baktım oda bizim orda oturuyomuş tamamlanmış artık dedim bunlar mutlu mesut yaşarlar gezerler tozarlar çıktım sonradan faceden gecelerce ağladım onunla çıkıyo diye gözlerimin altı mosmor oldu bi yanda içtiğim ilaçlardanmidem ağrıoyrdu bi yandanda kalbim içim acıyodu nolduğunu anlamadım bile sabah kalktığımda çok hastaydım okula gitmedim annem beni üşüttüm hasta oluyosanarken kim nerden bilecekti bunların tümü bir ERKEK uğruna olduğunubirkaç gün böyle geçti pcye girdiğimde bir baktım ayrılmışlar ama yinede mutsuzdum çünkü üzülmüş ohmde fazla o üzüldüğü için canım yanıyodu kızsa kendikeyfinde derhal 1günde kendine yenisini bulmuş halada çıkıyolar onlar 6 aydır sonra aradan 2 ay geçti yine yazmıyodu hiç konuşmadık lakin yeniden aşıktım ona okulun 1dönem tatilinde kafamı derlemek için ablamlardakaldım 1 haftabelki iyi gelir diye döndüğümde bir baktım yenisini bulmuş lakin bu sefer kız onu sevmiyodu platonik aşktı kız onunla dalga geçiyodu kınıyodu tekrar eski günlere dönmüştüm evet o beni çoktan unutmuştu fakat ben birşeye bağlandımmıkolay kolay vazgeçmezdim yeniden öyle devam etti sonradan kız onu silmiş engellemiş oda kimseyle çıkmıyodu dünyalar benim olmuştu fakat beyhude kızlardan dehşet ediyodu sonradan benimle uğraşmaya başladı kırıcı laflar söyledi sokaklarda ağladım kim bilir bukaçıncı ağlatışıydı kaçıncı ihanetiydi 1 ay geçti yeni fotolar yükledim hmn onları görünce özür diledi artık yazmaya başladı anladım yani tek derdi güzellik neyse sonradan konuştuk o kadar fazla mutlu olmuştum şimdi hala konuşuyoruz ama kafası eserse yazıyo bende bundan böyle yeter dedim yazmadım o faceye girince hiç bişey hissetmiyodum bir zamanlar olsaydı kalbimin atışlarını duyuyordum ellerimtitriyodu şimdi ise normaldiama yinede ağlıyorum onun için küçükte olsa hislerim var bugünonun doğum günü bu sabahtan konuştuk tersleyerekkonuştu benionu mutlu eden insanları sevmez zaten akşama kadar yine ağladım bendeburaya kâğıda dökmek
istedim sizce napmalıyım böyle devammı edim napim birşeylersöyleyin beni her defasında kırıyo ben ise ona gülden pozitif ağır söz etmiyorum bu yüzdende ağlıyorum daima hiç bnm olmadınaptıysam ne ettiysem bir türlü yaranamadım ona derslerde düştü sizce vazgeçmelimiyim bi yanım bırak şunu yeter diyo bi yanım ise onsuz olmazki fikirlerinizi bekliyorum bir uçtan bir uca kadar okuduysanız tşkler

Üst Alt