Son Konu

Kapak Aşk Mesajları Sevgililere Kapak Aşk Mesajları

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
29
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Kapak Aşk Mesajları Sevgililere Kapak Aşk Mesajları
Sevgililere Kapak Aşk Mesajları

Beni sevmeK yurek ister Su icmeye benzemez, asit icmek gibiDir, yakaR adamı, iLikLerine işLer!

Ben kabuSLarLa buyuDum, hayaL etmek ne haddime ?

arka sokakLarın cocuğuyuz, bize yakışmaz itLere yem oLmak ya aDam gibi ya aDam gibi gideRiz!

aşkTan ne anLar sosyete Kızı Hic sevmiş mi her gun oLmeyi goze aLa aLa…!

itLe kopekLe uğraşacak vaktim oLsaydı veterineR oLur, seni tedavi ederdim

guLmek bir tek oNa yakışıyoR!

aDam oL oyLe Yaz!

Yazmak tarzım değil! cizerim (H)

Biz akıL vermez, gosteririz Konuşmaktansa susar, ses bekLeriz Değer verdikmi karşıLığını isteriz

seN duşunursun, Ben uygularım iŞte farKımıZ Bu!

haLa anLamadın 40 fırıN ekmeK yeSende kaR etmez HamuRunda yok deLikanLıLıK

buRda etiKet gecmeZ ne entel ayakLar, ne sulu tavırLar, buRası Turkiye, Yok oyLe!

sendeKi guzeLLik ne ki, bendeKi aşkıN yaNınDa

İntikam nedir ki ? Bendeki nefRet en buyuk intikam duyGuLarını dize getiRir

Sussss! Adam oLmak susmakLa başLar Sus ve itaat et!

seNi aDam eDerdim ama coktaN kopeğim oLmuşsun, ne luzmu var!

Entel dantel ayakları bilmeyiz biz ama her kahvehanede masamız her karakolda ismimiz her guzel kızda resmimiz vardır

Tek bir ihtimal var Ben olmadan bir hicsin!

Senin marka olduğun yerde ETİKETİ BEN KOYARIM!

Buranın havası bozuldu! Biri ışığı acsın, fotosentez zamanı!

Sigaram ve sen o kadar cok benziyorsunuz ki, ikinizi de ayağımın altında rahatca ezebilirim!

Bizim Mekanımızda Bize Hava Atma Olursun 1,5 Adana

Alırım hesabını ustun kalır ona gore ayık Ol

Fazla Şekil yapma onumuzde şeklini alırım ayakkabılarımı temizlerim aslanım

3 Kuruşluk hareketler yapma bana alırım ifadeni yakında

Bizim Kurduğumuz Hayallerde oLum Yaşadığımız Hayatta Olumun Kendisi Vardır

Ayaklarını Eline veririm yurumesini unutursun ona gore

5 Kişilik Amigo Takımıyla Alemde Şebek Olma, Adam Ol DeLikanlı Yolunda insan Ol

Seni ictiğim biraya Buz diye katarım ustune redbull cakarım tosunum

parazit yapma cekil aradan corap niyetine giyerim seni

yakında sana ucmayı oğretecem şimdilik yurumeyle başla sonra ucuşa geciceksin

Bizim gecelerimizde Kavga Sabahlarımızda Adres Sorma Vardır

fazla nazik olma mezarına cicek yollarım bu durumda

Lafımla Bu Alemi titretirim Şeklimle herkeze onunu ilikletirim

Koca Karı gibi Laf Yapacagına Delikanlı Gibi işini yap!

gozumun gittiği son nokta kurşunumun gideceği son noktadan daha ote hayaller icinde

bizimle dans etmeye calışma yurumeye hasret kalırsın

Yaşamak istiyorsan fazla Soru Sorma

Birdaha Aynısını tekrarLarsan şuandan itibaren ilk ve son benim yuzumu goruceksin hayatında

Traş yapma kimseye kesilir guzel yuzun birden bire

Seni Arabamın Arkasına Nazar Boncuğu yaparım gorenlere ibret olursun adam oL

Adam Ol yediğin ekmeğe şukret geri vites yapma yediğin ekmekte kalmaz

Gucunu gostermek icin delikanlı olucaksın

Esrar Kubar Al Senin Olsun Biz Delikanlıyız Aleme Şekil Olsun

gece yarısı bedenimde katil yarası delikanlı olmak icin sectim bu yolları!

