Son Konu

iyi geceler mesajı

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Güzellikler içinde gecenin bu saatlerinde olur ya yalnızlığın en halsiz olduğu yerde yalnız olmadığını bilesin diye sana iyi geceler seslenmek geldi

Rüyalara rest çektim uyumuyorum cümbür cemaat derin uykuda iken ben sana dalıyorum uyku çok tatlı derler ben seni tadıyorum onlar uykuya ben sana doyamıyorum birtanem iyi geceler

Geceleri Uzaklara çığlık Olur Sesim, Denizden meydana çıkan Alg Kokusundan Belirgin Sana Olan özlemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim

Rüyaların en güzelini görürken Allah'ın seni koruması için gönderdiği meleğin kanatları pek büyük olsun ancak en masum anında sana kimseler hasar veremesin iyi geceler meleğim tatlı rüyalar bebeğim

Seni uyurken izlemek isterim, uyuduğunda ay yüzünü öpmek isterim işte o süre bende tatlı bir rüya görmüş olurum sevdiğim, iyi geceler bebeğim

Gecenin Sessizliğinde Dinlerim seni, Bir Rüya gibisin beklerim Seni, iyi geceler yıldız gözlüm

Yıldızlar gözlerine özensin sen birtanesin bebeğim iyi geceler dilerim

Geceyi bana Sor Rüyalarımı Bana Sor, uyuklamak Nedir bilmiyorum Rüya Desen Seni hayal ediyorum Seninle Yaşıyorum Yalnızca uyuyamıyorum bebeğim iyi geceler

Hayat bir geceden ibarettir en hoş geceyi en güzel rüya ile görmen dileği ile iyi geceler

İyi Geceler Yosun Gözlüm tatlı rüyalar benim Hayalim

Gecelerin Sıcak Rüyaların Içtenlikle Olsun Sana iyi geceler Olsun

Geceme ışık ol Rüyalarımın Ateşi Ol Yalnızca benim Ol iyi geceler Aşkım

Sensiz Bu gecenin Soğukluğu çekilmiyor hayalin gözümün önünde yalnızım odamda resmin duvarda Sabahlarım Hayalinle, Tatlı Rüyalar Aşkım, iyi geceler

Sen uyurken şuan Tatlı Rüyalar görürken ben seni düşünüp seni çizeceğim boş duvarlarıma birtanem, iyi geceler

Sensizlik olsada sonum geceler tasa ortağım olur, rüyalarında cenneti gör meleğim benim sonum yalnızlık olur, iyi geceler aşkım

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk yüreğinde sevgi ve sadakat karbeyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü yanağını uzat

Şanslı geceler tatlı uykular parlak hoş günlere uyanmanız dileğiyle iyi geceler

Göze Çarpan parmağınla birini suçladığında öteki üç parmağının sana dönük olduğunu unutma iyi geceler

Karanlık geceye yakışıyor yalnızca Yüreğiniz daima aydınlık olsun iyi geceler

Her yüreğin Gevşemek, refah bulmak için çekildiği Bir köşesi vardır Bende Bundan Böyle Köşeme Çekileyim Yüreğiniz Değer Bilene Itimat iyi geceler

hoş bir sabaha uyanmanız dileklerimle İYİ geceler

İyi geceler canım hallerinde ben olayım tatlım uyumadan önce beni düşünmeni istiyorum sabahtan uyandığında bile beni düşünmeni istiyorum seni fazla seviyorum

Canım sevgilim seni çok seviyorum, rüyanda beni gör bitanem, iyi geceler tatlı rüyalar aşkım *

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt