Son Konu

James Gunn, Guardians 4'e Kapıları Kapatmıyor

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
content_6098a71f3a567_71482.jpg

Guardians of the Galaxy serisinin üçüncü filmine kavuşma serüveni biraz sancılı olsa da mutlu sona ulaşabildik. Geçtiğimiz günlerde vizyon tarihine de kavuşan üçüncü filmin seriyi sonlandıracağı düşünülüyor. Yönetmen James Gunn ve oyuncular da daha önce Guardians'ı bir üçleme olarak düşündüklerini açıklamışlardı. Ancak söz konusu Disney/Marvel ortaklığı olunca bir şeyin temelli sona erme ihtimali epey düşük kalıyor. Bunun farkında olan Gunn sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada her şeyin olabileceğini vurgulamış.

Öncelikle Dave Bautista'nın "Guardians 3 geldiğinde 54 yaşında olacağım. Drax orada olacak ama benim tarafımdan oynanmayacak." tweeti üzerine "Benim için senden başka Drax yok, dostum! Sen MCU'nun Drax the Destroyer'ısın ve bildiğim kadarıyla asla yerine başkası gelmeyecek. Ayrıca aktörlük kariyerinde istediğini seçme hakkına sahipsin." diyerek favori aktörünü motive etti. Sonrasında ise "Guardians dört için asla, asla demem. Ancak birinci filmde başlattığım hikayenin sonu üçüncü filmde olacak." dedi.
  • Dave Bautista, Drax & Mantis Yan Filmi Hakkında Konuştu
  • James Gunn, Dünya Star Wars Gününü Guardians Posterleriyle Kutladı
MCU bünyesinde özellikle işin uzay kısmında GotG kadar keyifli bir alternatif daha yok. O yüzden Bautista 60 yaşına da gelse Drax ve tüm Galaksinin Koruyucuları için kapılar hala açık gözüküyor. 5 Mayıs 2023 vizyon tarihine sahip olan serinin şimdilik son filminin ardından MCU'nun uzay macerası bizleri nereye sürükleyecek merakla bekliyoruz.

Üst Alt