Ucmak istiyorsan hayal kurma biz seni ucururuz ama sonra inişin kotu olur kocum

Arkadaş sen hic olumun golgesinde ozgurluğu yaşadınmı kahpesine ibnesine kurşun yağdırdınmı hic bir garibanın elinden tutupta kadere rest cektinmi dinle cicikız dinle sen sosyetenin cilalı taşlarında dans ederken ben ise parcalanmış vucudum dağılmış cenemle zulamda cıgaram suskun silahımla gelmeyen ozgurluğumu bekliyordum…

FİRARİ SAATLERİN ARDINDAN GELEN İSYANKAR SOKAKLARIN TOVBEKAR

COCUKLARIYIZ BİZ SEVDİĞİMİZ İCİN YASAR DOSTUMUZ İCİN OLURUZ VEDE HİCBİR ZAMAN HİC BİR YERDE HİC KİMSEYE HESAP VERMEYİZ

Her agladiginda gozlerinden akan her damlanin kalbimi vuran kursun oldugunu dusun,aglarken cok aglamada o kursunlar beni oldurmesin

Biz sevgiliye cicek verenlerden değil, arkadaşa can verenlerdeniz biz feleğin cemberinden gecmiş alemci gencleriz…

Delikanlılık ne racon kesmek ne adam oldurmek nede harac kesmektir delikanlılık akşam olunca evine ekmek goturmektir…

OLmek icin sebebim Yoq AmA yasamaq İcİNdE SINIRDAYIM

Eger birgun gelir beni unutursan,bilki silahim artik belimde degil elimde,ama ici bos,cunku kursunu beynimde…!!!

Varlığınla başlayan bir gunun yokluğunla bitmesine alışamadım, aklımda olduğunun yarısı kadar yanımda olsaydın Hic Sensiz Kalmazdım
Sen geceyi bana bela ettin…Bense sana olan herşeye lanet ettim…
HerkeZ ELine Bi SALLama aLıp BeN BaBayIm Dİyo DELiKanLıyIm DiYo…………………

…… AMa hic KiMse ŞuNu UntMasın Her DeliKanLının Bir DeliKanLısı WarDır
Wefasıs kullardan vefa bekleme kıymetsis bir kula satarlar seni!

Kaldırımları uzerimize Yorgan Gibi Cektik Bize bir adım gelene biz On adım Gittik Oksijenimiz Sigara Mineralimiz yavan ekmek Kolay mı Bu dunyada Serseri Damgası yemek Kolay mı be Guzelim sevilmeden sevmeK

Dilden sevmesini bilmeyiz bazıları gibi değiliz sevdik mi yurekten olumune severiz farkımız tarzımız …… Serserisiyiz

HaksIzLIk Onunde EgiLmem Cunku HakkImLa ßeraßer Gururumuda Kayßetmiş Olurumßen Tekim ßenim ßeyaz Sayfamda KaLemimde SiLgimde SevdikLerimin ELindeßen YazarIm ßen SiLerim! ’

CocukLArin Bir MaSaLa KanDiği Gibi BéNDé SéNin GozLéRiNé Kanmsim GuNésin YéR Yuzunu Yaktiği Gibi Gulum SéNin GozLérinDé yanmisim

Yol sen olsan yorulmadan yururum Ruya sen olsan hep uyurum Gece sen olsan sabahı hic istemem Son nefesi m sen olsan şimdi OLURUM!

