Son Konu

İşte Meryem Uzerli 'nin İlk Aşkı !

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
32
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
İşte Meryem Uzerli 'nin Birincil Aşkı ! Bu konu; meryem uzerlinin birincil aşkı konusunda bilgiler vermektedir Sevgili melekler, Erol Köse 'nin şok iddialarının etkisi daha geçmemişken yeni bir Meryem Uzerli haberi daha saptamak istiyoruz sizlere Meryem Uzerli 'nin birincil aşkının kim olduğu ortaya çıktı İşte haberin detayları 1548629687 1548629687 istemeryemuzerlininilkaski5c4e36badd1a0istemeryemuzerlininilkaski5c4e36badd1a0 istemeryemuzerlininilkaski5c4e36badd1a0 Türkiye’de Müthiş Yüzyıl dizisindeki Hürrem Sultan rolüyle üne kavuşmadan önce Hamburg’un en eski özel tiyatro okulu Frese Oyunculuk Okulu’nda eğitim bölge Meryem Uzerli’nin birincil büyük aşkının yönetmen Telat Yurtsever olduğu ortaya çıktı Dizi ile üne kavuşan Uzerli’nin bir dönem yaşadığı Hamburg’da, kendisini keşfeden ve ilk büyük tiyatro rolünü veren yönetmen Telat Vatansever ile bir sene büyük aşk yaşadığı öğrenildiİkiliye o dönem çok yakın olan lakin kimliklerinin açıklanmasını istemeyen tiyatro camiasından kişiler, “Birbirlerini çılgın gibi seviyorlardı Hatta arasında nişan bile yapmışlardıdedi Çifte üzerlerinde isimleri yazan nişan yüzükleri satan Hamburg’daki Türk kuyumcu, “Yüzükleri verirken ’bahtı açık olsun, darısı düğününüze’ dedim lakin aylar sonra ayrıldıklarını duydum ve çok üzüldümdedi Tekrar Tekrar Almanya’nın en iyi tiyatrosu seçilen Thalia Tiyatrosu’nda “Midas’ın Kulaklarıylabirincil Türk yönetmen olarak oyun sahneleyen Telat Yurtsever, 2006’da Almanya’da düzenlenen Futbol Dünya Şampiyonası’nın devlete ait kültür programı çerçevesinde Alman Futbol Federasyonu’ndan futbol konulu oyun hazırlama teklifi aldıVatansever, futbolçıkar ilişkisini sorguladığı “Dünya Yuvarlaktır Çizgide Edinmekisimli oyun için oyuncu seçiminde Frese Oyunculuk Okulu öğrencisi Meryem Uzerli’yi castinge eğlence ettiUzerli’nin oyunculuk doğaçlama ve yeteneğini görebilen Yurtsever kendisini oyuncu kadrosuna aldıŞampiyona öncesi Almanya’nın farklı alanlara yönlendirilmiş kentlerinde büyük bir başarıyla sahnelenen oyunda Uzerli ve Yurtsever birbirlerine aşık oldularBeraber yaşamaya başlayan çiftin aşkı, çıkan ufak anlaşmazlıkların büyümesi ve bunun önüne geçememeleri üstüne bere aldı Çift bir yıllık beraberlikten sonra ayrılık hüznü yaşadı Meryem Uzerli´nin yanı sıra, Mehmet Kurtuluş, Ünal Silver, Alexandra Helmig, Jennifer Maria Ehnert gibi ünlü oyuncularaa da büyük emeği olan, Almanya ve yurtdışında çok sayıda tiyatro ödülü sahibi Telat Vatansever halen Hamburg’da yaşıyorKentteki prestijli Stage Art Musical School isimli oyunculuk okulunda doçentlik yapan Telat Vatansever, gelen soru üstüne, “Aramızda bir yakınlaşma oldu Ancak prensip olarak özel yaşamım hakkında konuşmuyorum Sanatımla ilgili konuşmak isterseniz her zaman kapım açıkdiyerek kibarca Uzerli ile ilişkisi hakkındaki sorularımızı yanıtsız bıraktı  

Üst Alt