Son Konu

J.K. Simmons, Spider-Man 4'ün İptalinden Sonra Yaşadığı Hayal Kırıklığını Anlattı

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
content_61b0069285070_73622.jpg

Yıllar yıllar önce daha Marvel Sinematik Evreni ortalarda yokken Sony muhteşem bir başlangıç ile Sam Raimi'nin Spider-Man filmlerine başlamıştı. Başrolünde Tobey Maguire'ın yer aldığı üçlemenin ikinci filmi bugün bile ben dahil pek çok Spidey hayranı tarafından en iyi Spider-Man filmi olarak parmakla gösteriliyor. Tobey'in yeri çok ayrı ama Raimi üçlemesinde çok fazla ikonik performans vardı. Şüphesiz bunlardan birisi de J. Jonah Jameson rolündeki J.K. Simmons'a aitti.

Sony'nin gereksiz bastırmaları sonucu Venom filme girmese bugün belki çok daha uzun soluklu bir Raimi-Verse'de bahsediyor olacaktık. Ancak dördüncü filmin iptal edilişi halen büyük bir hayal kırıklığı. Simmons da geçmişte bu duruma epey içerlemiş. "Spider-Man üçlemesinden vazgeçtikleri zaman bu kalp kırıcı bir gelişmeydi. Ben yaptığım işten çok keyif alıyordum. Böyle bir şansı yakaladığım için çok mutluyum. Uzun bir aradan sonra yeniden bana gelip bu deli karakteri canlandırmamı istediklerinde büyülendim. Karakteri sadece 2020'ye uyarlamışlardı ve benim için Jonah halen aynı deli adamdı. Sadece bir gazete yerine devasa bir medya imparatorluğu yönetiyordu." diyerek durumu özetledi.
  • Spider-Man: Across the Spider-Verse Fragmanı Hayranları Büyüledi
  • Michael Keaton, Yeni Spider-Man Filminde Olacağını Doğruladı
Tabii bunca seneden sonra bile Raimi-Verse'ün unutulmaması bambaşka bir kapının açılmasına neden oldu. 17 Aralık günü izleyeceğimiz Spider-Man: No Way Home ile birlikte Spider-Verse kapıları da açılacak. Muhtemelen Tobey ve Andrew da geri gelecek. Eh bu kadar fazla maskeli belanın da hakkından anca J.K. Simmons'un canlandırdığı J.J.J. gelebilir.

Üst Alt