Ya tam severim yada tek kalemde silerim tarihi ben yazdım tarihdende ben silerim

bendeki a$k ate$i cehennemi kiskandirir
ben son sozumu soylersem eğer geri donuşu yoktur senin gibi şerefsizlere kahpeler cokturrr

ben seninle toğrağa girerim diyenleri cok gordum ben oyle diyenleri toğrağa hep yanlız gondum

İstersem bir adamı beyde yaparım, paşada ve istersem bir adama dunyayı zindanda ederim Biz nabza gore şerbet verenlerdeniz Laf kulağıma gelirse, laf getirenin kulağını keser, lafı cıkartana yediririm

Kiymet bilmeyen kalbe sevgim haram,yolunu bekleyip gelmeyene
yazıklar,sevdim deyipte aldatana lanet,beni sonsuza kadar sevene bu
canim kurban olsun!!!

Her genc delikanlının bir sevgilisi olabilir ama, Her genc kızın bir delikanlı sevgilisi olamaz…!!!

Sen benden ayrılmaya karar verecek kadar kuculduysen Ben senin uğrunda olumu goze alacak kadar buyudum demektir…

Kimine gore adamız, kimine gore yalanız Hepiniz rahat olun biz adamına gore muamele yaparız…

Derdi Olanın Derdini Dinleriz, Dert Cıkaranın Derdi Oluruz
Dalımızı Kıranın Ağacını Kokunden Sokeriz
Milletin Etiket Olduğu Yerde Fiyatı Biz Koyarız

Aldanma Hayatın Cilvelerine Herşey Bahane Gorunuşum Serseri aMa Gonlum Şahane

Yaşamak İcin Yalvarmadık Olmek İcinde Yalvarmayız

TARZIMIZ FARKIMIZ SERSERİYİZ OLUMUNE SEVERİZ ZERRE KARSILIK BEKLEMEYİZ
SİZ KUTU KUTU PENSE OYNARKEN BİZ DOSTLARLA KUTU KUTU BİRA İCERDİK
Hava Attığın Yerde Ruzgarım Eser

Mafyada Silahımı Karakolda Resmimi Ceza Evinde İsmimi Bu Alemde Tesbihimi Bıraktım Ama Seni Asla Bırkamadım

Usturama Jileti TakarımGovdeme Derin FacaLar Atarım İstersen KraL Ol Farketmez Senide Mermi Manyağı Yaparım

Bizim Fakirlikten Kesemediğimiz Kirli Sakallarımız Şimdi Zengin Cocuklarına İmaj olmuş

UCURUMDAN DUSERKEN TUTUNACAK DALIM OLSAN İNAN OLMEKTEN DEYİL SENİ KIRMAKTAN KORKORIM BE GULUM

Duşmanımız artmış demek ki zamanında değersizlere cok iyi dost olmuşuz
Kaderime tukirim dedim biraz duşunuce kaderin bana yaptıklarının yanında hic kalır dedim

Beni seversen omrune omur katarım beni aldatırsan omrunden omur alırım

Seni ben kendime kader saymıştım ; Ugruna herşeyi goze almıştım Yureğin taştanmış cok gec anladım Bir damla goz yaşı DEĞMEZMİŞ SANA!

Beş para edermi varlığın ! Yokluğun beni acıtsın , alem affetsin seni Ben affetmem Nerde Unuttuysan Beni Orda Kal !

cekmişim esrarı gozlerım kanlı ıskenderun sokaklarında bır delıkanlı kollarında desen jılet yarası oda bır kahpe hatırası

bilmesekte bir koşede oturup muslum babayı dinleyip sevdiyimiz hatırlamasını iyi biliriz

serseriler aşkı bilmez derler sorun bakalım sosyete gorunumlu piclere aşkı kimden oğrenmişler

ne ferdi ne orhan sen soyle muslum baba nereden sevdim o zalimi

Adını yazdım kumsala seni bekliyorum sahilde
Gelmezsin biliyorum ama beklemek bile guzel
Sen yoksun belki adın var onumde
Gelirsen de pipime gelmezsen de pipime

sildim anılarımdan seni merak etmiyorum sewiyomusun artık beni kafam ruhum bedenim sensiz eminim mutlusundur bensiz

