Son Konu

Kanal 7 ailesi bu mutlu güne şahit oldu!

bilgisayarci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
kanal_7_ailesinin_mutlu_gunu_1656225014_3979.jpg

Kanal 7 Medya Grubu Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Karahan'ın kızı Sena Karahan, Suat Aksöz ile önceki gün görkemli bir düğün töreniyle dünyaevine girdi. Kanal 7 ailesinin bu mutlu gününde çiftin nikahı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi AK Parti Grup Başkanvekili ve Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu tarafından kıyıldı.

Kanal 7 Medya Grubu Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Karahan'ın kızı Sena Karahan, Suat Aköz ile dünyaevine girdi.

Önceki gün Beylerbeyi Saray'ında görkemli bir düğün töreniyle nikah masasına oturan Kanal 7 Medya Grubu Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Karahan'ın kızı Sena Karahan ile Suat Aköz çifti mutluluklarını tüm Kanal 7 ailesiyle paylaştı.

Çifti, ailesi ve sevenleri yalnız bırakmazken, çok sayıda davetli de mutlu anlarına eşlik etti.

S4IWY_1656225026_746.jpg
Sena Karahan ile Suat Aköz çifti

Düğüne ayrıca Kanal 7 Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Karaman, Kanal 7 Medya Grubu Başkan Yardımcısı ve Ülke TV Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Çelik ve Kanal 7 Genel Yayın Yönetmeni Zahid Akman da katıldı.

iFiz1_1656224776_2072.jpg
Sena Karahan ile Suat Aköz evlendi

Çiftin nikahını İstanbul Büyükşehir Belediyesi AK Parti Grup Başkanvekili ve Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu kıydı.

PQugq_1656224779_2524.jpg
Sena Karahan ile Suat Aköz çifti görkemli bir düğün töreniyle mutluluğa erişti

Çiftin nikah şahitliğini ise Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Kanal 7 Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Karaman, Eski İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal yaptı.

Biz de Kanal 7 Medya Grubu olarak çifte bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

Üst Alt