Son Konu

iyi geceler mesajı anlamlı

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
iyi geceler mesajı manalı

Huzur doymuş yarınlara; beraberce ulaşabilmek ümidi ile iyi geceler bebeğim

Gecelerimin doğan güneşi, hayatımın anlamı, ömrümün sonsuz nefesi, iyiki varsın Seni seviyorum İyi Geceler herşeyim

Herşey senin için dualarım, özlemlerim sırf seni düşünen tek biri var oda benim bunu unutma iyi geceler mesajı atmayıda unutma

Bi bakışınla doğuyorsa kalbimde günes, uyuduğundaysa batıyor güneşim Hayatımda ömrümde sensin İyi Geceler Herşeyim!

Güzel bir gün nasıl seninle başlıyorsa dünyamda, hoş bir gecede ama seni rüyamda görünce manâ kazanacaktır, iyi geceler aşkım

Ben uykuyu yalnızca seni bakmak için seviyorum çünkü rüyalarımı süsleyen en hoş meleksin bebeğim iyi geceler

Kalbiniz duayla olsun, gönlünüz huzurlu olsun, yüreğiniz sevgiyle dolsun, geceniz hayır, sabahınız nur dolsun Şanslı geceler

Bir keder saklıdır ve bin umut vardır her yeni gün doğumunda! Hüzünsüz uyuyup bin umutla uyanmanız dileğimle, iyi geceler

Gözlerinizi kapattığınızda aklınıza ilk gelen şeyin, gözlerinizi hayırlısıyla açtığınızda gerçekleşmesi dileğiyle İyi geceler

Gönlünüz huzurlu olsun, yüreğiniz sevgiyle dolsun, geceniz kutsal olsun Allaha emanet olun uğurlu geceler

Rabbim cc selamı, sevgisi, muhabbeti, rahmeti cümlemize üstünde olsun Gecemiz kutsal olsun sizi korusun Yeni bir günde buluşmak dileği ile hayırlı geceler dilerim

Geceleri Uzaklara çığlık Olur Sesim, Denizden meydana çıkan Yosun Kokusundan Belirgin Sana Olan özlemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim İyi Geceler Herşeyim!

http:forumbilgilihocamcomforumimagesiyigecelermesajianlamli5ad0cc9d8a5db
Bu gönül sana tutkun Sözlerin yine suskun Nolursa olsun bundan böyle, sessizlikten korkuyorum Bir aradayken ayrıyız Her şeye ragmen dayanmalıyız Kayıp gitme ellerimden, korkuyorum sensizlikten, gecelerden İyi geceler aşkım

Beyaz bir güvercin gönderiyorum sana, Kanatlarında mutluluk yüreğinde sevgi ve şevkat, Kar beyaz tüylerinde kokun, Ve gagasında iyi geceler öpücüğü Ona iyi bak

Allahım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin biriciğim

Topluluk yıldızlar içinde arama gözlerimi ben sana ay değin büyük yansıyacağım, ışığımla aydınlan ve tatlı uyu düş gözlüm

Gökyüzü mehtabı nasıl beklerse sahiller dalgaları nasıl özlerse kuru toprak suya nasıl hasretse sende benim hasretimsim aşkım iyi uykular tatlı rüyalar

Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirimSeni yaşadığım her gün için yanağına bir buse gonderiyorum huzurla uyu bitanem huzurlu ve mutlu İyi geceler Seni seviyorum

Kalbinin ışığı Gecenin karanlığını bastırsın Rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin Gecen mutlu Kalbin huzur batmış olsun İyi geceler!

Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum herseyimmm Sonsuza kadar her zaman benim ol çünkü sadece seninle bu can var olurşimdi yeniden seni düşünerek yatıyorum allah rahat versin

Her Zaman aklımdasın öylesine bendesin fakat hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bişey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim

http:forumbilgilihocamcomforumimagesiyigecelermesajianlamli5ad0cc9f7a8f7

Gece olup hoş gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa, seni gökyüzünden alıp düşlerime itimat ediyorum, gözlerimden uzaksın olur ya fakat tekrar tekrar yüreğimdesin unutma İyi geceler

İyi geceler canım derdin Gecenin iyiliğinden çok, Canın olma düşüncesi yeşerir dururdu içimde Özdemir Asaf

Aniden uyandım Doğruldum yatağımda Yastığım gözyaşlarımdan sırılsıklam Son bir damla gözyaşım ise süzülüyor hala yanaklarımdan Kabusum oldu sensiz geceler artık bana Bensiz geçirdiğin son gece olması dileğimle iyi geceler sana

Canım sevgilim seni fazla seviyorum, rüyanda beni gör bitanem, iyi geceler tatlı rüyalar aşkım

Rüyalara rest çektim uyumuyorum cümbür cemaat derin uyukudayken ben sana dalıyorum uyuku fazla tatlı derler ben seni tadıyorum onlar uyukuya ben sana doyamıyorum birtanem iyi geceler

gece sana sarılıp yatmadan, sabahı senle uyanmadan, nasıl uyuyabilirim? İyi geceler birtanem
İyi geceler birtanem En tatlı uykular en güzel rüyalar senin olsun

Bu gönül sana tutkun Sözlerin tekrar suskun Nolursa olsun bundan böyle, sessizlikten korkuyorum Bir aradayken ayrıyız Herseye ragmen dayanmalıyız Kayıp gitme ellerimden, korkuyorum sensizlikten, gecelerden İyi geceler aşkım

Sen, derin uykularda binbir değişiklik rüyalar içinde iken seni düşünmekten uyuyamıyan bu aşığına birazcık insaf et biraz gül birazcık lutfet ama bende uyuyabileyimİyi geceler aşkım iyi geceler bebeğim

Yıldızlar ışıl ışıl göz kırpıyorlar yaklaşık olarak aşkıma Şahitlik ediyorlar sensiz geçen gecelerime ve sıkıntılarıma Neyseki bu yalnız gecelerin biteceğini yine onlar söylüyorlar bana Yaşanmış en büyük aşkların tek şahidi yıldızlar diyorlar ancak:hadi yat bundan böyle fazla geç oldu

Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirimSeni yaşadığım her gün için yanağına bir buse gonderiyorum huzurla uyu bitanem huzurlu ve mutlu İyi geceler Seni seviyorum

Kalbinin ışığı Gecenin karanlığını bastırsın Rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin Gecen mutlu Kalbin rahatlık dolu olsun İyi geceler! *

Üst Alt