RESMİNİ ASTIM DUVARA YAPTİM Bİ 3LU CİGARA BU DUNYA NE BANA KALİR NE SANA VUR CİGARAYA DONSUN BANA

GECELERİ GELME JİLET TUTARİM UZATMA KOLLARİNİ SANADA ATARİM SENİN İCİN AGLAR KENDİMİ YAKARİM DEDİM YHA GUSELİM BEN PİSKOPATİM

AŞK MEŞK PALAVRA PİC OL HAYATİNİ YAŞA

alem olmuş oyuncu sokaklarsa sahne bir kız sen,vdim oda olmuş kahbe

SEZIM KABADIR VUCIDIM YARADIR KOYDUĞUM BELADIR BELADA BENDEN YANADIR…

SEVİPTE TERKEDEN BEN SEVDİM DEMESİNseni başkalarının kollarında dans ettirecek şarkı benim cenaze marşım olsun… ha unutma sana halen sevgi duyuyorum ama artık oda HAYVAN SEVGİSİDİR serap

CıtırLara BakaLım LafAtaLım OlMuşLarı seceLim Can YakaLım

Fırtınanın Şiddeti N e Olursa Olsun Martı Sewdiği Denizden Asla VAzgecmezzzz

Sevqimin Kıymetini Bilmeyeni Yokluqumla Terbiye Ederimm…

Sevqimin Kıymetini Bilmeyeni Yokluqumla Terbiye Ederimm… (biz olumu qoze aldıkda yanımıızda kimi qoturcez onu duşunuyoruz)

KOLLARIMDA UC BEŞ JİLET YARASI O DA GİDEN SON KAHPENİN HATIRASI

herkez sevebılır ama serseriler asla cunku mekan bızım cadde bızım serseri

maksat sevgili uğruna olmek değil uğruna olunecek birsevgili bulmaktır

yaşamın karanlık yollarında senle yurumek isterdim durmaksızın

seni sevdiğimi bir bilsen her gece iciyorum efes bilsen

DerDi oLaNı DinleriM, DerdiM VarSa DerDe YoL aCaNı SileR GeceriM!

H!C B!R KIZ H!C B!R ERK3G3 BOYUN 3YM3Z H!C B!R 3RK3K B!R D@WLA GOZ Y@ŞIN@ D3YM3Z !!!

yoku$u ben ciktim yol senin olsun zehiri ben ictim su senin olsun bitane sen buldun bi tanede ben buldum haberin OLSUN!!!

bu da sana kapak olsun…

Eskiden uğruna dunyaLarı yakardım,şimdi bir K!BR!T bile cakmam

SUSKUNLUĞUMUZ KORKUMUZDAN DEĞİL CESARETİMİZDENDİR

Sevmek bir cay gibi sevilmekse şeker bizim gibi garibanlar cayı şekersiz icer???

hani gozler vardır sozleri anlatırhani sozler vardır gozleri anlatır birde ASK vardır seni anlatır

sen dunyada herhangi birisin;ama herhangi biri icin dunyalara bedelsin sucun seni sonsuza kadar sevmemcezan ise bunu sonsuza kadar bilmemen

sokaklarda muzik calma wurulursun gece trenlere binme kaybolursunne zaman ararsan ara başıma tac olursun sen benim eski degil eskimeyecek kadar değerli dosttumsun

YUREĞİNİN COLLERİNE NEHİR SACLARININ TELLERİNE ESİR OLDUM BENKİ ASİ BOYUN EĞMEZ BEN Kİ CILGIN SOZ DİNLEMEZ SENİN İCİN HEMDE KAC KEZ YAŞLAR DOKTUM İNANMADIN BAKMA BEN SANA COK KIYMET VERDİM AĞLATTIN İNLETTİN BEN YİNE SENİ SEVDİM KENDİNİ BULUNMAZ İLAHMI ZANNETTİN SENİDE BIRAKIP GİDENLER OLUR SENİDE TERK EDİP GİDENLER OLUR KAHBECE SIRTINDAN VURANLAR OLUR SENİDE TERK EDİP GİDENLER OLUR…

