Son Konu

Kafam karmakarışık

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Ben 2 hafta önce tatile gittiğim de hiçbir bezginlik yoktu işte ayrılmadan 2 gün önce sen uzağa gitme olmuyo böyle falan demişti işte görüşmek istiyodu ben tam tatilden geldim işte o arada soğuk davranıyodu 2 gündür işte ayrılmasını bekliyodu sezmiştim sonradan ben yapamıyorum diye bir mesaj işte herşey güzeldi işte birbirimiz için doğru olduğumuzu düşünmüyorum mutlu olabiliceğimide düşünmüyorum çünkü senin gibi birisini bırakıyorum falan herşey içimde birikti patladı pat diye dedi doğru akıcı bir sebep değil daha ortada sana karşı birşey hissedemiyorum falan dedi 15 yıldır falanda sevgilisi yoktu işte bizim ilişkimiz de 4 ay sürdü herneyse Seni çok sevdim suan sana yazamamak beni çok üzüyor alıştım sana lakin fikrimi değiştirmiyor dedi tamamlanmış dedim 2 saat daha sonra aradım konuştuk işte hala daha sebep değil konuşmayı kestim gece 1 gibi arkadaşı mesaj attı konuşalım mı pişman oldu falan yazmaya yüzü yok falan daha sonra bir şekilde mesaj attı bana konuştuk işte pişman olduğunu özür dilediğini şans istediğini söyledi sonrada pozitif ilgiden sıkmışım bunları söyledi Sensiz yapamadım seni çok seviyorum falan filan dedi ertesi gün görüştük sarıldım öptüm el ele tuttuştuk konuştuk eve gitmek isteyip durdu eve bıraktım yorgundu uyucaktı uyduuktan sonradan uyandı tekrar affet beni bugün görüşünce anladım birşey hissetmediğimi mutluluğun hayalini kuramıyorum falan bir yana da kendi sorunlarının olduğunu söylüyor ama sorduğumda söylemiyor geçerli bir nedeni yok sorma bana lütfen uzatmayalım gitmek istiyorum dedi aradım bu sefer konuştuk ağlamaya başladı belkide timsah gözyaşıydı herneyse kapattım telefonu 11 gün oldu hala daha konuşmadık fakat ne engelledi ne takipten çıktı beğendiği şeyler her zaman bana karşıymış gibi hani özledim gibisinden daha önceden bikinili foto atmam gibisinden muhabbet olmuştu sevmediğimi biliyor geçen gün bikinili foto attı daha sonra sildi ama profil fotosu yaptı işte kasti mı yapıyo bilmiyorum ara ara profilimede baktığını düşünüyorum Herneyse dün de çarşıda dolanırken stajdan çıkışında eşit geldim (kasıtlı değildi) beni farketti kafasını eğdi yürüdü gitti sonradan ilerledim geri döndüm bu sefer dönüştü bir yerden çıkarken annesiyle gördüm uzun uzun baktı bana önüne geçtim devam ettim lakin mutluymuş gibi devam ettim ama moralim çok bozulmuştu Sizce mesaj atsam mı kusur mı yapmış olurum ? Yardım edin (Ayrıldıktan sonra hiç konuşmadık foto attım o beğenmedi bende onun beğenmedim fakat ara ara girip ne yaptığına falan bakıyorum oda bakıyodur ola ki)

Üst Alt