Son Konu

Kansere yakalanan oyuncu Arif Güloğlu'na Bahar Şahin'den destek

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
kansere_yakalanan_oyuncu_arif_gulogluna_bahar_sahinden_destek_1617260537_9257.jpg

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 programında yer alan oyuncu Arif Güloğlu, lenf kanseri tedavisi görüyor. Başta ünlü komedyen Cem Yılmaz olmak üzere birçok ismin destek mesajını alan Güloğlu için en yakın arkadaşı Bahar Şahin, Ankara'ya gitmeyi planlıyor.

Genç kadrosuyla Pazar akşamları ilgiyle izlenen tiyatro programı Çok Güzel Hareketler Bunlar 2'den üzen bir haber geldi. 24 yaşındaki oyuncu Arif Güloğlu'nun lenf kanserine yakalandığı öğrenildi. Cem Yılmaz'dan genç oyuncuya destek mesajı geldi. 

vGSnZ_1617176702_4103.jpg

01gEm_1617029436_9205.jpg

Aşırı derecede sigara tüketen genç ismin sıkı bir tedaviye alındığı belirtildi. Ailesi bu haber üzerine genç oyuncuyu Ankara'ya götürdü. Güloğlu'nun yakın arkadaşı olan oyuncu Bahar Şahin de Ankara'ya gitmeye hazırlanıyor. 

Kendisini gönüllü karantinaya alan Şahin, testini de yaptırdıktan sonra yakın arkadaşının yanına destek olmaya gidecek.

L3xgN_1617261341_7643.jpg

KANSERE YAKALANAN OYUNCUDAN İLK AÇIKLAMA!

Tedavi sürecinde olan oyuncudan da dün akşam ilk açıklama geldi. Güloğlu, 'Kısa süre önce konulan lenfoma teşhisi sonrası tedavime başlandı. Bu süreci, doktorlarım, ailem, dostlarım ve BKM Mutfak ekibinin ilgi ve desteğiyle hızla atlatacağıma inanıyorum. Sevgi dolu dileklerinize çok teşekkür ederim. En kısa sürede yeniden, sağlıkla buluşmak üzere.' ifadelerini kullandı.

CEM YILMAZ'DAN DESTEK MESAJI!

Genç oyuncuya ünlü komedyen Cem Yılmaz'dan destek mesajı geldi. Yılmaz, sosyal medya hesabından "Sevgili kardeşim bu zorlu macerada asla moralini bozma. En güzel şekilde sağlığına kavuşmanı diliyorum. İnanarak mücadeleni vereceğini biliyorum. Şimdiden geçmiş olsun diyorum" notunu yazdı. 

CDfSR_1617029517_7222.jpg

ARİF GÜLOĞLU KİMDİR?

18 Eylül 1997 tarihinde Ankara'da doğan Arif Güloğlu, çocukluğundan beri tiyatro sahnelerinde yer alıyor. Ankara'dan İstanbul'a gelen oyuncu mesleğine, Yılmaz Erdoğan'ın kurduğu tiyatro ekibinde devam ediyor.

Üst Alt