Alı$ma ßana Ne Yapacağım ßeLLi oLmaZ ßenim ßuqun Varım, yaRın ßirden yOk oLurum Dokunma ßana! Kapanmamış YaraLarLa doLuyum, 1 yarada sEn acmaSevme ßeni! yOgun duYquLaRimda kayßoLurSun, tutuştururum iSteme ßeni! yaSakLarLa boguşursunEnqeLLerLe doLuyum
CôZmeye CaLIşma Sakın…

Kessem kac intihar akar bileklermden…
Assam kendmi verecek son nefes kalmşmıdr bnde
Atsam kendimi duşecek kadar ağır mıdır bedenim?
İci gazla dolmuş bir balon gibiyim
Bu gece kanayan gozlerimi cıkarıp kaldırasım var
Bu gece kanımı dondursam?
Kalbim curumuş icindeki her şey kokmuş buruşmuşken
Akbabalar bile suratını cevirirdi!
Kalbimi eskisi gibi attıracak kimse yok mu?
UzaK DuR YaKıNıMaBu MesaFe Beni BoZaR kimseLeR
YaNaŞMaSıNYaLnızLık PayLaşıLmaZ

Biz kimleriz diye sorma, biz hayata bosvermislerdeniz Bize hayat nedir diye sorma, biz hayat deryasinda yuzenlerdeniz Bizi arama luks meyhanelerde ,biz dost sarabı icenlerdenizBize dost, arkadas nedir diye sorma, biz onlar icin olume gidenlerdeniz

Hele bir ışıklar sonsun Sular durulsun Bıcak atacağım Dağın dikine Kısa devre yapsın kalbimEllerim inatla dokulsun cıgaraya Sen beni ozaman GorHele kussun meydan lar Kaldırımlara yağmur dokulsun Dağılsın Dişlerimde guluşler Kaybettiklerim bi donsun Sen beni ozaman gor …

Bu aşkın biletini istediğin gibi kes Nasılsa gidiyorsun, biliyorum git Ama ardında ağlayan bir cift goz Paramparca bir yurek Ve yıkılmış bir dağ gormek istemiyorsan Cek silahı daya sırtıma Titrersem namerdim Sen vurdun da ben olmedim mi ?

BUDA BENDEN OLSUN WE SON OLARAK BİZ DERSİMLİYİZ CEKETI SATAR YOL USTUNDE YATARIZ KARAKOL EWIMIZ KELEPCE KOL SAATIMIZ RAKIYI SUSUZ SIGARAYI FILITRESIZ ICERIZ DELI DOLUYUZ AMA YUREKLIYIZ NEDE OLSA ALEWIYIZ

PAKETİMDE SON SİGARAM JARJORUMDE SON MERMİM SENİ UNUTURSAM SİGARAMI YAKARIM SONRADA KAFAMA SIKARIM

sevdigimizi elimizden alanlara kolumuza jilet attıranlara kadeh şişesini elimize tutuşturanlara isyanım allah a değil TUM ALLAHSIZLARA

●●•нєяşєуι oğяєη∂ιğιη кα∂αя вιℓιяѕιηвυηυ ∂α oğяєη ѕєν∂ιğιη кα∂αя ѕєνιℓιяѕιη●●•

konu$acaksan oyLe ßir Konu$ki Inanayim ağLatacakSan oyLe ßir ağLatti Susmayayim GidecekSen oyLe 0ßir Gitki oLumu Unutayim Ama Sev

Bir kar tanesi kadar beyaz ol ama ; onun kadar soğuk olma bitanem…

Kız DiyE ONem VerEnin KaşaAr DiyE Kız SeVeNinN PaRa İciNn DosT SataAnNıN KraL Olsa TahTında MafYaA OlSa MekaNınDa si……

esrarmı benLe kafa yapıyo,yoksa benmi kafayı buLmaıom artık anLamadımm

SERSERİ OLUPTA YATAKTA UNUTTUKLARIMIZA DEĞİLDE, DELİKANLI OLUPTA ELİNİ BİLE TUTMADIKLARMIZA AŞIK OLDUK!

HER NE KADAR JET SOSYETENİN YIĞILI MERMER TAŞLARINDA DANS ETMESİNİ BİLMESEKTE KARTALARIN VE ŞAHİNLERİN YUVA YAPMAYA KORKTUĞU CUDİ,GABAR DAĞLARINI İYİ BİLİRİZ

delikanlı ’lık ne yağmur gibi yağmak nede şimşek gibi cakmaktır delikanlı ’lık bir defa addım ileri atıp bir daha geriye bakmamaktır

ŞEKLİ BEN CİZER BEN BOZARIM OYUNU BEN BAŞLATIR BEN BİTİRİRİM İŞİNE GELMEZSE GAME OVER GUZELİM

Hey mezarcıbana oyle bir yazı yaz ki toprağa DERT OLSUN oyle bir yazı yazki sevdiğim okudukca KAHRALSUN OKAN OZER SUSURLUK

FİRARİ SAATLERIN ARDINDAN GELEN İSYANKAR SOKAKLARIN TOVBEKAR COCUKLARIYIZ BEN SEVDIGIM İCİN YAŞAR DOSTLARIM İCİN OLURUM

GULUŞUNE KUŞUN SIKSADA OLUM UNUTMA UMUDA KURŞUN İŞLEMEZ GULUM…

BeN sEnİ sEvDiM SeN BaŞkAsInI DiLeRiM AlLaKdAn OdA sEvEr bİr BaŞkAsInI

kac gece gozyaşlarıyla yattım ben ardından kac yalancı aşklar gecti acını kimse unutturamaadı yar senin yolundan başka hic bi yolu bekleyemedim yar gelmeyeceiğini bile bile hepseni sevdim seni bekledim ben yar hatam neydi sucum neydi boyle sebepsiz gidişin beni yakışın nedendi yar…

yağmurdan sonra buğulu titreyen ellerimle yalnızlığımı yazdımGecelerde ylnızlığıma,gunduzlerde karanlığıma ,şiirlerde mısralarıma seni sevdiğimi yazdımSensiz gecen hergune yalnız yuruduğumu yerlere vefasızlığını yazdımyaş topağa ,ıslak caddelere,gokyuzunden duşen yağmurlardan birgun doneceğini yazdım ANLA BE VEFASIZ ANLA SENİ COK SEVİYORUM

seni sevmiştim be sevdim sen ise sevda hancerinle kalbime girdin be sevdim

ALeM OYuNcU OLMuS SoKaKLaR SaHNe BiR kiZ SeVDiM ODa OLMuS KaHPe…

hayat uc bucuk la dort arasındadır ya uc bucuk atarsın yada dort doortluk yaşarsın

Milletin derdi ben olmuşum demekki zamanında fazla koymuşum…

TARZIMIZ FARKIMIZ SERSERİYİZ OLUMUNE SEVERİZ ZERRE KARSILIK BEKLEMEYİZ
SİZ KUTU KUTU PENSE OYNARKEN BİZ DOSTLARLA KUTU KUTU BİRA İCERDİK

ben ruzgarların adamıyım ofklerimde buyuk olur sewdalarımda sewersem destan kızarsam katliam olur

İSYANIM ALLAHA DEİL ALLAHSIZLARA BUTUN İSYANCILARA SELAM OLSUN YAPIŞTIR Bİ UCLU KAFAM DOLSUN

MEKKEYİ DUMAN ALMIŞ HER GELEN ESRAR SARMIŞ AYNASIZLARIN İCİNDE ALLAHSIZLARDA VARMIŞ KERPİCTEN DUVAR OLMAZ NANKORDEN VEFA OLMAZ OLURSA ESRARKEŞ OLSUN ONLAR GONUL KIRMAZ KIZINA BAKARSIN CAMDAN MEST OLDUM ESRARDAN BURASI İNSANLARIN SUSTUGU VİCDANLARIN KONUŞTUGU KUŞLARIN YERİNE MERMİLERİN UCUŞTUGU İCKİSİ KAN MEZESİ YILAN YAŞAMAK İCİN OLDURMEYE MECBUR KALAN HAYATIM BU

BİZDE BİLİRDİK SEVGİLİYE KARANFİL ALMASINI LAKİN
AC İDİK YEDİK KARANFİL PARASINI

HİC KİMSE SEVDAMA SENİN KADAR YAKIŞMADI
VE SEVDAM HİC KİMSEYİ SENİN KADAR YAŞATMADI

Bırak kalbim alev alsın,bırak derdin beni sarsın,sakla beni her halinle aşkın CANIMI ALSIN…!
herkesten Allah razı olsun her delikanlıyım diye gecinenin bi delikanlı daha ustunu vardır eyvAllah

TOPRAKTAN ALDILAR CİSMİMİ SERSERİ KOYDULAR İSMİMİ EYER GERİ DONMESSEM SAKLAYIN HATIRA RESMIMI

KURU CIMEN KIMIN İCİN ANAM AĞLAR BENİM İCİN SEN AĞLAMA GARİP ANAM CEZA EVİ BENİM İCİN

BİRGUN KARANLIK SOKAKLARINDA İZMİRİN, ZULAMDA VARSA RESMIN, ELİMDE ŞİŞE, GOZLERIM DE YAŞ, KALBİM DE YAS VARSA, SAKIN GORME HALİMİ, ELİMDE SİLAHIM, SIRTIMDA YARAM KOLLARIMDA BOYNUM DA FACAM, SAKIN GORME HALİMİ ONLAR BENİM DEĞİL ARKADAŞ, BİR ZALİMİN DİŞ İZLERİDİR,NE KOTULUK GORDUN BENDEN,OLURDUM VAZGECMEZDİM SENDEN,SENİ SEVİYORUM DERKEN,ELLERİN OLDUN SİMDİ,YAŞAYAMAM SEN EVLENİRKEN

simdi…dunya fani olum ani bikere ver sen neee olur yani … …kahbe dostum olcahına delikenlı duzmanım daha iyi beee…Gecmise donuk ceskelerle yasıyacahıma geleceye donup belkilerle yazamayı derci ederim…Bu Alemde herkez ardist ama yonetmen benim isdediyime ROL veririm isdediyime YOL veririm birader bendende

hiC ßi Kıza guvenmeyin… Cunku;tanrı ßiLe Guvenmemiş…( Tanrı KızLara Guvenseydi KızLık zarı koymazdı…)

Anılar canlandı coktu ustume bir sana kızgınım birde kaderime silahı dayayıp tam yureğime icimdeki seni vurdum dun gece… KORKMA!!! PİSKOPAT GECELERİMİN HESABINI SENDEN SORMAYACAĞIM…

mumkunse azraiLiN Dişisi GeLsin OLumLe Sevişmek İstiyorum

ALEM BİZE DAR GELİR SOKAKLAR İSE YALAN BİZ AŞK YOLUNDA GİDENLERDENİZ HERZANAN OLUMLE BİZBİZE YAŞARIZ BUDA BİZİM FARKIMIZ

SeN LeYLa KaDaR SeVSeYDiN BeN MeCnUnU UTaNDiRMaSiNi iYi BiLiRdIM

ortamların biitigi yerde biz başlarız şeklimi icin yaşar tarzımız icin olururuz şeklimiz tarzımız GeCeKoNdU mekanımız

Üst Alt